Категории раздела
Совет информирует [347]
Новости, события [196]
Новости / уведомления об обнародовании [20]
Конкурсные торги [80]
Місцеві вибори-2015 [2]
Распоряжения поселкового головы [0]
Наш опрос
Как Вы нашли наш сайт?
Всего ответов: 209
Погода
Ссылки

Форма входа
Главная » Статьи » Совет информирует

В категории материалов: 347
Показано материалов: 21-30
Страницы: « 1 2 3 4 5 ... 34 35 »

Сортировать по: Дате · Названию · Рейтингу · Комментариям · Просмотрам

До уваги внутрішньо переміщених осіб

        Пенсіонерам, які переселилися з районів тимчасово непідконтрольних українській владі для продовження виплати пенсії за місцем фактичного перебування (проживання) необхідно стати на облік як внутрішньо переміщена особа в місцевому управлінні соціального захисту населення за місцем перебування та отримати відповідну довідку.

        Порядок оформлення і видачі довідки про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 № 509 (зі змінами, які внесені постановою Кабінету Міністрів України від 04.03.2015 №79). Довідка є документом, який видається громадянам України, іноземцям та особам без громадянства, які постійно проживають на території України і змушені були покинути своє постійне місце проживання в населених пунктах, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють або здійснюють не в повному обсязі свої повноваження.
         Для отримання довідки повнолітня особа, яка переміщується, звертається особисто або через законного представника із заявою про взяття на облік, форму якої затверджено Міністерством соціальної політики України, до місцевого управління соціального захисту населення.
       У разі коли особа, яка переміщується, розміщується регіональним штабом з питань, пов’язаних із соціальним забезпеченням переміщених осіб, заява подається посадовій особі уповноваженого органу, залученій в установленому порядку до участі в роботі регіонального штабу.
      Для продовження виплати пенсії після переїзду необхідно особисто звернутися до управління Пенсійного фонду України в районі (місті, районі у місті), де пенсіонер фактично перебуває (проживає),надати заяву про запит пенсійної справи (з зазначенням способу виплати пенсії та необхідних банківських реквізитів) та довідку про взяття на облік в місцевому управлінні соціального захисту населення.
     До заяви додаються копії документів, що посвідчують особу пенсіонера (паспорта та пенсійного посвідчення), а також копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера (за наявності).
       Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 14.03.2016 р №167 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» з 01.08.2016 р «Ощадбанк» виготовляє електронні пенсійні посвідчення та проводить обмін існуючих платіжних карток на такі картки. Виготовлення електронних пенсійних посвідчень здійснюється виключно у разі звернення клієнта і є безкоштовним для нього. Для отримання електронного пенсійного посвідчення (ЕПП) пенсіонерам – внутрішньо переміщеним особам – необхідно звернутись до Пенсійного фонду за місцем фактичного проживання та написати заяву на виготовлення ЕПП. Надати до Пенсійного фонду паспорт, довідку про присвоєння ідентифікаційного номера та довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, фотокартки 2 шт розміром 3*2,5 см.

 

 

Совет информирует | Просмотров: 18 | Добавил: Tata | Дата: 2017 Июл 13

До уваги майбутніх пенсіонерів

           Рано чи пізно в житті кожного з нас настає золота осінь. Одна з найгарячіших тем, яка обговорюється сьогодні в суспільстві – «Вихід на пенсію». Своєчасне призначення пенсії – це важливе питання для кожної людини, яка стоїть на порозі пенсійного віку. Буває так, що звернувшись до органів Пенсійного фонду, у майбутнього пенсіонера не вистачає необхідних документів, на збір яких потрібно використати багато часу, що збільшує строки призначення пенсійних виплат. Аби уникнути прикрих несподіванок, громадянам необхідно звертатись до органів Пенсійного фонду за місцем проживання для завчасного опрацювання наданих документів для призначення пенсії. Фахівці органів Пенсійного фонду проаналізують надані документи та, у разі необхідності, направлять додаткові запити до установ, де набував стаж працівник для витребування необхідних документів. Слід пам’ятати, що при невідповідності будь-яких літер в прізвищі, імені та по-батькові, а також дати народження в трудовій книжці, дипломі, військовому квитку, паспорті, необхідне підтвердження приналежності вищезгаданих документів. В документах не допускаються виправлення чи дописки іншим чорнилом.

           Попередня правова оцінка пенсійної документації фахівцями Пенсійного фонду дозволить вчасно виявити та усунути недоліки в документах, зібрати всі необхідні довідки до виникнення права на пенсію, що забезпечить майбутньому пенсіонеру у найкоротший термін призначити пенсію.

Совет информирует | Просмотров: 16 | Добавил: Tata | Дата: 2017 Июл 13

Про хід виконання Програми соціально-економічного розвитку

по Мангушській селищній раді за І півріччя 2017 року

 

     На виконання заходів Програми соціально-економічного розвитку по Мангушській селищній раді у І-му півріччі 2017 року з місцевого бюджету виділено 1 966 300 грн., з них:

- 498 800 грн. витрачено на освітлення вулиць та доріг смт.Мангуш, а саме:

- по периметру стадіону «Колос» встановлено 16-ть сучасних світильників НКУ з енергозберігаючими лампами,

- 24 600 грн витрачено на додаткове освітлення вул.Маріупольської - в'їзд в смт.Мангуш зі сторони м.Маріуполь, встановлено 6-ть світильників вище зазначеного типу.

- виконано освітлення ділянки вул.Поштової – 49 900 грн. (11-ть світ.), вул.Горького -27 700 грн. (5 світ.), пр-ту Миру – 4 848 грн. (1 світ.), вул.Річна – 49 900 грн. (6 світ.), вул.Гагаріна -41 900 грн.(8 світ.).

- проведено капітальний ремонт освітлення по вул.Тітова (20 свтильників) та по вул.Шкільна (26 світильників).

- виконано ремонт дорожнього покриття вулиць смт.Мангуш на суму 970 000 грн. (кошти місцовго бюджету), а саме : поточний ремонт ділянки автодороги по вул.Мурзи (207,6 кв.м) на 83 000 грн., по вул.Маріупольська (444,0 кв.м) на 198 000 грн., по вул.Білосарайська (160 кв.м) на 66 000 грн., по вул.Джерельна (297 кв.м) на 92 000 грн., по вул.Тітова (242,8 кв.м) на 198 000 грн.

- виконано укладання асфальтного покриття по периметру міні-футбольного поля на стадіоні «Колос» (120,0 кв.м.) - 50 000 грн.;

- капітальний ремонт ділянки автомобільної дороги по вул.Спортивній (435,0 кв.м) на 199 900 грн.

- облаштовано штучне покриття міні-футбольного поля на стадіоні «Колос» - 301 000 грн.

Надано матеріальну допомогу мешканцям смт.Мангуш на загальну суму 130 000 грн. , з них: 5 воїнам-інтернаціоналістам по 2 тис.грн кожному та 60-ти громадянам іншої категорії від 500 до 1000 грн. На 19 500 грн. підписано 200 екз. газети «Сельская новь» ветеранам війни і праці.

Витрачено 24 800 грн. на прибирання стихійних звалищ відходів побутового походження по вул.Грецька, Шкільна, Лісна, Тітова.

Витрачено 5 000 грн. на поточний ремонт громадського колодязя питної води по вул.Мурзи.

Відповідно до Програми економічного і соціального розвитку Мангушської селищної ради, на день довкілля 08.04.2017 р. на території селища висаджено 240 дерев листяних порід : черемхи, горобини, клена.

Таким чином, з 36 заходів Програми, запланованих на поточний рік, у звітному періоді були виконанні 10 заходів, або 27,8 % від загальної кількості. На їх реалізацію направлено всього 1 971 300 грн., із них: з державного бюджету - 0,0 тис.грн.,з обласного бюджету - 0,0 тис.грн., з місцевого бюджету – 1966 300 грн та 5 000 грн – кошти підприємства.

Совет информирует | Просмотров: 14 | Добавил: Tata | Дата: 2017 Июл 13

Перерахунок пенсії працюючим пенсіонерам

Відповідно до ч.4 ст.42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (далі-Закон) у разі якщо застрахована особа після призначення пенсії продовжувала працювати, перерахунок пенсії проводиться з урахуванням не менш як 24 місяців страхового стажу після призначення (попереднього перерахунку) пенсії незалежно від перерв у роботі. Перерахунок пенсії проводиться із заробітної плати (доходу), з якої обчислена пенсія.

         За бажанням пенсіонера перерахунок пенсії проводиться із заробітної плати за періоди страхового стажу, зазначені в частині першій статті 40 цього Закону, із застосуванням показника середньої заробітної плати (доходу), який враховувався під час призначення (попереднього перерахунку) пенсії.
          У разі якщо застрахована особа після призначення (перерахунку) пенсії має менш як 24 місяці страхового стажу, перерахунок пенсії проводиться не раніше ніж через два роки після призначення (попереднього перерахунку) з урахуванням страхового стажу після її призначення (попереднього перерахунку) та заробітної плати, з якої призначено (попередньо перераховано)пенсію.
Обчислення страхового стажу, який дає право на перерахунок пенсії відповідно до цієї статті, здійснюється не раніше дня, що настає за днем, по який обчислено страховий стаж під час призначення (попереднього перерахунку)пенсії.
         Дія цієї частини не поширюється на пенсіонерів, яким призначено пенсію за вислугу років на умовах, передбачених Законом України "Про пенсійне забезпечення", та які не досягли віку, встановленого статтею 26 цього Закону.

Совет информирует | Просмотров: 12 | Добавил: Tata | Дата: 2017 Июл 06

Управління Пенсійного фонду України в Першотравневому районі повідомляє, що для безперешкодного доступу людей з обмеженими фізичними можливостями у приміщення управління, існує пандус, який забезпечує максимальну безпеку і незалежність зазначеної категорії людей. Пандус виконано з дотриманням вимог Державних будівельних норм (ДБН В.2.2-17:2006).

Совет информирует | Просмотров: 13 | Добавил: Tata | Дата: 2017 Июл 04

Управління Пенсійного фонду України в Першотравневому районі Донецької області повідомляє, що станом на 05.07.2017 року профінансовано виплату пенсій на загальну суму 2,45 млн.грн. :

 • на відділеннях поштового зв'язку – по 07.07.2017 в сумі 1,39 млн.грн.
 • на банківські установи – по 05.07.2017 в сумі 1,06 млн.грн.
Совет информирует | Просмотров: 18 | Добавил: Tata | Дата: 2017 Июл 04

13.07.2017 р. о 10-00 год. відбудеться чергове двадцять друге пленарне засідання селищної ради сьомого скликання. На порядок денний сесії вносяться наступні питання: 

 1. Про затвердження Положень про місцеві податки і збори у смт Мангуш на 2018 рік.
 1. Про виконання бюджету за перше півріччя 2017 року.
 1. Про внесення змін в рішення ради № 7/14-203 від 23.12.2016
 1. Про передачу коштів з бюджету селищної ради до районного бюджету для виконання районних програм
 1. Про затвердження кошторису витрат на культурні заходи на 3 квартал 2017 року.
 1. Про виплату надбавки за високі досягнення у праці 
 2. Про визнання рішення ради таким, що втратило чинність « Про прийняття майна в комунальну власність територіальної громади смт Мангуш.»
 1. Про передачу комунального майна на баланс КП «Мангуш-Благоустрій»
 1. Про надання матеріальної допомоги
 1. Про результати виконання Програми соціально-економічного розвитку за 1 півріччя 2017 року
 1. По затвердження технічної документації з землеустрою
 1. Про передачу в оренду земельної ділянки
 2. Різне

 

Совет информирует | Просмотров: 13 | Добавил: Tata | Дата: 2017 Июл 03

На черговому засіданні виконавчого комітету, що відбулося 14 червня 2017 року, був затверджений Порядок розміщення пересувних тимчасових споруд під час проведення ярмарок, державних та святкових, урочистих масових заходів у смт.Мангуш. З данним Порядком ви маєте можливість ознайомитися за писиланням  http://mangush.at.ua/load/reguljatornye_deyatelnost/dejstvujushhie_i_otmenennye_reguljatornye_akty/porjadok_rozmishhennja_peresuvnikh_timchasovikh_sporud_pid_chas_provedennja_jarmarok_derzhavnikh_ta_svjatkovikh_urochistikh_masovikh_zakhodiv_na_teritoriji_s/9-1-0-395

 

Совет информирует | Просмотров: 20 | Добавил: Tata | Дата: 2017 Июн 30

При продажу нерухомого майна, яке отримане у спадщину або перебувало у власності більше трьох років, податок на доходи фізичних осіб не сплачується

Мангуська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області повідомляє, що під час проведення операцій з продажу (обміну) об’єктів нерухомості між фізичними особами нотаріус посвідчує відповідний договір за наявності оціночної вартості такого нерухомого майна та документа про сплату податку до бюджету стороною (сторонами) договору та щокварталу подає до контролюючого органу за місцем розташування державної нотаріальної контори або робочого місця приватного нотаріуса інформацію про такий договір, включаючи інформацію про його вартість та суму сплаченого податку в порядку, встановленому цим розділом для податкового розрахунку (пункт 172.4 стаття 172 Податкового кодексу України).

Відповідно до пункту172.1 статті172 Податкового кодексу України дохід, отриманий платником податку від продажу (обміну) не частіше одного разу протягом звітного податкового року житлового будинку, квартири або їх частини, кімнати, садового (дачного) будинку (включаючи земельну ділянку, на якій розташовані такі об’єкти, а також господарсько-побутові споруди та будівлі, розташовані на такій земельній ділянці), а також земельної ділянки, що не перевищує норми безоплатної передачі, визначеної статтею121 Земельного кодексу України залежно від її призначення, та за умови перебування такого майна у власності платника податку понад три роки, не оподатковується.

Умова щодо перебування такого майна у власності платника податку понад три роки не розповсюджується на майно, отримане таким платником у спадщину.

Дохід від відчуження господарсько-побутових споруд, що розташовані на одній ділянці з житловим або садовим (дачним) будинком та продаються разом з ним, для цілей оподаткування окремо не визначається.

Совет информирует | Просмотров: 24 | Добавил: Tata | Дата: 2017 Июн 30

Пам’ятка фізичній особі-підприємцю з питань закриття підприємницької діяльності

Відповідно до пп.6 п.11.22 розділу XI Наказу Міністерства фінансів України № 1588 від 09.12.2011 року (із змінами та доповненнями від 18.03.2016 року) після державної реєстрації припинення підприємницької діяльності у фізичної особи не припиняються її зобов’язання, що виникли під час провадження підприємницької діяльності, та не змінює строків, порядків виконання таких зобов’язань та застосування санкцій за їх невиконання. Цей статус накладає на неї обов’язок пройти документальну перевірку, здати заключну звітність і в повному обсязі розрахуватися з бюджетом за своїми зобов’язаннями.

Для зняття з обліку в органах ДФС фізичній особі необхідно:

- подати декларацію про майновий стан і доходи до органів ДФС, за місцем обліку, за останній базовий звітний період (у якій має відобразити винятково доходи від проведення підприємницької діяльності) протягом 30 календарних днів з дня проведення держреєстрації припинення (п.177.11 ст.177 Податкового кодексу України);

- подати до органів ДФС, за місцем обліку, Звіт про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску (за формою № Д5 згідно з додатком 5 до Порядку, затвердженого наказом Мінфіну України від 14.04.15 № 435). Термін сплати за звітом настає в день його подання, відповідно єдиний внесок необхідно сплатити до дати подання звіту включно.

Головне управління ДФС у Донецькій області може призначити та провести документальну перевірку такої фізичної особи - платника податків за наявності підстав та з урахуванням строків давності, передбачених Податковим кодексом України. Для цього видається наказ та направлення на перевірку, які вручаються платнику податків.

Ознайомившись з направленням та отримавши наказ про проведення позапланової документальної перевірки СГД надає для проведення перевірки первинні документи, що використовувались в бухгалтерському обліку, регістри, фінансову, статистичну та іншу звітність, пов’язану з обчисленням і сплатою податків, зборів, платежів, виконанням вимог законодавства, контроль за додержанням якого покладено на контролюючі органи.

За результатами проведеної перевірки підприємець отримує акт (довідку) перевірки, та забезпечує сплату визначених податкових зобов’язань (у разі встановлення порушень).

Після сплати усіх нарахованих платежів ГУ ДФС в області вносить відповідні записи до реєстру страхувальників із зазначенням дати та причини зняття з обліку платника єдиного внеску та проводить зняття фізичної особи – підприємця з податкового обліку.

Совет информирует | Просмотров: 20 | Добавил: Tata | Дата: 2017 Июн 30

Четверг, 2017 Окт 19, 20:05
Приветствую Вас Гость
Поиск
Курсы валют,услуги

Праздники
Праздники Украины
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0