Категории раздела
Совет информирует [316]
Новости, события [177]
Новости / уведомления об обнародовании [20]
Конкурсные торги [80]
Місцеві вибори-2015 [2]
Распоряжения поселкового головы [0]
Наш опрос
Как Вы нашли наш сайт?
Всего ответов: 203
Погода
Ссылки

Форма входа
Главная » Статьи » Совет информирует

В категории материалов: 316
Показано материалов: 11-20
Страницы: « 1 2 3 4 ... 31 32 »

Сортировать по: Дате · Названию · Рейтингу · Комментариям · Просмотрам

22.06.2017 року о 10:00 год. відбудеться чергова  двадцять перша сесія Мангушської селищної ради сьомого скликання з наступним порядком денним:

  1. Про обрання секретаря ради
  1. Про прийняття майна в комунальну власність територіальної громади смт Мангуш.
  1. Про затвердження плану роботи ради на 3 квартал.
  1. Про надання матеріальної допомоги
  1. Про надання пільг з оплати за харчування дітей в ДНЗ «Аліса»
  1. Про внесення змін в рішення ради № 7/14-203 від 23.12.2016
  1. Про умови оплати праці апарату ради
  1. Про надання згоди на добровільне об’єднання громади
  1. Різне
Совет информирует | Просмотров: 5 | Добавил: Tata | Дата: 2017 Июн 19

Легалізація виплати заробітної плати

Мангуська ОДПІ нагадує платникам податків, роботодавцям, що з початку року мінімальна заробітна плата в Україні встановлена на рівні 3200 гривень. При цьому, роботодавець має право встановити свій розмір оплати праці, але він не може бути нижче рівня, встановленого державою. А мінімальна заробітна плата встановлюється для оплати праці найменшої складності або кваліфікації.

Крім того, мінімальна заробітна плата - показник необхідний для розрахунку мінімального рівня більшості соціальних гарантій та застосовується для всіх працівників незалежно від організаційно-правових форм підприємств.

Роботодавці, які сплачують заробітну плату «в конвертах», або використовують працю неоформлених робітників, тим самим ухиляються від сплати податків: податку на доходи фізичних осіб, військового збору, єдиного внеску. Вони не тільки обкрадають державу, а і погіршують соціальні гарантії своїх працівників, тому що від суми офіційної заробітної плати залежить майбутня пенсія громадян та соціальні виплати.

Для роботодавця виплата «тіньової» заробітної плати – це робота поза межами правового простору, це плинність кадрів, постійне заміна середнього робітника, відсутність розвитку виробництва.

Совет информирует | Просмотров: 15 | Добавил: Tata | Дата: 2017 Май 22

ОГОЛОШЕННЯ

Про проведення конкурсу щодо закупівлі на вторинному ринку житла, для забезпечення житлом дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа

1. Дата проведення конкурсу: 29 травня 2017 року

2. Місце проведення конкурсу: пр-т Миру, 66, смт.Мангуш, 2-й поверх, зал засідань Мангушської селищної ради

<3. Вимоги до житла, що придбається:

6. За рішенням конкурсної комісії для участі в конкурсі можуть подаватися також інші документи.

7. Учасники, які бажають запропонувати житло для продажу на конкурсі, повинні надіслати(надати) документи до Мангушської селищної ради за адресою: проспект Миру 66 смт.Мангуш. Документи приймаються у запечатаному вигляді з позначкою «На конкурс».

З Конкурсною документацією щодо придбання житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та особам з їх числа, на вторинному ринку ви маєте можливість ознайомитися тут

Совет информирует | Просмотров: 27 | Добавил: Tata | Дата: 2017 Май 15

28 квітня 2017 року - останній день сплати

- за березень рентної плати за розрахунками:

користування надрами при видобуванні вуглеводневої сировини;

користування радіочастотним ресурсом України;

транспортування нафти і нафтопродуктів магістральними нафтопроводами та нафтопродуктопроводами територією України;

транзитне транспортування трубопроводами аміаку територією України;

юридичними особами авансового внеску за І квартал 2017 року податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки;

юридичними особами авансового внеску за І квартал 2017 року транспортного податку;

за березень плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності) (крім громадян);

за І квартал 2017 року єдиного податку платниками четвертої групи;

єдиного внеску, нарахованого за попередній календарний місяць, гірничими підприємствами за найманих працівників;

податку на додану вартість за березень 2017 року;

- акцизного податку за березень 2017 року.

Можливості для платників податків он-лайн

    Електронний сервіс «Дані про взяття на облік платників» розміщений на головній сторінці офіційного веб-порталу ДФС (www sfs.gov.ua) у режимі «Інформація з реєстрів» відкритої частини електронного сервісу «Електронний кабінет платника», а також у вкладці «Інформація з реєстрів» в меню електронних сервісів на головній сторінці веб-порталу ДФС. Для перевірки даних про взяття на облік платників податків достатньо здійснити пошук за податковим номером (серією та номером паспорта) або найменуванням платника податків.

Заробітна плата менша мінімальної

(Лист Пенсійного фонду України від 16.03.2017 р. № 7918/02-12) Особі, якій заробітна плата нарахована в розмірі, меншому ніж мінімальна заробітна плата, з якої сплачено єдиний внесок (менший ніж мінімальний страховий внесок), та страхувальником здійснено доплату до мінімального єдиного внеску, зазначений період враховується до страхового стажу як повний місяць. При цьому заробітна плата для обчислення пенсії враховується в сумі, нарахованій особі.

Далі....

Совет информирует | Просмотров: 22 | Добавил: Tata | Дата: 2017 Апр 27

Совет информирует | Просмотров: 13 | Добавил: Tata | Дата: 2017 Апр 25

17 травня 2017 року о 14:00 год. відбудеться чергове засідання виконавчого комітету селищної ради 7-го скликання.

З порядком денним засідання ви маєте можливість ознайомитися тут.

Совет информирует | Просмотров: 14 | Добавил: Tata | Дата: 2017 Апр 20

Легальні трудові відносини – соціальні гарантії та добробут країни!

Важливою суспільною проблемою сьогодні залишається тіньові зайнятість і заробітна плата. Нажаль, непоодинокими є випадки приховування трудових відносин та реальної заробітної плати, а «майстерність» у такому приховуванні в певних колах помилково вважається однією із визначних характеристик ефективного менеджменту та успішного підприємництва.

Шановний громадянине! Не позбавляйте себе соціальних гарантій, не ставайте співучасником порушень законодавства!

Шановний роботодавцю! Будьте соціально відповідальним! Пам’ятайте, від Вас, від Вашої сумлінності та доброчесності залежить добробут Вашого працівника і його родини, добробут і процвітання нашої країни! Головне управління ДФС у Донецькій області закликає Вас своєчасно оформлювати трудові відносини з найманими працівниками, відображати в звітності реальну зарплату. Пам’ятайте, ухилення від сплати податків в усіх проявах, у тому числі шляхом використання прихованої найманої праці, – це не тільки фінансова, адміністративна та карна відповідальність, але й злочин проти суспільства та країни.

Далі...

Совет информирует | Просмотров: 22 | Добавил: Tata | Дата: 2017 Апр 20

Мангушский поселковый совет совместно с Мангушским Клубом голубеводов (председатель Сафошин Н.М.) приглашают всех желающих посетить Всеукраинскую выставку-ярмарку голубей, декоративных и домашних птиц и животных, которая будет проводиться 22 апреля 2017 года в пгт.Мангуш.

Совет информирует | Просмотров: 14 | Добавил: Tata | Дата: 2017 Апр 13

Зміни у проведенні зустрічних звірок

Кабінет Міністрів України постановою від 29.03.2017р. №193 вніс зміни до Порядку проведення контролюючими органами зустрічних звірок, затвердженого власною постановою від 27.12.2010 р. № 1232.

Зокрема, змінами передбачено, що зустрічна звірка полягає у зіставленні даних, отриманих від платників податків та інших суб’єктів інформаційних відносин, з метою документального підтвердження господарських відносин з платником податків та зборів, а також підтвердження відносин, виду, обсягу і якості операцій та розрахунків, що здійснювалися між ними, для з’ясування повноти їх відображення в обліку платника податків.

Зустрічні звірки проводяться з метою отримання податкової інформації, необхідної у зв’язку з проведенням перевірок платників податків.

У разі необхідності проведення зустрічної звірки контролюючий орган (ініціатор) надсилає контролюючому органу (виконавцю), до компетенції якого віднесено реалізацію повноважень щодо здійснення податкового контролю стосовно суб’єкта господарювання, запит про проведення зустрічної звірки для підтвердження даних, отриманих від платника податків та інших суб’єктів інформаційних відносин.

Зустрічна звірка може бути проведена контролюючим органом (ініціатором) самостійно, якщо здійснення податкового контролю щодо цього суб’єкта господарювання віднесено до його компетенції.

За результатами проведеної зустрічної звірки складається довідка у двох примірниках, яка підписується суб’єктом господарювання або його законним представником і посадовими особами контролюючого органу, які її проводили, та реєструється у контролюючому органі. Один примірник довідки у 10-денний строк вручається особисто суб’єкту господарювання або його представнику під розписку або надсилається у порядку, визначеному ст. 42 Податкового кодексу.

Далі

Совет информирует | Просмотров: 29 | Добавил: Tata | Дата: 2017 Апр 13

Припинення підприємницької діяльності

Відповідно до п. 177.5 Податкового кодексу України фізичні особи – підприємці подають до контролюючого органу податкову декларацію за місцем своєї податкової адреси за результатами календарного року у строки, установлені Податковим кодексом України для річного звітного податкового періоду, у якій також зазначаються авансові платежі з податку на доходи.

Згідно з п. 177.11 Податкового кодексу України фізичні особи – підприємці подають річну податкову декларацію у строк, визначений пп. 49.18.5 Податкового кодексу України, у якій поряд з доходами від підприємницької діяльності мають зазначатися інші доходи з джерел їх походження з України та іноземні доходи.

Фізичні особи, стосовно яких проведено державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця за її рішенням, подають податкову декларацію за останній базовий податковий (звітний) період, у якій відображаються виключно доходи від проведення підприємницької діяльності, протягом 30 календарних днів з дня проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності.

Відповідно до п. 57.1 Податкового кодексу України платник податків зобов’язаний самостійно сплатити суму податкового зобов’язання, зазначену у поданій ним податковій декларації про майновий стан і доходи, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого Податковим кодексом України для подання податкової декларації, крім випадків, установлених Податкового кодексу України.

Тобто фізична особа – підприємець на загальній системі оподаткування, стосовно якої проведено державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності за її рішенням, подає податкову декларацію за останній базовий податковий період протягом 30 календарних днів з дня проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності, у якій відображає виключно доходи від проведення підприємницької діяльності, та сплачує податок на доходи фізичних осіб протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку подання такої податкової декларації.

Далі.....

Совет информирует | Просмотров: 24 | Добавил: Tata | Дата: 2017 Апр 13

Вторник, 2017 Июн 27, 21:07
Приветствую Вас Гость
Поиск
Курсы валют,услуги

Праздники
Праздники Украины
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0