Категории раздела
Совет информирует [468]
Новости, события [263]
Новости / уведомления об обнародовании [27]
Конкурсные торги [80]
Місцеві вибори-2015 [2]
Распоряжения поселкового головы [0]
Финансово-экономическая деятельность [14]
Наш опрос
Как Вы нашли наш сайт?
Всього відповідей: 268
Погода
Ссылки

Форма входа
Главная » Статьи » Совет информирует

В категории материалов: 468
Показано материалов: 21-30
Страницы: « 1 2 3 4 5 ... 46 47 »

Сортировать по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

Совет информирует | Переглядів: 187 | Додав: Tata | Дата: 2020 Кві 24

Совет информирует | Переглядів: 184 | Додав: Tata | Дата: 2020 Кві 24

Совет информирует | Переглядів: 192 | Додав: Tata | Дата: 2020 Кві 24

Враховуючи міжнародні рекомендації та наявну інформацію про шляхи передачі COVID-19 , реалізація фруктів та овочів у закладах роздрібної торгівлі харчовими продуктами має здійснюватися в спосіб, що гарантує дотримання протиепідемічних вимог. Такими способами можуть бути:

️1) або реалізація фруктів та овочів в упаковці виробника;

2) або фасування продуктів та овочів продавцем у спеціально відведеному приміщенні, або їх відпуск безпосередньо в торгівельній залі через продавця, за умови:

-наявності у продавця особистої медичної книжки;

-продавцем засобів індивідуального захисту (маска, рукавички);

-пакування продавцем фруктів та овочів в індивідуальну упаковку (наприклад, одноразові поліетиленові пакети, паперові пакети, плівку, пластикові контейнери тощо);

-дотримання продавцем рекомендованої дистанції із покупцем;

-забезпечення наявності і доступності для продавців засобів дезінфекції у торгівельній залі;

3) реалізація нефасованих фруктів та овочів шляхом самообслуговування покупцями в торгівельній залі, за умови:

-забезпечення доступу до місця (зони) торгівельного обслуговування лише тих покупців, які мають одягнені засоби індивідуального захисту (маски);

-забезпечення покупців, за потреби, засобами індивідуального захисту (одноразовими рукавичками);

-забезпечення пакування покупцями фруктів та овочів в індивідуальну упаковку (наприклад, одноразові поліетиленові пакети, паперові пакети, плівку, пластикові контейнери тощо);

-забезпечення наявності і доступності для покупців засобів дезінфекції у торгівельній залі.

Заклади роздрібної торгівлі харчовими продуктами мають забезпечити покупців інформацією щодо необхідності ретельного миття овочів та фруктів в домашніх умовах, а також, де це є доречним, здійснення їх термообробки перед вживанням ️.

Заклади роздрібної торгівлі харчовими продуктами мають забезпечити контроль за дотриманням цих рекомендацій.

Совет информирует | Переглядів: 161 | Додав: Tata | Дата: 2020 Кві 16

В Україні на період карантину через пандемію коронавируса пенсії і державні соціальні допомоги будуть змінені автоматично. Про це повідомляє прес-служба Міністерства соціальної політики. Це передбачено прийнятим Радою Законом України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-2019)” Зокрема, законом врегульовано питання продовження виплати на період карантину всіх пенсій та допомог людям, в яких на цей час припадає перекомісія МСЕК та ЛКК про встановлення інвалідності і перепризначення (продовження) пенсій та допомог на новий період, без заяв та без будь-яких документів. Після закінчення терміну дії карантину або обмежувальних заходів орган соціального захисту населення або управління Пенсійного фонду здійснить перерахунок розміру виплаченої державної соціальної допомоги або пенсії на підставі поданої особою заяви (результатів переогляду медико-соціальної експертизи) та необхідних документів.

Совет информирует | Переглядів: 174 | Додав: Tata | Дата: 2020 Кві 16

Кабінет Міністрів України зобов'язав працівників торгівлі та сфери послуг ввести захист обличчя та очей, дозволив усім самостійно виготовляти маски.

Відповідні зміни до постанови № 211 "Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби Covid-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" уряд затвердив 2 квітня. Зміни стосуються працівників торгівлі продуктами харчування, паливом, деталями для транспортних засобів і сільськогосподарської техніки, засобами гігієни, ліками, ветеринарними препаратами, кормами, пестицидами та агрохімікатами, насінням та посадковим матеріалом, добовим молодняком птиці, засобами зв'язку та телекомунікацій, зокрема мобільними телефонами, смартфонами, планшетами, ноутбуками та іншими товарами, які відтворюють і передають інформацію. Крім того, зміни стосуються фінустанов, медзаладів, ветлікарень, АЗК, діяльності з продажу, надання в оренду, технічного обслуговування і ремонту транспортних засобів, діяльності з підключення споживачів до інтернету, поповнення рахунків мобільного зв'язку, оплати комунальних послуг та послуг доступу в інтернет, ремонту офісної та комп'ютерної техніки, побутових виробів та предметів особистого вжитку, об'єктів поштового зв'язку, кваліфікованих постачальників електронних довірчих послуг, а також закладів громадського харчування з адресною доставкою.

Совет информирует | Переглядів: 168 | Додав: Tata | Дата: 2020 Кві 16

Щоб уберегти себе та своїх близьких, необхідно чітко дотримуватися відповідних рекомендацій. Не займайтеся самолікуванням і одразу звертайтеся до сімейного лікаря, якщо відчули симптоми захворювання.

Основні засоби профілактики від COVID-19, а також алгоритм дій у разі підозри на коронавірусну хворобу :

1. Онлайн-обстеження на COVID-19 :

Ви маєте можливість пройти онлайн-тест на уточнення наявних або вірогідних симптомів захворювання https://covid19.com.ua/yak-zakhystyty-sebe-ta-ridnykh

2. Симптоми:

Якщо ви маєте симптоми COVID-19:

- Залишайтеся вдома.

- Подзвоніть своєму сімейному лікарю.

- Опишіть йому симптоми, історію подорожей. Розкажіть про те, чи були ви в контакті з людьми, які потенційно можуть бути інфіковані. Розкажіть про результати опитування, а також уточніть, на які саме запитання Ви дали стверджувальну відповідь.

- Виконуйте інструкції свого лікаря.

- У невідкладних станах — температура вище 38, яка не збивається, та ускладнене дихання — терміново викликайте “швидку” за номером 103.

- У разі виникнення запитань — звертайтеся за телефонами:

Урядова гаряча лінія: 15-45

Гаряча лінія МОЗ: 0 800 505 201

Гаряча лінія ЦГЗ: 0 800 505 840

3. Профілактика COVID-19:

- мити руки з милом понад 20 секунд;

- не торкатися руками очей, носа, рота;

- чхати і кашляти — у згин ліктя або прикриваючи рот і ніс серветками;

- регулярно провітрювати приміщення;

- дезінфікувати поверхні;

- дотримуватися дистанції у 1,5 метри з людьми;

- уникати рукостискань, поцілунків, обіймів.

Совет информирует | Переглядів: 165 | Додав: Tata | Дата: 2020 Кві 16

Чому запровадили правило носити з собою документи, що посвідчують особу?

Наявність у людини документів дозволить перевірити, чи не мусить вона бути на самоізоляції, або в обсервації. А також це дасть можливість органам правопорядку застосовувати адміністративну відповідальність для порушників правил карантину.

Чи можна ходити по вулиці без маски?

В постанові №211 сказано, що в усіх громадських місцях ви маєте бути в масці чи респіраторі.

Громадське місце - частина будь-якої споруди, яка доступна або відкрита для населення, в тому числі за плату (під'їзди, підземні переходи, стадіони; парки, сквери, дитячі майданчики, стадіони, зупинки громадського транспорту, ліфти, державні установи, медичні установи та інше).

Але! Перелік громадських місць може бути розширений органами місцевої влади. Наприклад, у м.Києві до громадських місць відносяться також зупинки громадського транспорту та 50-метрова зона навколо них; церкви та 50-метрова зона навколо них; заклади торгівлі закритого і відкритого типів, зокрема торгові ряди та ринки; кінотеатри та прилегла до них територія; тощо.

Тому ми наполегливо рекомендуємо перебувати на вулиці в масці, оскільки у будь-який момент можете опинитись на території, яка підпадає під визначення «громадське місце».

Навіщо запроваджується обов’язковий масковий режим?

Це потрібно заради безпеки всіх нас. Через швидкі темпи розповсюдження коронавірусної хвороби всі люди розглядаються як потенційно інфіковані. Ви можете не знати, що є переносником вірусу, проте можете наражати на небезпеку інших. Маска запобігає можливому інфікуванню оточуючих. Коли маска на обличчі, тоді виділення біологічного матеріалу, який може містити збудник, зменшується.

Яка відповідальність за порушення правил карантину? Чи можуть мене оштрафувати за похід в парк чи відсутність маски?

Можуть. За порушення правил карантину – штраф від 17 тис. грн. до 34 тис. грн. А якщо ви порушуєте санітарні правила та норми щодо запобігання інфекційним захворюванням, може бути й кримінальна відповідальність.

Чи закривають церкви на період карантину?

Уряд не закриває церкви, проте масові та релігійні заходи заборонені. Ми закликаємо всіх українців залишатися вдома на період карантину.

Хто контролюватиме дотримання заходів карантину? Чи буде поліція стояти на входах в парки?

Контроль за дотриманням правил карантину в публічних місцях буде здійснювати МВС та Нацгвардія.

Чи можна ходити по вулиці втрьох?

Вулицею можна пересуватися лише вдвох. Виняток – супроводження дітей незалежно від їх кількості.

В якому випадку людям старше 60 років можна тепер виходити на вулицю?

Люди старше 60 років поки що мають сидіти вдома. Вони належати до групи підвищеного ризику, відтак - потребують самоізоляції. Що це означає? По-перше, вони мають перебувати у визначеному ними місці самоізоляції. По-друге, утримуватися від контакту з іншими особами – крім тих, з якими вони спільно проживають.

Совет информирует | Переглядів: 169 | Додав: Tata | Дата: 2020 Кві 16

Наразі відомо, що COVID-19 передається краплинним та контактним шляхами.

Вірус не циркулює у повітрі, а передається від людини до людини.

Вірус не здатний переміщатись на далекі відстані. Він є тільки в крапельках, які людина видихає під час кашлю чи чхання

Відстань – це гарантія безпеки. Це фактор переривання епідемічного ланцюга. Тому заразитись неможливо навіть від інфікованої людини, якщо ви знаходитесь на відстані понад 1,5 м. Переважає контактний шлях зараження

Найчастіше вірус потрапляє на слизові оболонки носа, очей через руки або інші предмети (хустинку, рукавиці) після торкання до об'єктів (тварин, м'яса, риби, дверних ручок, поручнів), забруднених виділеннями з дихальним шляхів хворого чи інфікованого.

Чи можна заразитись від тварин?

Наразі немає офіційних підтверджень, що домашні тварини, наприклад, собаки або коти, можуть бути переносниками нового коронавірусу. Проте після контакту з домашніми тваринами рекомендуємо мити руки водою з милом. Це захистить вас від ризику поширень низки бактерій, якими людина може заразитися від домашніх тварин.

Чи передається вірус через фрукти?

Фрукти – непридатне середовище для тривалого виживання вірусу. Немає жодних даних про передачу вірусу через фрукти. Нагадуємо, що фрукти необхідно ретельно мити, але це стандартна рекомендація.

Скільки вірус живе на поверхнях? Чим можна вбити вірус?

Вірус може зберігати життєздатність на поверхнях від 3-х годин до декількох днів. Конкретні терміни залежать від низки умов. Наприклад, тип поверхні, температура і вологість навколишнього середовища. Тому важливо дезінфікувати поверхні, ручки дверей, техніку тощо.

Чи правда, що вірус передається лише літнім людям?

Совет информирует | Переглядів: 180 | Додав: Tata | Дата: 2020 Кві 16

Четвер, 2024 Кві 25, 18:59
Приветствую Вас Гость
Поиск
Курсы валют,услуги

Праздники
Праздники Украины
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0