Категории раздела
Совет информирует [376]
Новости, события [202]
Новости / уведомления об обнародовании [24]
Конкурсные торги [80]
Місцеві вибори-2015 [2]
Распоряжения поселкового головы [0]
Наш опрос
Как Вы нашли наш сайт?
Всего ответов: 220
Погода
Ссылки

Форма входа
Главная » Статьи » Совет информирует

В категории материалов: 376
Показано материалов: 291-300
Страницы: « 1 2 ... 28 29 30 31 32 ... 37 38 »

Сортировать по: Дате · Названию · Рейтингу · Комментариям · Просмотрам

11 июня 2014 года в 10:00 часов состоится очередное седьмое заседание исполкома поселкового совета.На повестку дня выносятся следующие запланированные вопросы:

 

Совет информирует | Просмотров: 107 | Добавил: Tata | Дата: 2014 Май 20

Співробітники Міндоходів Донеччини викрили схему розтрати п'яти з половиною мільйонів гривень

Співробітники слідчо-оперативних підрозділів фінансових розслідувань ГУ Міндоходів у Донецькій області викрили схему розтрати державних коштів одним з потужних промислових державних підприємств паливно-енергетичного комплексу. Сума збитку, нанесеного державному бюджету, склала більше 5,5 млн. грн.

Посадові особи державного підприємства задіяли ряд інших суб'єктів господарської діяльності у схемі виведення коштів з підприємства. Згідно з бухгалтерськими документами, підприємства-контрагенти розробляли для ДП спеціальну технічну документацію та інструкції до технологічного устаткування. В якості оплати послуг державне підприємство перерахувало на їхні поточні рахунки більше 5,5 млн. грн.

Проте, як згодом з'ясували правоохоронці, необхідності надання даних послуг не було. Документація та інструкції поставлялися як безпосередньо заводом-виробником технологічного обладнання, так і розроблялися на базі ДП штатом технічних співробітників. Підприємства-«розробники» інструкцій всього-на-всього надавали вже існуючу технічну документацію. Надалі отримані ними грошові кошти перенаправлялись на банківські рахунки третіх осіб або були переведені з безготівкової форми в готівкову.

- За даним фактом у відношенні посадових осіб державного підприємства в ЄРДР зареєстровано кримінальне провадження, яке кваліфікується за ч.5 ст.191 Кримінального кодексу України, що передбачає відповідальність за привласнення, розтрату майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, - зазначає в.о. начальника оперативного управління ГУ Міндоходів у Донецькій області Віталій Перунін.

Крім того, завищивши податковий кредит і витрати, посадові особи державного підприємства не нарахували і не сплатили до бюджету податок на додану вартість і податок на прибуток, тим самим ухилившись від сплати податків на суму близько 3 млн. грн. Розпочато кримінальне провадження за встановленим фактом ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах. Проводиться досудове розслідування .


 

Совет информирует | Просмотров: 73 | Добавил: Tata | Дата: 2014 Май 20

З початку квітня вилучено підакцизних товарів майже на 4 млн.грн.

З початку квітня поточного року слідчо-оперативними підрозділами ГУ Міндоходів  у Донецькій області на завдання заступника Міністра доходів і зборів України Володимира Хоменка організовано посилену боротьбу з нелегальним виробництвом та обігом підакцизних товарів. Дії співробітників направлені на постійний моніторинг ринку алкогольних і тютюнових виробів та запобігання розповсюдження фальсифікату.

За цей період стражі економічної безпеки Донеччини вилучили з незаконного обігу підакцизних товарів майже на 4 млн. грн. Так, вилучено лікеро-горілчаних виробів на суму близько 3 млн.грн., тютюнових виробів на 300 тис. грн., паливно-мастильних матеріалів на 500 тис. грн. До адміністративної відповідальності притягнуто 51 особу.

- Нашим пріоритетним завданням є виявлення тяжких правопорушень, пов’язаних з обігом алкогольної продукції, яка становить загрозу  здоров’ю і життю громадян. З початку квітня слідчими і оперативниками Міндоходів Донеччини виявлено 4 кримінальних правопорушення за фактами збуту фальсифікованих напоїв, виготовлених із небезпечної для життя і здоров’я громадян сировини (ч. 3-4 ст. 204 КК України), - зазначає в.о. начальника оперативного управління ГУ Міндоходів у Донецькій області Віталій Перунін.


 

Совет информирует | Просмотров: 76 | Добавил: Tata | Дата: 2014 Май 20

Про переваги електронної звітності

   

Мангуська ОДПІ  запрошує юридичних і фізичних осіб отримати посилені сертифікати електронних ключів Міністерства доходів і зборів України ,звернувшись до податкової за місцем реєстрації.Посилені сертифікати електронних ключів оформлюються цілком безкоштовно і дають можливість подавати до органів Міндоходів звітність у електронному вигляді зі свого робочого місця, офісу чи дому.
Фахівці інспекції щиро дякують платникам податків, які вже звітують в он-лайн режимі, і нагадують, що в електронному вигляді до органів Міндоходів можна також подавати  декларації про доходи громадян, отримані у минулому році та на отримання податкової знижки.


 

Совет информирует | Просмотров: 66 | Добавил: Tata | Дата: 2014 Май 20

Співробітники Міндоходів вилучили близько 2 мільйонів акцизних марок

   

Оперативні співробітники управління боротьби з контрабандою Міндоходів України вилучили близько 2 мільйонів акцизних марок під час митного огляду автомобіля, який здійснював поштове перевезення з Сімферополя до Донецька. За даним фактом розпочато кримінальне провадження. Попереджено втрати бюджету на суму близько 18 мільйонів гривень.


 

Совет информирует | Просмотров: 100 | Добавил: Tata | Дата: 2014 Май 20

 Легальна заробітна плата вигідна працівникам та роботодавцям

        Заробітна плата “в конвертах” є однією з найбільших перепон в економічному та соціальному розвитку держави. Вона позбавляє людей соціальної захищеності: старших людей пенсій, хворих – лікарняних, безробітних – грошової допомоги.

         Незважаючи на закони працедавці свідомо не сплачують до бюджету податок на доходи фізичних осіб, а це значить, що не в повній мірі будуть профінансовані заклади освіти, охорони здов'я, культури.

         Заборгованість із заробітної плати, зарплата в «конвертах» або її виплата  у розмірі нижче законодавчо встановленого рівня позбавляє громадян належного захисту на випадок непрацездатності та прирікає на мізерну пенсію. Усе це потребує глибокого усвідомлення кожним роботодавцем, кожним підприємцем та кожним найманим працівником.

        Використання «нелегалів», не укладення чи несвоєчасна реєстрація трудових договорів між підприємцями та найманими працівниками є порушенням законодавства про працю і передбачає адміністративну відповідальність – накладання штрафу в розмірі від 30 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (510-1700грн.).


 

Совет информирует | Просмотров: 99 | Добавил: Tata | Дата: 2014 Май 20

Мангуська ОДПІ: кампанія декларування фінішувала на позначці 19755,8 тис.грн

        За словами начальника Мангуської ОДПІ Олексія Чубарова упродовж чотиримісячної кампанії декларування про отримані доходи відзвітувало 1739 громадян (Мангуська ОДПІ – 744, Володарське відділення – 995) у тому числі 125 – подали декларації, аби скористатися правом на податкову знижку.

         Доходи у вигляді спадщини задекларувала 61 особа, іноземні доходи – 1 громадянин, доходи від продажу сільгоспродукції – 1292 громадянина, доходи від здачі нерухомо майна в оренду (квартироздача) задекларували 183 громадянина, інші доходи, з яких не було отримано податку на доходи фізичних осіб – 76 громадян.

          Загальна сума задекларованих громадянами доходів становить 19755,8 тис.грн. (Мангуська ОДПІ – 10268,4 тис. грн., Володарське відділення – 9487,4 тис. грн.).

          За наслідками поданих декларацій громадянами нараховано до сплати 1323,7 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб,які надійдуть до місцевого бюджу районів.


 

Совет информирует | Просмотров: 86 | Добавил: Tata | Дата: 2014 Май 20

     Умови переходу «єдинника» з однієї групи в іншу

       Суб’єкти господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, поділяються на шість груп, для кожної з яких установлено свої критерії, зокрема, щодо не перевищення встановленого обсягу доходу (п.291.4  ст.291 Податкового кодексу Украъни, далі -  ПКУ). Тому в окремих випадках перехід із однієї  групи в іншу є не правом, а обов’язком платників єдиного податку, що відносяться до першої, другої, третьої  та четвертої груп (п.293.8  ст. 293 ПКУ).
           Що стосується переходу із групи в групу за власним бажанням, то за умови дотримання платником єдиного податку вимог, установлених ПКУ для  обраної ним групи, такий платник може самостійно прийняти рішення  щодо переходу, подавши заяву до органу податковоъ служби не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного кварталу.
           Кількість переходів «єдинника» з однієї групи в іншу  нормами ПКУ не визначено. Але оскільки такий перехід  здійснюється лише з початку кварталу, то він можливий не більше чотирьох разів на рік, звісно, якщо «єдинник» відповідає критеріям, установленим для групи, до якої він переходить.
Таким чином, платник єдиного податку має право з будь – якого кварталу перейти в іншу групу за умови дотримання всіх критеріїв, установлених  для цієї групи.


 

Совет информирует | Просмотров: 68 | Добавил: Tata | Дата: 2014 Май 20

В органах Міндоходів Донеччини проведено більше 280 профілактичних антикорупційних заходів

 З початку  року працівниками Управління внутрішньої безпеки ГУ Міндоходів у Донецькій області з метою запобігання корупції проведено 283 профілактичних заходи, у тому числі  246 лекцій, виступів, бесід  в колективах, 18 фактів розміщення інформації про роботу УВБ в мережі Інтернет, 11 виступів на радіо,  7 публікацій у пресі, винесено 2 офіційні застереження щодо недопущення протиправної поведінки працівниками податкових органів. Проведено  9 службових перевірок,  за результатами яких  у 3 випадках  матеріали направлено до органів прокуратури  для прийняття рішення про внесення до Єдиного реєстру досудових розслідувань   та для надання правової оцінки.

         З початку 2014 року за матеріалами  УВБ відкрито 6 кримінальних проваджень у відношенні  працівників  окремих ДПІ ГУ Міндоходів у Донецькій області та Східної  митниці за фактами вчинення  ними посадових злочинів, передбачених ст. 364, 367 КК України.

         Нагадаємо, що у разі неякісного обслуговування або некоректної поведінки  працівників відомства клієнт може звернутися на антикорупційний сервіс  Міндоходів  «Пульс» за телефоном:  (044) 284-00-07.


 

Совет информирует | Просмотров: 75 | Добавил: Tata | Дата: 2014 Май 20

Платники податку на нерухоме майно подають уточнюючі декларації не пізніше 30 липня

         У зв’язку із змінами, внесеними до Податкового кодексу України, щодо сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, виходячи з загальної площі, замість житлової, як це було раніш, слід зазначити, що юридичним особам – платникам даного податку пропонується подати не пізніше 30 липня 2014 року (граничного терміну сплати авансових внесків з податку за ІІ квартал) уточнюючі декларації. При цьому, до уточнюючої декларації платник має право додати доповнення, в якому зазначити, що податкові зобов’язання збільшуються відповідно до змін, внесених до Податкового кодексу Законом України «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні», які набули чинності з 1 квітня п.р.  

        Разом з тим, за І квартал 2014 року перерахунок податкових зобов’язань не проводиться (наказ Міндоходів України від 25.04.2014 № 263).


 

Совет информирует | Просмотров: 80 | Добавил: Tata | Дата: 2014 Май 12

Вторник, 2018 Май 22, 12:17
Приветствую Вас Гость
Поиск
Курсы валют,услуги

Праздники
Праздники Украины
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0