Категории раздела
Совет информирует [331]
Новости, события [179]
Новости / уведомления об обнародовании [20]
Конкурсные торги [80]
Місцеві вибори-2015 [2]
Распоряжения поселкового головы [0]
Наш опрос
Как Вы нашли наш сайт?
Всего ответов: 205
Погода
Ссылки

Форма входа
Главная » Статьи » Совет информирует

В категории материалов: 331
Показано материалов: 1-10
Страницы: 1 2 3 ... 33 34 »

Сортировать по: Дате · Названию · Рейтингу · Комментариям · Просмотрам

Портал електронних послуг Пенсійного фонду України

 

Управління Пенсійного фонду україни в Першотравневому районі повідомляє, що для застрахованих (працюючих або самозайнятих) осіб надається інформація, накопичена в базах даних персоніфікованого обліку щодо внесків, сплачених за особу в Пенсійний фонд України. Маючи на руках таку інформацію, працівник може легко контролювати, як роботодавець сплачує за нього внески, і якщо виникають якісь питання, одразу по «гарячих слідах», розпочати їх вирішувати, а не чекати, коли настане пенсійний вік і час зітре сліди діяльності роботодавця.

Для пенсіонерів надаються відомості з власної пенсійної справи щодо виду призначеної пенсії, розміру пенсії, назви Закону, за яким призначена пенсія, тощо. Крім того, пенсіонери засобами веб-порталу можуть подати звернення щодо перерахунку пенсії у зв’язку з набутим страховим стажем.

Кожен зареєстрований користувач має можливість через веб-портал подати запит на підготовку довідок, інших документів у паперовому вигляді, записатися на прийом до управління, написати листа та подати скаргу.

Зареєструватись на веб-порталі можливо за допомогою ЕЦП (електронного цифрового підпису) або звернутись до органу Пенсійного фонду для оформлення заяви з документом, який засвідчує особу.

 

Совет информирует | Просмотров: 13 | Добавил: Tata | Дата: 2017 Июл 26

Зміни при призначенні пенсії у зв’язку з втратою годувальника із числа учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

       Управління Пенсійного фонду України в Першотравневому районі повідомляє, що з 1 січня 2018 року набирає чинності Закон України «Про внесення зміни до статті 54 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» від 13 квітня 2017 року №2015-VIII. Відповідно до цього Закону дружинам (чоловікам), які втратили годувальника із числа учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, віднесених до 1-ої категорії, пенсія у зв’язку із втратою годувальника призначається незалежно від причинного зв’язку смерті з Чорнобильською катастрофою.

Запровадження таких змін до зазначеного Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» зумовлено необхідністю забезпечити належний захист дружин (чоловіків) померлих осіб із числа учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (категорія 1) і дає змогу врегулювати на законодавчому рівні питання щодо отримання ними пенсії у зв’язку з втратою годувальника без необхідності встановлення причинного зв’язку смерті з Чорнобильською катастрофою.

Совет информирует | Просмотров: 12 | Добавил: Tata | Дата: 2017 Июл 26

Особливості підтвердження внутрішньо переміщеними особами

факту звільнення з роботи

Управління Пенсійного фонду України в Першотравневому районі повідомляє, що особи, які переміщені з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, не завжди мають можливість надати трудову книжку з записами про звільнення з роботи у період проведення антитерористичної операції.

Тому, для зазначених осіб статус «непрацюючий» можливо визначити на підставі особистої заяви довільної форми із зазначенням дати, з якої особа не працює, та пояснення обставин, у зв’язку з якими не може внести запис в трудову книжку чи надати оригінал трудової книжки. Орган Пенсійного фонду України перевіряє індивідуальні відомості про застраховану особу щодо наявності інформації про сплату страхових внесків, відсутність в Державному єдиному реєстрі інформації про державну реєстрацію фізичної особи-підприємця.
У разі виявлення в подальшому факту роботи особи або інформації про іншу дату звільнення з роботи, утримання надміру виплачених сум пенсії вирішується відповідно до статті 50 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».

Совет информирует | Просмотров: 13 | Добавил: Tata | Дата: 2017 Июл 26

Оголошення про проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирними

будинками в смт.Мангуш

На виконання рішення виконавчого комітету Мангушської селищної ради від 08.02.2017 року № 19, п. 5 ст. 13 Закону України “Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку”, Порядку проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку (Наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 13.06.2016 № 150) виконком Мангушської селищної ради оголошує конкурс з призначення управителя багатоквартирних будинків в смт.Мангуш.

З умовами конкурсу ви маєте можливість ознайомитися тут. 

З конкурсною документацією - тут

Совет информирует | Просмотров: 13 | Добавил: Tata | Дата: 2017 Июл 25

До уваги внутрішньо переміщених осіб

        Пенсіонерам, які переселилися з районів тимчасово непідконтрольних українській владі для продовження виплати пенсії за місцем фактичного перебування (проживання) необхідно стати на облік як внутрішньо переміщена особа в місцевому управлінні соціального захисту населення за місцем перебування та отримати відповідну довідку.

        Порядок оформлення і видачі довідки про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 № 509 (зі змінами, які внесені постановою Кабінету Міністрів України від 04.03.2015 №79). Довідка є документом, який видається громадянам України, іноземцям та особам без громадянства, які постійно проживають на території України і змушені були покинути своє постійне місце проживання в населених пунктах, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють або здійснюють не в повному обсязі свої повноваження.
         Для отримання довідки повнолітня особа, яка переміщується, звертається особисто або через законного представника із заявою про взяття на облік, форму якої затверджено Міністерством соціальної політики України, до місцевого управління соціального захисту населення.
       У разі коли особа, яка переміщується, розміщується регіональним штабом з питань, пов’язаних із соціальним забезпеченням переміщених осіб, заява подається посадовій особі уповноваженого органу, залученій в установленому порядку до участі в роботі регіонального штабу.
      Для продовження виплати пенсії після переїзду необхідно особисто звернутися до управління Пенсійного фонду України в районі (місті, районі у місті), де пенсіонер фактично перебуває (проживає),надати заяву про запит пенсійної справи (з зазначенням способу виплати пенсії та необхідних банківських реквізитів) та довідку про взяття на облік в місцевому управлінні соціального захисту населення.
     До заяви додаються копії документів, що посвідчують особу пенсіонера (паспорта та пенсійного посвідчення), а також копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера (за наявності).
       Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 14.03.2016 р №167 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» з 01.08.2016 р «Ощадбанк» виготовляє електронні пенсійні посвідчення та проводить обмін існуючих платіжних карток на такі картки. Виготовлення електронних пенсійних посвідчень здійснюється виключно у разі звернення клієнта і є безкоштовним для нього. Для отримання електронного пенсійного посвідчення (ЕПП) пенсіонерам – внутрішньо переміщеним особам – необхідно звернутись до Пенсійного фонду за місцем фактичного проживання та написати заяву на виготовлення ЕПП. Надати до Пенсійного фонду паспорт, довідку про присвоєння ідентифікаційного номера та довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, фотокартки 2 шт розміром 3*2,5 см.

 

 

Совет информирует | Просмотров: 12 | Добавил: Tata | Дата: 2017 Июл 13

До уваги майбутніх пенсіонерів

           Рано чи пізно в житті кожного з нас настає золота осінь. Одна з найгарячіших тем, яка обговорюється сьогодні в суспільстві – «Вихід на пенсію». Своєчасне призначення пенсії – це важливе питання для кожної людини, яка стоїть на порозі пенсійного віку. Буває так, що звернувшись до органів Пенсійного фонду, у майбутнього пенсіонера не вистачає необхідних документів, на збір яких потрібно використати багато часу, що збільшує строки призначення пенсійних виплат. Аби уникнути прикрих несподіванок, громадянам необхідно звертатись до органів Пенсійного фонду за місцем проживання для завчасного опрацювання наданих документів для призначення пенсії. Фахівці органів Пенсійного фонду проаналізують надані документи та, у разі необхідності, направлять додаткові запити до установ, де набував стаж працівник для витребування необхідних документів. Слід пам’ятати, що при невідповідності будь-яких літер в прізвищі, імені та по-батькові, а також дати народження в трудовій книжці, дипломі, військовому квитку, паспорті, необхідне підтвердження приналежності вищезгаданих документів. В документах не допускаються виправлення чи дописки іншим чорнилом.

           Попередня правова оцінка пенсійної документації фахівцями Пенсійного фонду дозволить вчасно виявити та усунути недоліки в документах, зібрати всі необхідні довідки до виникнення права на пенсію, що забезпечить майбутньому пенсіонеру у найкоротший термін призначити пенсію.

Совет информирует | Просмотров: 15 | Добавил: Tata | Дата: 2017 Июл 13

Про хід виконання Програми соціально-економічного розвитку

по Мангушській селищній раді за І півріччя 2017 року

 

     На виконання заходів Програми соціально-економічного розвитку по Мангушській селищній раді у І-му півріччі 2017 року з місцевого бюджету виділено 1 966 300 грн., з них:

- 498 800 грн. витрачено на освітлення вулиць та доріг смт.Мангуш, а саме:

- по периметру стадіону «Колос» встановлено 16-ть сучасних світильників НКУ з енергозберігаючими лампами,

- 24 600 грн витрачено на додаткове освітлення вул.Маріупольської - в'їзд в смт.Мангуш зі сторони м.Маріуполь, встановлено 6-ть світильників вище зазначеного типу.

- виконано освітлення ділянки вул.Поштової – 49 900 грн. (11-ть світ.), вул.Горького -27 700 грн. (5 світ.), пр-ту Миру – 4 848 грн. (1 світ.), вул.Річна – 49 900 грн. (6 світ.), вул.Гагаріна -41 900 грн.(8 світ.).

- проведено капітальний ремонт освітлення по вул.Тітова (20 свтильників) та по вул.Шкільна (26 світильників).

- виконано ремонт дорожнього покриття вулиць смт.Мангуш на суму 970 000 грн. (кошти місцовго бюджету), а саме : поточний ремонт ділянки автодороги по вул.Мурзи (207,6 кв.м) на 83 000 грн., по вул.Маріупольська (444,0 кв.м) на 198 000 грн., по вул.Білосарайська (160 кв.м) на 66 000 грн., по вул.Джерельна (297 кв.м) на 92 000 грн., по вул.Тітова (242,8 кв.м) на 198 000 грн.

- виконано укладання асфальтного покриття по периметру міні-футбольного поля на стадіоні «Колос» (120,0 кв.м.) - 50 000 грн.;

- капітальний ремонт ділянки автомобільної дороги по вул.Спортивній (435,0 кв.м) на 199 900 грн.

- облаштовано штучне покриття міні-футбольного поля на стадіоні «Колос» - 301 000 грн.

Надано матеріальну допомогу мешканцям смт.Мангуш на загальну суму 130 000 грн. , з них: 5 воїнам-інтернаціоналістам по 2 тис.грн кожному та 60-ти громадянам іншої категорії від 500 до 1000 грн. На 19 500 грн. підписано 200 екз. газети «Сельская новь» ветеранам війни і праці.

Витрачено 24 800 грн. на прибирання стихійних звалищ відходів побутового походження по вул.Грецька, Шкільна, Лісна, Тітова.

Витрачено 5 000 грн. на поточний ремонт громадського колодязя питної води по вул.Мурзи.

Відповідно до Програми економічного і соціального розвитку Мангушської селищної ради, на день довкілля 08.04.2017 р. на території селища висаджено 240 дерев листяних порід : черемхи, горобини, клена.

Таким чином, з 36 заходів Програми, запланованих на поточний рік, у звітному періоді були виконанні 10 заходів, або 27,8 % від загальної кількості. На їх реалізацію направлено всього 1 971 300 грн., із них: з державного бюджету - 0,0 тис.грн.,з обласного бюджету - 0,0 тис.грн., з місцевого бюджету – 1966 300 грн та 5 000 грн – кошти підприємства.

Совет информирует | Просмотров: 12 | Добавил: Tata | Дата: 2017 Июл 13

Перерахунок пенсії працюючим пенсіонерам

Відповідно до ч.4 ст.42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (далі-Закон) у разі якщо застрахована особа після призначення пенсії продовжувала працювати, перерахунок пенсії проводиться з урахуванням не менш як 24 місяців страхового стажу після призначення (попереднього перерахунку) пенсії незалежно від перерв у роботі. Перерахунок пенсії проводиться із заробітної плати (доходу), з якої обчислена пенсія.

         За бажанням пенсіонера перерахунок пенсії проводиться із заробітної плати за періоди страхового стажу, зазначені в частині першій статті 40 цього Закону, із застосуванням показника середньої заробітної плати (доходу), який враховувався під час призначення (попереднього перерахунку) пенсії.
          У разі якщо застрахована особа після призначення (перерахунку) пенсії має менш як 24 місяці страхового стажу, перерахунок пенсії проводиться не раніше ніж через два роки після призначення (попереднього перерахунку) з урахуванням страхового стажу після її призначення (попереднього перерахунку) та заробітної плати, з якої призначено (попередньо перераховано)пенсію.
Обчислення страхового стажу, який дає право на перерахунок пенсії відповідно до цієї статті, здійснюється не раніше дня, що настає за днем, по який обчислено страховий стаж під час призначення (попереднього перерахунку)пенсії.
         Дія цієї частини не поширюється на пенсіонерів, яким призначено пенсію за вислугу років на умовах, передбачених Законом України "Про пенсійне забезпечення", та які не досягли віку, встановленого статтею 26 цього Закону.

Совет информирует | Просмотров: 9 | Добавил: Tata | Дата: 2017 Июл 06

Управління Пенсійного фонду України в Першотравневому районі повідомляє, що для безперешкодного доступу людей з обмеженими фізичними можливостями у приміщення управління, існує пандус, який забезпечує максимальну безпеку і незалежність зазначеної категорії людей. Пандус виконано з дотриманням вимог Державних будівельних норм (ДБН В.2.2-17:2006).

Совет информирует | Просмотров: 12 | Добавил: Tata | Дата: 2017 Июл 04

Управління Пенсійного фонду України в Першотравневому районі Донецької області повідомляє, що станом на 05.07.2017 року профінансовано виплату пенсій на загальну суму 2,45 млн.грн. :

  • на відділеннях поштового зв'язку – по 07.07.2017 в сумі 1,39 млн.грн.
  • на банківські установи – по 05.07.2017 в сумі 1,06 млн.грн.
Совет информирует | Просмотров: 15 | Добавил: Tata | Дата: 2017 Июл 04

Суббота, 2017 Авг 19, 22:29
Приветствую Вас Гость
Поиск
Курсы валют,услуги

Праздники
Праздники Украины
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0