Категории раздела
Совет информирует [356]
Новости, события [197]
Новости / уведомления об обнародовании [21]
Конкурсные торги [80]
Місцеві вибори-2015 [2]
Распоряжения поселкового головы [0]
Наш опрос
Как Вы нашли наш сайт?
Всего ответов: 213
Погода
Ссылки

Форма входа
Главная » Статьи » Совет информирует

В категории материалов: 356
Показано материалов: 301-310
Страницы: « 1 2 ... 29 30 31 32 33 ... 35 36 »

Сортировать по: Дате · Названию · Рейтингу · Комментариям · Просмотрам

Міндоходів Донеччини: до сплати податків залучено 10,5 тис. громадян з тіньовими джерелами доходів

 Протягом січня-березня 2014 року за підсумками відпрацювання балансу трудових ресурсів до сплати податків і обов'язкових внесків було залучено  10,5 тис. громадян. В результаті до бюджету  додатково надійшло 4,3 млн. грн. податків і 6,8 млн.грн. єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (далі - ЄСВ).

 Вказану суму надходжень складають податки, зокрема по напрямах:

 майже з 9 тис. громадянами були оформлені трудові угоди, до бюджету надійшло 3,1 млн. грн. податку на доходи з фізичних осіб і 6,8 млн.грн. ЄСВ;

 більш 1 тис. громадян зареєструвалося приватними підприємцями, за рахунок чого до бюджету надійшло 0,26 млн. грн. податків;

 700 громадян надали декларації про одержані доходи, додатково надійшло до бюджету 0,95 млн. грн. податку на доходи  фізичних осіб.

 Такий позитивний результат отримано завдяки аналітичній роботі, яка проводиться фахівцями ГУ Міндоходов у Донецькій області спільно з ГУ ПФУ у Донецькій області і ГУ праці і соціальної політики ДОДА. Щорічно формується перелік громадян, які офіційно не одержують ніяких доходів або інших соціальних виплат, а отже, можна припустити, що вказані особи мають тіньове джерело доходів і ухиляються від сплати податків і обов'язкових платежів.

 За наслідками контрольно-перевірочної роботи було виявлено 1,1 тис. громадян, праця яких використовувалася без належного оформлення трудових відносин і ховалася від держави, легалізована заробітна платня в сумі 883 тис.грн.

 «Фахівцями ГУ Міндоходов в Донецькій області розроблений комплекс заходів відносно працедавців, що виплачують заробітну платню нижче або на рівні мінімальної. Це дозволить вивести зарплату з "тіні", збільшити надходження до бюджету і сприяти соціальній захищеності громадян регіону» - зазначила начальник ГУ Міндоходів у Донецькій області Вікторія Луценко.


 

Совет информирует | Просмотров: 77 | Добавил: Tata | Дата: 2014 Апр 29

До уваги платників податку на додану вартість

Мангуська ОДПІ  звертає увагу платників податку на додану вартість: Законом України від 27.03.2014 р. №1165-VII внесено зміни до Закону України «Про Державний бюджет України на 2014 рік», зокрема, відшкодування  податку на додану вартість платникам, у яких суми податку задекларовані до відшкодування до 1 січня 2014 року, підтверджені перевірками та не відшкодовані на 3 квітня 2014 року, буде здійснюватися  шляхом оформлення облігаціями внутрішньої державної позики з терміном обігу п'ять років.

Порядок випуску, обігу, погашення зазначених облігацій внутрішньої державної позики, а також нарахування процентів на них затверджується Кабінетом Міністрів України, при цьому має бути забезпечено рівність умов для всіх платників податку щодо визначення способу відшкодування податку на додану вартість, добровільність здійснення такого відшкодування та зацікавленість усіх платників податку.


 

Совет информирует | Просмотров: 113 | Добавил: Tata | Дата: 2014 Апр 29

До закінчення кампанії декларування залишилося 3дні!

Мангуська ОДПІ нагадує, що до закінчення кампанії декларування доходів громадян, отриманих протягом 2013 року, залишилося 5 днів. Податкова декларація про майновий стан і доходи подається громадянами до органів доходів і зборів за місцем реєстрації.

Громадянин зобов’язаний подати до 1 травня 2014 року податкову декларацію,  якщо протягом звітного 2013 року отримував зокрема від осіб, які не є податковими агентами (тобто осіб, які не утримували податок), іноземні доходи, доходи від здійснення операцій з інвестиційними активами,  надання майна в оренду фізичним особам, отримання спадщини або подарунків, інші доходи, які не були оподатковані протягом року за  місцем  їх виплати, а також дохід у вигляді заробітної плати чи суми винагород від декількох податкових агентів і при цьому  загальна сума доходу перевищила 120 розмірів мінімальної заробітної плати (137 тис. 640 грн.).

Шановні громадяни, не зволікайте, вчасно декларуйте свої доходи! Проявіть себе справжніми патріотами своєї батьківщини та порядними громадянами. Часу залишилося зовсім мало!


 

Совет информирует | Просмотров: 127 | Добавил: Tata | Дата: 2014 Апр 29

За три місяці Міндоходів виявило майже 12 тис. нелегальних найманців

Протягом січня-березня 2014 року фахівцями Міндоходів виявлено майже 12 тис. найманих осіб, праця яких використовувалася роботодавцями без укладання трудових угод. За результатами перевірки порушники сплатили до бюджету майже 7 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб та 8 млн. грн. єдиного внеску.

До державної реєстрації також залучено 5 тис. громадян, які здійснювали підприємницьку діяльність без реєстрації. Бюджет отримав додаткових 2 млн. грн.

Як зазначають аналітики відомства, під час перевірок порушення податкового законодавства під час виплати зарплатні та інших доходів фізичних особам фіксується в 9 випадках з 10. За виявленими фактами порушень за три місяці поточного року до бюджету донараховано майже 39 млн. грн. податку та штрафних  санкцій.

Крім того, за результатами спільних заходів Міндоходів та органів місцевої влади понад 15 тис. підприємців, які виплачували зарплату своїм робітникам менше мінімальної, підвищили рівень оплати праці. Внаслідок цього бюджет отримав додаткових 26 млн. гривень податку на доходи фізичних осіб.

Загалом, у І кварталі поточного року до бюджету надійшло понад 16 млрд. грн. податку на доходи фізичних осіб, що на 203,4 млн. грн. більше відповідного періоду минулого року.


 

Совет информирует | Просмотров: 88 | Добавил: Tata | Дата: 2014 Апр 29

У разі сплати бюджетних платежів правильно заповнюємо платіжні документи

Мангуська ОДПІ нагадує всім платникам податків , у разі сплати податків,зборів,митних платежів,єдиного внеску правильно заповнюємо поле «Призначення платежу» з використанням кодів видів сплати, затвердженого  наказом Міністерства доходів і зборів України № 609 від 22.10.2013 року затверджено «Порядок заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення помилково або надміру зарахованих коштів» .
 Детальніше про заповнення полів «Призначення платежу» в розрахункових документах при сплаті податків і зборів, повернення помилково або надміру зарахованих коштів можна дізнатись в Мангуській ОДПІ за телефонами  (297)2-43-70, (246)2-19-87 та на сайті Міністерства доходів і зборів за адресою minrd.gov.ua


 

Совет информирует | Просмотров: 64 | Добавил: Tata | Дата: 2014 Апр 29

Сплатіть податки у строки

Мангуська ОДП нагадує, що з метою забеспечення реальної потреби в грошах для виконання соціальних видатків запрошуємо всіх платників податків щодо рівномірної сплати податкових зобов’язань  у строки сплати такого зобов’язання , визначені Кодексом.

30 квітня поточного року,середа, є останнім днем сплати:

авансових внесків з податку на прибуток за квітень;

ПДВ за березень  платниками, у яких базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному місяцю;

збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства за березень;

плати за землю за березень;

фіксованого сільськогосподарського податку заберезень;

збору за користування радіочастотним ресурсом України за березень;


 

Совет информирует | Просмотров: 87 | Добавил: Tata | Дата: 2014 Апр 29

Уважаемые жители и гости Мангуша!

Приглашаем всех Вас принять участие в празднованиях Дня солидарности трудящихся и Дня Победы!

                                                                               Программа мероприятий:

         1 Мая 2014 года

 ( площадь перед РДК)

 17.00-18.00 - развлекательная  игровая программа

 18.00-19.30- концерт художественной самодеятельности

 20.00-21.00- концерт Мангушского муниципального оркестра духовой и эстрадной музыки под руководством

                    И.Коломойца

21.00-22.00-конкурсно-развлекательная программа

22.00-23.00 — музыкально-развлекательная программа

2 Мая 2014 года - спортивный праздник

(стадион «Колос»)

Начало в 9.30.

  • соревнование по футболу
  • соревнование по волейболу
  • соревнование по гиревому спорту
  • соревнование по армрестлингу
  • соревнование по борьбе куреш среди юношей и взрослых
  • соревнование по пауэрлифтингу (тяга становая) 

9 Мая 2014 года

( площадь перед РДК)

10.00-  торжественный митинг, возложение цветов к памятным местам

10.30- концертная программа

17.00- 18.00- детская развлекательная программа

18.00-19.00- концерт художественной самодеятельности

20.00-21.00- концерт Мангушского муниципального оркестра духовой и эстрадной музыки под руководством

                    И.Коломойца

21.00-23.00- музыкально-развлекательная программа

                                                                                                                            Оргкомитет


 

Совет информирует | Просмотров: 206 | Добавил: Tata | Дата: 2014 Апр 25

                                          Недопущение выплаты заработной платы в "конвертах"

         В соответствии со ст. 8 Закона Украины «О Государственном бюджете Украины на 2014 год» минимальная заработная плата с 1 января по 30 июня 2014 составляет 1218 грн. в месяц. Поэтому обращаем внимание работодателей на то, что заработная плата наемных работников не должна быть ниже законодательно установленного размера.

         Мангушская ОГНИ обращается к гражданам с напоминанием, что каждый, кто заключает трудовые отношения с работодателем, должен осознавать, что обеспечение трудового стажа, размер Ваших пенсий и других социальных гарантий зависит от размера заработной платы


 

Совет информирует | Просмотров: 78 | Добавил: Tata | Дата: 2014 Апр 24

              За продажу подросткам алкоголя и табака аннулированы 88 лицензий
 

         В течение января - марта 2014 за продажу несовершеннолетним алкогольных напитков и табачных изделий было аннулировано 88 лицензий, которые давали право розничной торговли этими товарами.

        Кроме потерянных лицензий нарушителям также придется уплатить почти 600 тыс. грн. штрафных санкций.

        По сравнению с соответствующим периодом прошлого года специалисты Миндоходов фиксируют снижение таких нарушений более чем вдвое, что свидетельствует о росте добросовестности розничных торговцев.

        Напомним, что в соответствии с действующим законодательством, продажа алкогольных напитков и табачных изделий несовершеннолетним наказывается аннулированием лицензий и штрафными санкциями. Размер штрафа, который применяется к предприятию, составляет 6800 гривен.

         Кроме того, потерять лицензию можно за продажу алкоголя и табака в неопределенных для этого местах, неуплату очередного платежа за лицензию в течение 30 дней с момента ее приостановлении, а также по заявлению субъекта хозяйствования.


 

Совет информирует | Просмотров: 78 | Добавил: Tata | Дата: 2014 Апр 24

                           Бюджетное возмещение НДС можно получить путем оформления облигаций

       Невозмещенную сумму налога на добавленную стоимость можно получить путем оформления облигаций внутреннего государственного займа.

       Законом Украины от 27.03.2014 № 1165- VII "О внесении изменений в Закон Украины" О Государственном бюджете Украины на 2014 год" предусмотрено осуществить возмещение НДС плательщикам, у которых суммы налога задекларированы к возмещению до 1 января 2014 года, подтверждены проверками и не возмещены на 03.04.2014р., путем оформления облигаций внутреннего государственного займа.
        Срок обращения указанных облигаций - пять лет.

         Оформление возмещения сумм налога на добавленную стоимость облигациями внутреннего государственного займа осуществляется на основании заявления налогоплательщика, которое подается в контролирующий орган и носит добровольность осуществления такого возмещения.

         При этом, оформление облигаций приравнивается к выдаче налогоплательщику суммы бюджетного возмещения путем перечисления средств с бюджетного счета на счет налогоплательщика.
          На основании полученных от соответствующего контролирующего органа реестров инвентаризации плательщиков налога и выводов с указанием суммы налога на добавленную стоимость, подлежащей возмещению из бюджета орган, осуществляющий казначейское обслуживание бюджетных средств, оформляет выдачу налогоплательщикам суммы бюджетного возмещения, указанной в реестрах и выводах в течение пяти операционных дней после получения заключения контролирующего органа.
       Порядок выпуска, обращения, погашения указанных облигаций внутреннего государственного займа для возмещения сумм налога на добавленную стоимость, а также основных условий их выпуска утверждается Кабинетом Министров Украины.


 

Совет информирует | Просмотров: 61 | Добавил: Tata | Дата: 2014 Апр 24

Понедельник, 2017 Дек 11, 18:48
Приветствую Вас Гость
Поиск
Курсы валют,услуги

Праздники
Праздники Украины
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0