Категории раздела
Совет информирует [365]
Новости, события [201]
Новости / уведомления об обнародовании [22]
Конкурсные торги [80]
Місцеві вибори-2015 [2]
Распоряжения поселкового головы [0]
Наш опрос
Как Вы нашли наш сайт?
Всего ответов: 216
Погода
Ссылки

Форма входа
Главная » Статьи » Совет информирует

Виконком селищної ради інформує

 Шановні батьки! Своєчасно реєструйте місце проживання своєї новонародженої дитини!

        Народження дитини - це завжди радісна подія для кожної сім'ї. Одночасно у батьків з'являються певні клопоти і турботи. І крім інших обов'язків, на батьках лежить обов'язок реєстрації місця проживання своєї новонародженої дитини. Згідно з чинним законодавством батьки або інші законні представники дитини зобов'язані зареєструвати місце проживання новонародженої дитини протягом трьох місяців з дня державної реєстрації його народження. Для цього батькам слід підготувати всі необхідні документи, а саме:
- квитанцію про сплату адміністративного збору;
- заяву встановленої форми;
- свідоцтво про народження дитини;
- документи, що засвідчують особу батьків (їх паспорта) або іншого законного представника.
       Для реєстрації місця проживання новонародженої дитини, батькам з вищепереліченими документами необхідно звернутися до органу реєстрації за місцем свого мешкання. З 4 квітня 2016 року таким органом реєстрації є виконавчий орган сільської, селищної або міської ради на території адміністративно-територіальної одиниці якої зареєстрований заявник. Для мешканців смтт.Мангуш - до Мангушської селищної ради.
       Згідно Правил реєстрації місця проживання, новонародженого малюка можна прописати за місцем реєстрації батька або матері. Якщо батьків у дитини немає, то він може бути прописаний на житловій площі опікуна. При наявності батьків, дитина може бути прописана тільки з ними. Тому прописка новонародженого до інших родичів неможлива.
       Хоч чинним законодавством батькам дано тримісячний термін для реєстрації місця проживання новонародженої дитини, проте, затягувати з пропискою новонародженого не рекомендується. Законом передбачена адміністративна відповідальність за проживання осіб без реєстрації на своїй житлоплощі. Цей закон поширюється на осіб будь-якого віку, включаючи новонароджених дітей. У зв'язку з цим, батьки, які не прописали своєї дитини у встановлений законодавством термін, ризикують заплатити штраф за відсутність прописки новонародженого (накладення адміністративного стягнення у вигляді попередження).

Категория: Совет информирует | Добавил: Tata (2017 Апр 11)
Просмотров: 22 | Рейтинг: 0.0/0
Суббота, 2018 Фев 24, 14:07
Приветствую Вас Гость
Поиск
Курсы валют,услуги

Праздники
Праздники Украины
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0