|
В категории материалов: 468 Показано материалов: 171-180 |
Страницы: « 1 2 ... 16 17 18 19 20 ... 46 47 » |
Сортировать по:
Даті ·
Назві ·
Рейтингу ·
Коментарям ·
Переглядам
З міни у проведенні зустрічних звірок
Кабінет Міністрів України постановою від 29.03.2017р. №193 вніс зміни до Порядку проведення контролюючими органами зустрічних звірок, затвердженого власною постановою від 27.12.2010 р. № 1232.
Зокрема, змінами передбачено, що зустрічна звірка полягає у зіставленні даних, отриманих від платників податків та інших суб’єктів інформаційних відносин, з метою документального підтвердження господарських відносин з платником податків та зборів, а також підтвердження відносин, виду, обсягу і якості операцій та розрахунків, що здійснювалися між ними, для з’ясування повноти їх відображення в обліку платника податків.
Зустрічні звірки проводяться з метою отримання податкової інформації, необхідної у зв’язку з проведенням перевірок платників податків.
У разі необхідності проведення зустрічної звірки контролюючий орган (ініціатор) надсилає контролюючому органу (виконавцю), до компетенції якого віднесено реалізацію повноважень щодо здійснення податкового контролю стосовно суб’єкта господарювання, запит про проведення зустрічної звірки для підтвердження даних, отриманих від платника податків та інших суб’єктів інформаційних відносин.
Зустрічна звірка може бути проведена контролюючим органом (ініціатором) самостійно, якщо здійснення податкового контролю щодо цього суб’єкта господарювання віднесено до його компетенції.
За результатами проведеної зустрічної звірки складається довідка у двох примірниках, яка підписується суб’єктом господарювання або його законним представником і посадовими особами контролюючого органу, які її проводили, та реєструється у контролюючому органі. Один примірник довідки у 10-денний строк вручається особисто суб’єкту господарювання або його представнику під розписку або надсилається у порядку, визначеному ст. 42 Податкового кодексу.
Далі |
Припинення підприємницької діяльності
Відповідно до п. 177.5 Податкового кодексу України фізичні особи – підприємці подають до контролюючого органу податкову декларацію за місцем своєї податкової адреси за результатами календарного року у строки, установлені Податковим кодексом України для річного звітного податкового періоду, у якій також зазначаються авансові платежі з податку на доходи.
Згідно з п. 177.11 Податкового кодексу України фізичні особи – підприємці подають річну податкову декларацію у строк, визначений пп. 49.18.5 Податкового кодексу України, у якій поряд з доходами від підприємницької діяльності мають зазначатися інші доходи з джерел їх походження з України та іноземні доходи.
Фізичні особи, стосовно яких проведено державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця за її рішенням, подають податкову декларацію за останній базовий податковий (звітний) період, у якій відображаються виключно доходи від проведення підприємницької діяльності, протягом 30 календарних днів з дня проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності.
Відповідно до п. 57.1 Податкового кодексу України платник податків зобов’язаний самостійно сплатити суму податкового зобов’язання, зазначену у поданій ним податковій декларації про майновий стан і доходи, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого Податковим кодексом України для подання податкової декларації, крім випадків, установлених Податкового кодексу України.
Тобто фізична особа – підприємець на загальній системі оподаткування, стосовно якої проведено державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності за її рішенням, подає податкову декларацію за останній базовий податковий період протягом 30 календарних днів з дня проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності, у якій відображає виключно доходи від проведення підприємницької діяльності, та сплачує податок на доходи фізичних осіб протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку подання такої податкової декларації.
Далі..... |
Повторяем новые правила регистрации места проживания – 2016
Со 2 марта 2016 года в Украине действуют Новые правила регистрации места проживания, утвержденные Постановлением Кабинета Министров №207. Регистрация места проживания или пребывания осуществляется исполнительным органом сельского, поселкового или городского совета или же сельским головой (в случае, если в соответствии с законом исполнительный орган сельского совета не создан).
Зарегистрировать место проживания гражданин Украины, а также иностранец или лицо без гражданства должен в течение 30 календарных дней после снятия с регистрации и прибытия на новое место жительства. Для регистрации места проживания новорожденного ребенка родителям дается три месяца со дня государственной регистрации рождения.
Регистрация места проживания осуществляется в день предоставления заявителем или его представителем документов. Кроме того, как и раньше, регистрация места проживания может быть осуществлена одновременно со снятием с предыдущего места жительства.
В случае, если человек не может самостоятельно обратиться в орган регистрации, регистрация может быть осуществлена по обращению его законного представителя или представителя на основании доверенности, удостоверенной в установленном законом порядке.
Кроме того, можно поручить подать заявление о регистрации или снятии с регистрации места проживания соответствующему должностному лицу исполнителей услуг по управлению (содержанию) многоквартирного дома, объединения совладельцев многоквартирного дома, жилищно-строительного кооператива, управляющему многоквартирного дома.
По желанию родителей или одного из них документы для регистрации места проживания новорожденного ребенка могут быть поданы через органы государственной регистрации актов гражданского состояния во время проведения государственной регистрации рождения ребенка или через органы социальной защиты населения на основании данных при назначении пособия при рождении ребенка.
В таком случае оформленная органом регистрации справка о регистрации места проживания ребенка возвращается в соответствующий орган государственной регистрации актов гражданского состояния или по желанию родителей может быть выдана в соответствующем органе, центре предоставления административных услуг, или прислана по почте, о чем делается соответствующая отметка в данных о новорожденном ребенке.
Регистрация места проживания осуществляется только по одному адресу. В случае, если лицо проживает в двух и более местах, он осуществляет регистрацию места жительства по одному из этих адресов по своему выбору. По адресу зарегистрированного места жительства с лицом ведется официальная переписка и вручение официальной корреспонденции.
Сведения о регистрации / снятия с регистрации места проживания вносятся в паспорт гражданина Украины:
- в виде книжечки (образца 1993) - путем проставления в нем штампа регистрации места жительства или штампа снятия с регистрации места жительства;
- в форме карты (образца 2015 года) - путем внесения информации на бесконтактный электронный носитель, который имплантирован в такой паспорт, при наличии рабочих станций и подключения органа регистрации к Единому государственному демографическому реестру. В случае неподключения органа регистрации к Реестру выдается справка о регистрации или снятии с регистрации места проживания, а внесение информации на бесконтактный электронный носитель осуществляется территориальным подразделением ГМС на основании такой справки.
Документы, необходимые для регистрации места жительства:
- Заявление;
- Документ, в который вносятся сведения о месте жительства. Если ребенок не достиг 16 лет, подается свидетельство о рождении. Регистрация места проживания детей, которые являются иностранцами или лицами без гражданства, осуществляется при условии внесения данных о детях в вид на постоянное или временное проживание их родителей и копии свидетельства о рождении. Документы, выданные компетентными органами иностранных государств, подлежат легализации в установленном порядке, если иное не предусмотрено международными договорами;
- Квитанцию об уплате административного сбора (в случае регистрации места жительства одновременно со снятием с предыдущего места жительства административный сбор взимается только за одну услугу);
- Документы, подтверждающие:
- право на проживание в жилье, - ордер, свидетельство о праве собственности, договор найма (поднайма, аренды), решение суда, вступившее в законную силу, о предоставлении лицу права на вселение в жилое помещение, признание за лицом права пользования жилым помещением или право собственности на него, права на регистрацию места жительства или другие документы. В случае отсутствия указанных документов регистрация места жительства осуществляется с согласия собственника / совладельцев жилья, нанимателя и членов его семьи (указанные документы или согласие не требуется при регистрации места жительства несовершеннолетних детей по адресу регистрации места проживания родителей / одного из родителей или законного представителя / представителей)
- право на пребывание или взятие на учет в специализированном социальном учреждении, заведении социального обслуживания и социальной защиты лица, - справка о принятии на обслуживание в специализированном социальном учреждении, заведении социального обслуживания и социальной защиты лица, копия свидетельства о постановке на учет бездомного лица, форма которого утверждается Минсоцполитики (для лиц, состоящих на учете в этих учреждениях или учреждениях)
- прохождения службы в воинской части, адрес которой указывается при регистрации, - справка о прохождении службы в военной части, выданная командиром воинской части (для военнослужащих, кроме военнослужащих срочной службы);
- Военный билет или удостоверение о приписке (для граждан, подлежащих постановке на воинский учет или находящихся на воинском учете)
- Заявление о снятии с регистрации места жительства (в случае осуществления регистрации места проживания одновременно со снятием с регистрации предыдущего места жительства).
В случае подачи заявления представителем лица, кроме указанных документов, дополнительно предоставляются:
документ, удостоверяющий личность представителя;
документ, подтверждающий полномочия лица как представителя, кроме случаев, когда заявление подается законными представителями несовершеннолетнего ребенка - родителями (усыновителями).
Регистрация места жительства по заявлению законного представителя осуществляется с согласия других законных представителей.
В случае регистрации места проживания родителей по разным адресам место жительства ребенка, не достигшего 14 лет, регистрируется вместе с одним из родителей с письменного согласия другого родителя в присутствии лица, принимающего заявление, или на основании заверенного в установленном порядке письменного согласия другого родителя (кроме случаев, когда место жительства ребенка определено соответствующим решением суда или решением органа опеки и попечительства).
Запрещается требовать для регистрации места жительства другие документы.
Если при подаче документов будет установлено, что лицо обратилось для регистрации нового места жительства по истечении 30 календарных дней после снятия с регистрации с предыдущего места жительства или подала для регистрации места проживания недействительный паспорт гражданина Украины, работник органа регистрации или центра предоставления административных услуг составляет административный протокол за совершение правонарушения, определенного в статье 197 Кодекса Украины об административных правонарушениях.
Орган регистрации отказывает в регистрации или снятии с регистрации места проживания, если:
- лицо не подало необходимых документов или информации;
- в представленных документах содержатся недостоверные сведения или представленные документы являются недействительными;
- обратилась лицо, не достигшее 14 лет.
Решение об отказе в регистрации / снятии с регистрации места проживания принимается в день обращения лица или его представителя путем указания в заявлении оснований отказа. Указанное заявление возвращается лицу или его представителю.
Источник: http://www.prostopravo.com.ua/ |
Шановні батьки! Своєчасно реєструйте місце проживання своєї новонародженої дитини!
Народження дитини - це завжди радісна подія для кожної сім'ї. Одночасно у батьків з'являються певні клопоти і турботи. І крім інших обов'язків, на батьках лежить обов'язок реєстрації місця проживання своєї новонародженої дитини. Згідно з чинним законодавством батьки або інші законні представники дитини зобов'язані зареєструвати місце проживання новонародженої дитини протягом трьох місяців з дня державної реєстрації його народження. Для цього батькам слід підготувати всі необхідні документи, а саме:
- квитанцію про сплату адміністративного збору;
- заяву встановленої форми;
- свідоцтво про народження дитини;
- документи, що засвідчують особу батьків (їх паспорта) або іншого законного представника.
Для реєстрації місця проживання новонародженої дитини, батькам з вищепереліченими документами необхідно звернутися до органу реєстрації за місцем свого мешкання. З 4 квітня 2016 року таким органом реєстрації є виконавчий орган сільської, селищної або міської ради на території адміністративно-територіальної одиниці якої зареєстрований заявник. Для мешканців смтт.Мангуш - до Мангушської селищної ради.
Згідно Правил реєстрації місця проживання, новонародженого малюка можна прописати за місцем реєстрації батька або матері. Якщо батьків у дитини немає, то він може бути прописаний на житловій площі опікуна. При наявності батьків, дитина може бути прописана тільки з ними. Тому прописка новонародженого до інших родичів неможлива.
Хоч чинним законодавством батькам дано тримісячний термін для реєстрації місця проживання новонародженої дитини, проте, затягувати з пропискою новонародженого не рекомендується. Законом передбачена адміністративна відповідальність за проживання осіб без реєстрації на своїй житлоплощі. Цей закон поширюється на осіб будь-якого віку, включаючи новонароджених дітей. У зв'язку з цим, батьки, які не прописали своєї дитини у встановлений законодавством термін, ризикують заплатити штраф за відсутність прописки новонародженого (накладення адміністративного стягнення у вигляді попередження). |
З метою спрощення отримання мешканцями нашого району послуг у сфері державної реєстрації транспортних засобів підписано Угоду з Регіональним сервісним центром МВС України в Донецькій області. Відповідно до даної угоди спільно з Центром надання адміністративних послуг в Мангушському районі будуть надаватися такі види послуг: реєстрація та переєстрація транспортних засобів, заміна посвідчення водія, видача міжнародного посвідчення водія, прийом запитів на отримання довідок про відсутність (наявність) судимості.
Послуги будуть надаватись спеціалістами мобільного сервісного центру МВС. Перший прийом громадян відбудеться 07.04.2017 року о 10:00 за адресою: смт.Мангуш, пр-т Миру, 64.
В подальшому прийоми будуть здійнюватися згідно затвердженого графіку.
|
ПРО ДЕКЛАРУВАННЯ ДОХОДІВ, ОТРИМАНИХ ГРОМАДЯНАМИ ВІД ЗДАВАННЯ ЖИТЛА В ОРЕНДУ, ЙШЛОСЯ НА СЕМІНАРІ В МАНГУСЬКІЙ ОДПІ
Фахівці Мангуської ОДПІ провели семінар для громадян з метою роз’яснення основних аспектів практичного застосування норм податкового законодавства та інформування громадськості з питань подання податкової декларації про майновий стан і доходи, отримані протягом 2016 року.
Відкрив семінар заступник начальника ОДПІ Денис Тазієв, який проінформував про проведення кампанії декларування громадянами доходів, отриманих в 2016 році. Відмітив, що положеннями Податкового кодексу визначено обов’язок платника податку, що отримує доходи від особи, яка не є податковим агентом, включити суму таких доходів до загального річного оподатковуваного доходу та подати податкову декларацію, а також сплатити з таких доходів податок та військовий збір.
Тобто, громадяни, які отримували у минулому 2016 році доходи не від податкових агентів, зокрема, від здавання житла в оренду, надання послуг репетиторства іншим громадянам, отримали іноземний дохід (робота за кордоном) тощо зобов’язані до 1 травня цього року, надати податкову декларацію в якій відобразити суму отриманого доходу, суму сплаченого протягом звітного року податку та податкового зобов'язання. Сума податкового зобов'язання з податку на доходи та військового збору, зазначена в податковій декларації, сплачується громадянами самостійно до 1 серпня.
Під час семінару окрема увага була приділена питанню підвищення розмірів заробітних плат та легалізації найманої праці. Начальник відділу податків і зборів з фізичних осіб Ганна Чернова звернула увагу присутніх на санкції, передбачені за порушення виплати заробітної плати, зокрема у разі виявлення порушень мінімальних державних гарантій в оплаті праці.
- семінару відбулось у форматі запитань - відповідей та активної дискусії. Учасники заходу адресували податківцям низку запитань щодо порушених тем, на які отримали лаконічні відповіді.
Далі... |
Одноразовий продаж нерухомості не оподатковується за умови права власності на неї протягом трьох років
Податковим кодексом України передбачені випадки, коли фізичні особи звільняються від обов’язку сплати податків з доходів від продажу нерухомості, якщо виконуються певні умови.
Зокрема, відповідно до ст.172 Податкового кодексу України дохід, отриманий платником податку від продажу (обміну) не частіше одного разу протягом звітного податкового року житлового будинку, квартири або її частини, кімнати, садового (дачного) будинку (включаючи земельну ділянку, на якій розташовані такі об’єкти, а також господарсько-побутові споруди та будівлі, розташовані на такій земельній ділянці), а також земельної ділянки, що не перевищує норми безоплатної передачі, визначеної ст. 121 Земельного кодексу України залежно від її призначення, та за умови перебування такого майна у власності платника податку понад три роки , не оподатковується.
Умова щодо перебування такого майна у власності платника податку понад три роки не розповсюджується на майно, отримане таким платником у спадщину.
Обов’язок платника податку щодо подання податкової декларації вважається виконаним і податкова декларація не подається, якщо такий платник податку отримував доходи, зокрема, від операцій продажу (обміну) майна, дарування, при нотаріальному посвідченні договорів за якими був сплачений податок відповідно до р. IV Податкового кодексу України.
У разі, якщо у звітному календарному році фізична особа отримала дохід від продажу не частіше одного разу нерухомого майна, визначеного п. 172.1 ст.172 Податкового кодексу України, яке перебувало у власності платника податку понад три роки, така особа зобов'язана подати річну податкову декларацію. Далі |
Продовжено термін подання е-декларацій д ля посадових осіб органів державної влади та місцевого самоврядування, які подають її вперше
Мангуська ОДПІ звертає увагу, що 30.03.2017 набирає чинності Закон України від 23.03.2017 №1975-VIII «Про внесення змін до деяких законів України щодо особливостей фінансового контролю окремих категорій посадових осіб» (далі – Закон №1975).
Зазначеним Законом внесено ряд змін, зокрема, до Закону України від 14.10.2014 №1700-VII «Про запобігання корупції» (далі – Закон №1700).
Так, відповідно до Закону №1975 розділ XIII «Прикінцеві положення» Закону №1700 доповнено пунктом 51, згідно з яким до 1 травня 2017 року продовжено строк подання щорічної декларації для осіб, які відповідно до цього Закону подають таку декларацію вперше.
Закон №1975 опубліковано у газеті «Голос України» від 29.03.2017 № 57. |
Триває кампанія декларування громадянами доходів
Останній день подання декларації – 03 травня 2017 року. |
Мангушский поселковый совет совместно с Мангушским Клубом голубеводов (председатель Сафошин Н.М.) приглашают всех желающих посетить Всеукраинскую выставку-ярмарку голубей, декоративных и домашних птиц и животных, которая будет проводиться 22 апреля 2017 года в пгт.Мангуш.
|
|
|
 |
 |
П`ятниця, 2025 Лип 04, 14:11 Приветствую Вас Гость |
Праздники |  |
Статистика |
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0
|
|
 |
|