Категории раздела
Совет информирует [376]
Новости, события [202]
Новости / уведомления об обнародовании [24]
Конкурсные торги [80]
Місцеві вибори-2015 [2]
Распоряжения поселкового головы [0]
Наш опрос
Как Вы нашли наш сайт?
Всего ответов: 220
Погода
Ссылки

Форма входа
Главная » Статьи » Совет информирует

До відому суб"єктів господарювання

Розпорядження голови облдержадміністрації від 27.03.2015 №115

"Про встановлення заборони щодо продажу алкогольних та слабоалкогольних напоїв"

 

            Відповідно до статей 5, 6 Закону України «Про військово-цивільні адміністрації», статті 1 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», Указу Президента України від 05 березня 2015 року № 123/2015 «Про утворення військово-цивільних адміністрацій», враховуючи розпорядження Кабінету Міністрів України від 26 січня 2015 року № 47-р «Про встановлення режимів підвищеної готовності та надзвичайної ситуації», складну суспільно-політичну обстановку, що склалася в регіоні, з метою попередження випадків травматизму та загибелі військовослужбовців та цивільного населення:

1. Заборонити продаж на території Донецької області алкогольних та слабоалкогольних напоїв особам, які мають ознаки належності до будь-якого військового формування (наявність військової форми, озброєння).

2. Райдержадміністраціям, виконавчим органам міських рад забезпечити інформування на відповідній території суб єктів господарювання, населення про заборону, встановлену цим розпорядженням.

3. Головному управлінню ДФС України у Донецькій області (Долозіна), Головному управлінню МВС України в Донецькій області (Аброськін):

1) забезпечити виконання пункту 1 цього розпорядження та вживати заходів, в межах повноважень, щодо припинення його порушення;

2) про факти виявлених порушень щодо заборони, встановленої пунктом 1 цього розпорядження, інформувати облдержадміністрацію щотижнево.

4. Рекомендувати:

1) командирам (начальникам) військових частин, військовослужбовці яких дислокуються на території Донецької області:

посилити контроль щодо недопущення розпивання пива, алкогольних та слабоалкогольних напоїв військовослужбовцями, військовозобов’язаними та резервістами під час проходження зборів на території військових частин, військових об’єктів або виконання ними обов’язків військової служби в нетверезому стані;

про виявлені факти розпивання пива, алкогольних та слабоалкогольних напоїв військовослужбовцями, військовозобов’язаними та резервістами під час проходження зборів на території військових частин, військових об єктів або виконання ними обов’язків військової служби в нетверезому стані невідкладно інформувати військового прокурора Донецького гарнізону;

у разі виявлення фактів щодо місць продажу алкогольних та слабоалкогольних напоїв військовослужбовцям оперативно інформувати Головне управління ДФС України у Донецькій області, Головне управління МВС України в Донецькій області для вжиття заходів в межах повноважень;

2) військовому прокурору Донецького гарнізону Ванжі Є.М. посилити нагляд за додержанням вимог законодавства щодо заборони розпивання пива, алкогольних та слабоалкогольних напоїв військовослужбовцями, військовозобов’язаними та резервістами під час проходження зборів на території військових частин, військових об’єктів або виконання ними обов’язків військової служби в нетверезому стані.

5. Це розпорядження набирає чинності з дня його опублікування.

6. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на департамент економіки облдержадміністрації (Свинаренко), управління взаємодії з правоохоронними органами, запобігання та виявлення корупції облдержадміністрації (Ставицький), контроль на — заступника голови- керівника апарату облдержадміністрації Нечепорука М.М., заступника голови облдержадміністрації Лаврика В.О.

Великоновосілківський райо

Категория: Совет информирует | Добавил: Tata (2015 Апр 02)
Просмотров: 96 | Рейтинг: 0.0/0
Вторник, 2018 Май 22, 12:07
Приветствую Вас Гость
Поиск
Курсы валют,услуги

Праздники
Праздники Украины
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0