Категории раздела
Совет информирует [398]
Новости, события [248]
Новости / уведомления об обнародовании [27]
Конкурсные торги [80]
Місцеві вибори-2015 [2]
Распоряжения поселкового головы [0]
Финансово-экономическая деятельность [9]
Наш опрос
Как Вы нашли наш сайт?
Всего ответов: 233
Погода
Ссылки

Форма входа
Главная » Статьи » Совет информирует

В категории материалов: 398
Показано материалов: 1-10
Страницы: 1 2 3 ... 39 40 »

Сортировать по: Дате · Названию · Рейтингу · Комментариям · Просмотрам

Стартувала нова виборча кампанія: 31 березня 2019 року український народ обиратиме Президента України. Попередні списки виборців з'являться на виборчих дільницях 23 березня.

Відділ ведення Державного реєстру виборців Мангушської РДА звертається до усіх виборців району: не чекайте до останнього дня. Звертайтеся з приводу уточнення своїх персональних даних в Державному реєстрі виборців уже зараз.

Особливо це стосується виборців:

    • які голосуватимуть вперше (досягли 18-річчя);
    • колишніх військовослужбовців строкової служби;
    • громадян, що повернулися з місць позбавлення волі;
    • громадян, які прибули із закордону і знялись з обліку в МЗС;
    • громадяни України, які під час останніх виборів у списках виборців виявили неточності в своїх персональних даних, або взагалі були відсутні в них та не звернулись до відділу ведення Державного реєстру виборців особисто.

При собі необхідно мати паспорт громадянина України.

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами 2-45-89, 2-36-36.

Графік роботи відділу:

понеділок - четвер з 08.00 до 17.00, перерва з 12.00 до 12.53

п’ятниця з 08.00 до 16.00, перерва з 12.00 до 12.53

субота з 09.00 до 15.00

 

Адреса відділу: смт Мангуш, просп. Миру, 72, райдержадміністрація, 2-й поверх (праве крило), каб.218.

Совет информирует | Просмотров: 21 | Добавил: Tata | Дата: 2019 Янв 28

Совет информирует | Просмотров: 20 | Добавил: Tata | Дата: 2019 Янв 11

ДФС введено у дію нові коди бюджетної класифікації ПДФО та військового збору

Для належного ведення оперативного обліку податку (збору) ДФС введено у дію нові коди бюджетної класифікації:

11010501 – «податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами, які не підлягають обов’язковому декларуванню»;

11011001 – «військовий збір, що сплачується за результатами декларування».

Отже, відтепер:

І. Платник податку – фізична особа, яка відповідно до розділу IV Податкового кодексу зобов’язана сплатити податок, але звільнена від подання декларації (при нотаріальному посвідченні договорів та/або при видачі свідоцтв про право на спадщину тощо), сплачує:

- податок за кодом бюджетної класифікації «11010501» – «податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами, які не підлягають обов’язковому декларуванню»;

- військовий збір за кодом бюджетної класифікації «11011000» – «військовий збір».

ІІ. Платник податку – фізична особа, яка зобов’язана подати декларацію, визначити та сплатити свої податкові зобов’язання, сплачує:

- податок за кодом бюджетної класифікації «11010500» – «податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування»;

- військовий збір за кодом бюджетної класифікації «11011001» – «військовий збір, що сплачується за результатами декларування».

 

Совет информирует | Просмотров: 14 | Добавил: Tata | Дата: 2019 Янв 11

Совет информирует | Просмотров: 47 | Добавил: Tata | Дата: 2018 Дек 11

19 грудня 2018 року о 10:00 год. у приміщенні Мангушської селищної ради ( смт.Мангуш, пр-т Миру, буд.66) відбудеться чергове дванадцяте засідання виконавчого комітету селищної ради. На порядок денний виносяться наступні питання: 

1. Про план основних заходів виконавчого комітету Мангушської селищної ради на 2019 рік

2. Про план виконавчого комітету Мангушської селищної ради на 1 квартал 2019 року

3. Про організацію та затвердження графіку особистого прийому громадян на 2019 рік

4. Про затвердження графіку роботи громадської приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги при Мангушській селищній раді на 2019 рік

5. Про організацію оплачуваних громадських та інших робіт тимчасового характеру на території селищної ради у 2019році

6. Про затвердження переліку обєктів на 2019 рік , на яких будуть працювати

засуджені на яких накладено кримінальне покарання у виді безоплатних суспільно-корисних робіт та видів таких робіт

7.Про затвердження календарного плану спортивно-масових заходів Мангушської селищної ради на 2019 рік

8. Про надання житла для постійного проживання особі з числа дітей, позбавлених батьківського піклування

9. Про присвоєння поштової адреси

10. Різне

 

Совет информирует | Просмотров: 28 | Добавил: Tata | Дата: 2018 Дек 05

Шановні мешканці смт.Мангуш!

28 листопада 2018 року о 15:00 год. в районному Будинку культури відбудеться День громади.

Запрошуємо прийняти участь.

Совет информирует | Просмотров: 25 | Добавил: Tata | Дата: 2018 Ноя 20

Згідно отриманого гідрометеорологічного бюлетеню вдень 04 жовтня на території Донецької області очікуються місцями пориви західного вітру, 15-20 м/с, які збережуться до кінця дня . Також вночі та вранці 05 жовтня на північній половині Донецької області очікуються заморозки на поверхні грунту 0-5 градусів Цельсія.

Совет информирует | Просмотров: 29 | Добавил: Tata | Дата: 2018 Окт 04

"Всеукраїнський рух "Сила права" - незалежна правозахисна громадська організація, що надає безкоштовну юридичну допомогу громадянам, які постраждали внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України і окупації частини території України. На безоплатній основі юридична команда "Сили права" супроводжує весь процес - від підготовки першої заяви до суду до фактичного отримання компенсації матеріальної та моральної шкоди від Російської Федерації. Юридична допомога надається таким категоріям :
- родинам загиблих військовослужбовців та цивільних осіб;
- військовослужбовцям і цивільним особам, які отримали поранення, каліцтва і психологічні травми;
- військовослужбовцям, що побували в полоні;
- цивільним особам, що побували незаконно позбавлені волі на окупованих територіях;
- вимушеним переселенцям з окупованих територій Криму, Донецької та Луганської областей;
- громадянам, які втратили особисте майно.
Для надання ефективної допомоги з підготовки документів до судового процесу та отримання матеріальних виплат від держави-агресора, громадяни вищезазначених категорій мають можливість звертатися до ГО "Всеукраїнський рух "Сила права" .
Адреса юридичної приймальні в місті Маріуполь: проспект Луніна, 89 каб.101. Тел.: 050-363-59-19, 098-498-41-04. Електронна адреса: mariupol@sila-prava.org.
Більш детальнішу інформацію ви маєте можливість отримати на сайтіwww.sila-prava.org.

Совет информирует | Просмотров: 32 | Добавил: Tata | Дата: 2018 Окт 01

ДОВІДКА ПРО ВІДСУТНІСТЬ ЗАБОРГОВАНОСТІ

Порядок видачі довідки про відсутність заборгованості з податків, зборів, платежів, що контролюються органами доходів і зборів, затверджений наказом Міністерства доходів і зборів України від 10.10.2013 №567 (далі – наказ). На даний час Порядок продовжує діяти у частині, що не суперечить чинному законодавству.
У зв'язку з адміністративною реформою, започаткованою Законом України від 21 грудня 2016 року №1797-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні», згідно з яким:
- виконання функції з надання адміністративних послуг платникам покладено на контролюючі органи (п. п. 19 прим.1.1.3 п. 19 прим. 1.1 статті 19 прим. 1 ПКУ), а за ДПІ залишено лише сервісне обслуговування (пункт 19 прим. 3.1 статті 19 прим. 3 ПКУ);
- запроваджено електронне листування з платниками та електронний кабінет (статті 42 та 42 прим. 1 ПКУ).
Абзацом першим пункту 7 Порядку передбачено, що Довідка про відсутність заборгованості з податків, зборів, платежів, що контролюються органами доходів і зборів (далі – Довідка), видається у паперовому або електронному вигляді.
Виходячи з вимог пункту 2 та абзацу першого пункту 3 Порядку Довідка (за формою затвердженою додатком 1 до Порядку) видається безоплатно на підставі заяви (за формою затвердженою додатком 2 до Порядку) платника податків про видачу Довідки.
Відповідно до абзацу третього п. 7 Порядку платникам податків, які подають звітність в електронній формі, надання Довідки може здійснюватися засобами електронного зв'язку в електронній формі.
Спосіб отримання Довідки вказується платником податків у заяві.
Отримання платником Довідки в електронній формі реалізовано через приватну частину Електронного кабінету, розміщеного на офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби України за посиланням:https://cabinet.sfs.gov.ua/login.
Вхід до приватної частини (особистого кабінету) Електронного кабінету здійснюється виключно після ідентифікації особи із використанням електронного цифрового підпису.
Функціонал надає можливість заповнити і подати заяву в електронній формі та отримати в електронній формі один з документів: Довідку або лист-відмову.
Переглянути видану платнику електронну Довідку у відкритій частині (вхід до якої не потребує ідентифікації) Електронного кабінету (https://cabinet.sfs.gov.ua/registers/debit), зацікавлений орган/суб'єкт може шляхом введення податкового номера платника (код за ЄДРПОУ/РНОКПП) та реквізитів довідки (дати і номеру).
Згідно з абзацом другим пункту 3 Порядку заява складається з обов'язковим посиланням на відповідний нормативно-правовий акт, що передбачає надання органом доходів і зборів Довідки, та зазначенням найменування підприємства (установи, організації), до якого (якої) Довідку буде подано платником податків.
Необхідність у підтвердженні органами ДФС відсутності заборгованості Довідкою вимагається численними нормативно-правовими актами України, з метою її подальшого надання органам/суб'єктам, що уповноважені на надання фінансової підтримки (компенсації, дотації), проведення закупівель за державні кошти, виділення бюджетного фінансування тощо (наприклад, Закон України від 25 грудня 2015 року №922-VIII «Про публічні закупівлі», частиною 2 статті 17 якого визначено, що замовник може прийняти рішення про відмову учаснику в участі у процедурі закупівлі та може відхилити тендерну пропозицію учасника у разі, якщо учасник має заборгованість із сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)).

Мангуська ОДПІ області інформує, що для отримання запитуваної інформації громадянин може звернутись до контролюючого органу за місцем проживання або за місцем отримання доходів, або за місцезнаходженням іншого об'єкта оподаткування, подавши Заяву щодо отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків за формою №10ДР та пред'явивши паспорт. Відповідь можна отримати протягом трьох робочих днів з дня звернення.
Також функціонує електронний сервіс «Отримання відомостей з Державного реєстру про суми виплачених доходів та утриманих податків у електронному вигляді з використанням електронного цифрового підпису».
Громадянин може сформувати Запит щодо отримання відомостей з ДРФО про суми виплачених доходів та утриманих податків у електронному вигляді виключно про себе. Формування Запиту здійснюється за допомогою електронного сервісу «Електронний кабінет» (cabinet.sfs.gov.ua).
Запит підписується електронним цифровим підписом з одночасним застосовуванням посиленого сертифікату, після чого надсилатися до ДФС.
Після обробки запиту в електронному сервісі «Електронний кабінет» будуть сформовані відомості з ДРФО про суми виплачених доходів та утриманих податків.
громадянин може звернутись до контролюючого органу за місцем проживання або за місцем отримання доходів, або за місцезнаходженням іншого об'єкта оподаткування, подавши Заяву щодо отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків за формою №10ДР та пред'явивши паспорт. Відповідь можна отримати протягом трьох робочих днів з дня звернення.
Також функціонує електронний сервіс «Отримання відомостей з Державного реєстру про суми виплачених доходів та утриманих податків у електронному вигляді з використанням електронного цифрового підпису».
Громадянин може сформувати Запит щодо отримання відомостей з ДРФО про суми виплачених доходів та утриманих податків у електронному вигляді виключно про себе. Формування Запиту здійснюється за допомогою електронного сервісу «Електронний кабінет» (cabinet.sfs.gov.ua).
Запит підписується електронним цифровим підписом з одночасним застосовуванням посиленого сертифікату, після чого надсилатися до ДФС.
Після обробки запиту в електронному сервісі «Електронний кабінет» будуть сформовані відомості з ДРФО про суми виплачених доходів та утриманих податків.

Совет информирует | Просмотров: 35 | Добавил: Tata | Дата: 2018 Окт 01

Увага! Змінився порядок перерахування податку на доходи з фізичних осіб за оренду земельних ділянок (паїв)
15 серпня 2018 набрав чинності Закон України від 10 липня 2018 №2497-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо стимулювання утворення та діяльності сімейних фермерських господарств».
Цим Законом доповнено статтю 168, а саме підпунктом 168.4.9 встановлено, що податок на доходи фізичних осіб з доходів за здавання фізичними особами в оренду (суборенду, емфітевзис) земельних ділянок, земельних часток (паїв), виділених або не виділених в натурі (на місцевості), сплачується податковим агентом до відповідного бюджету за місцезнаходженням таких об'єктів оренди (суборенди, емфітевзису).

Совет информирует | Просмотров: 28 | Добавил: Tata | Дата: 2018 Окт 01

Пятница, 2019 Май 24, 21:57
Приветствую Вас Гость
Поиск
Курсы валют,услуги

Праздники
Праздники Украины
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0