Категории раздела
Совет информирует [364]
Новости, события [201]
Новости / уведомления об обнародовании [22]
Конкурсные торги [80]
Місцеві вибори-2015 [2]
Распоряжения поселкового головы [0]
Наш опрос
Как Вы нашли наш сайт?
Всего ответов: 216
Погода
Ссылки

Форма входа
Главная » Статьи » Совет информирует

В категории материалов: 364
Показано материалов: 291-300
Страницы: « 1 2 ... 28 29 30 31 32 ... 36 37 »

Сортировать по: Дате · Названию · Рейтингу · Комментариям · Просмотрам

Донеччина: у сфері державних закупівель до бюджету відшкодовано збитків на суму 5 млн. грн.

           За матеріалами управління боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, протягом січня-березня 2014 року до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про скоєння 28 кримінальних правопорушень за ознаками злочинів. З них передбачених ст. 212 КК України – 21 кримінальна справа на загальну суму ухилення від сплати податків майже 270 млн. грн., у тому числі 4 - у сфері державних закупівель на суму 12,8 млн. грн. Розпочато кримінальні провадження. Підготовлено 12 матеріалів за фактами безпідставного використання державних коштів, які направлені до правоохоронних органів для розгляду згідно з діючим законодавством. В рамках проведення кримінальних проваджень, протягом січня-березня 2014 року у сфері державних закупівель до бюджету відшкодовано збитків на суму 5 млн. грн.

Совет информирует | Просмотров: 59 | Добавил: Tata | Дата: 2014 Май 12

Уважаемые жители и гости пгт.Мангуш!

    Оргкомитет по празднованию Дня Победы информирует, что праздничные мероприятия, запланированные на вечернее время 9 Мая 2014 года с 17.00 час. отменяются в связи со сложившейся сложной обстановкой на Юго-Востоке Украины.

    Приносим свои извинения и надеемся на Ваше понимание.

                                                                                                            Оргкомитет

Совет информирует | Просмотров: 119 | Добавил: Tata | Дата: 2014 Май 09

Графік роботи центрів обслуговування платників податків у зв`язку зі святами

Шановні громадяни та суб’єкти господарювання!

Мангуська ОДПІ доводить до Вашого відома, що 9 травня в центрах обслуговування платників є вихідним днем.

                                                                                                                                                     Мангуська ОДПІ


 

Совет информирует | Просмотров: 207 | Добавил: Tata | Дата: 2014 Май 05

Пріоритет Міндоходів: повернути вкрадені державні активи, які ще не виведені за межі України

На цьому наголосив Перший заступник Міністра доходів і зборів Ігор Білоус під час Першої міжнародної експертної конференції на тему: „Повернення украдених активів корумпованої політичної еліти України: як не втратити шанс?”.

Учасники публічної дискусії, яка відбулася за ініціативи громадських організацій, обговорювали механізм координації зусиль влади, громадянського суспільства та міжнародних експертів щодо пошуку шляхів повернення вкрадених в Україні коштів та недопущення залучення їх у подальшому до непрозорих схем.

„Перед тим, як починати забирати кошти за кордоном, потрібно знайти викрадені активи, які знаходяться в країні, завершити розпочаті кримінальні провадження та покарати винних”, - підкреслив Ігор Білоус. За його словами, у цьому напрямі фахівці Міндоходів тісно співпрацюють з колегами з Генеральної прокуратури, МВС, СБУ та економічними експертами.

Також Перший заступник Міністра доходів і зборів повідомив про створення спільної з Європейським бюро по боротьбі з шахрайством (OLAF) групи слідчих, до складу якої увійшли представники Міндоходів та фахівці з ЄС. Група розслідуватиме кримінальні провадження пов`язані з фінансовими шахрайствами та виведенням за межі України незаконно здобутих коштів.

За словами Ігоря Білоуса, оперативний та максимальний обмін інформацією, у т.ч. застосування успішного європейського досвіду прискорить повернення в Україну викрадених фінансових ресурсів. Також, на його думку, доречною буде участь міжнародних груп та громадських організацій у контролі за використанням повернутих коштів та недопущенням їх повторного розкрадання.


 

Совет информирует | Просмотров: 140 | Добавил: Tata | Дата: 2014 Май 05

Співробітники Міндоходів Донеччини не дали «нагріти» бюджет на 9 млн.грн. вугіллям з «копанок»

Співробітники слідчо-оперативних підрозділів Міндоходів Донеччини викрили злочинну групу підприємств, яка займалася експортом незаконно видобутого вугілля в офшорні зони. Сума збитків, нанесених державному бюджету, склала понад 9 млн. грн.

Як з’ясували правоохоронці, до складу фінансової групи входили три підприємства. За документами організатори незаконного бізнесу купували кам’яне вугілля у підприємств-постачальників,  проте фактично воно було придбаним за готівку у фізичних осіб або видобутим у так званих копанках – місцях незаконної добичі вугілля. Далі вугілля транспортували на орендовані у Торезі промислові ділянки, де його сортували за допомогою спеціального устаткування. Надалі вугілля експортували на адресу нерезидентів, зареєстрованих в офшорних зонах. За два роки об’єм експорту до офшорів склав понад 100 млн. грн.

Цю схему було використано для подальшого отримання коштів із державного бюджету у вигляді відшкодування податку на додану вартість (далі – ПДВ).  Незаконно сформувавши податковий кредит і завищивши його від’ємне значення, ділки  відшкодували ПДВ у розмірі більше 5 млн.грн. Крім того, через проведення безтоварних операцій шахраї ухилялися від сплати податків.

- Наразі у відношенні посадових осіб підприємств групи розпочато кримінальні провадження за ч.3 ст. 212 Кримінального кодексу України, яка передбачає відповідальність за ухилення від сплати податків в особливо великому розмірі, - зазначає в.о. начальника оперативного управління ГУ Міндоходів у Донецькій області Віталій ПЕРУНІН.


 

Совет информирует | Просмотров: 108 | Добавил: Tata | Дата: 2014 Май 05

Східною митницею виявлено 32 порушення митних правил

 Протягом березня 2014 року Східною митницею Міндоходів виявлено та задокументовано 32 порушення митних правил. З загальної кількості справ предмети правопорушення вилучено по 17 фактам митних порушень. Серед затриманих предметів переважали: психотропні та наркотичні засоби, алкогольні та тютюнові вироби.

За цей період виявлено 7 фактів незаконного переміщення психотропних та наркотичних речовин.

Східною митницею здійснюється взаємодія з уповноваженими митними органами іноземних держав, у рамках якої в звітному періоді направлено 3 запити до митних органів країн ЄС та СНД
 

Совет информирует | Просмотров: 141 | Добавил: Tata | Дата: 2014 Май 05

За три місяці новим інформаційним сервісом Міндоходів скористалось майже 638 тис. осіб

Протягом січня – березня 2014 року новим електронним сервісом Міндоходів „Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс” („ЗІР”) скористалось майже 638 тис. осіб.

У переважній більшості за інформацією до ЗІРу зверталися зовнішні користувачі, кількість яких за цей період сягнула 624 тис. осіб. Такий показник на 44,8 відс. перевищує кількість звернень за аналогічний період минулого року до раніше існуючого сервісу „База знань”.

Зручність нового ресурсу оцінили не тільки платники податків, а й самі працівники структурних та регіональних органів відомства. За три місяці поточного року ЗІРом скористались близько 14 тис. співробітників Міндоходів.

Нагадаємо, що Загальнодоступний інформаційно – довідковий сервіс запрацював у тестовому режимі з 1 січня поточного року у рамках побудови Електронного уряду.

Для зручності користувачів інформація в ЗІРі систематизована по таких тематиках як оподаткування, митна справа, єдиний внесок, електронний цифровий підпис.  Крім того, ресурс надає можливість працівникам органів доходів і зборів здійснювати зворотній зв`язок з платниками податків та покращувати якість своєї роботи завдяки використанню єдиного джерела інформації.

Скористатись Загальнодоступним інформаційно – довідковим ресурсом можна на офіційному порталі Міністерства доходів і зборів України за посиланням:  „Інформаційно – довідковий ресурс”, або за електронною адресою: http://zir.minrd.gov.ua.


 

Совет информирует | Просмотров: 134 | Добавил: Tata | Дата: 2014 Май 05

   И.о. начальника Мангушской ОГНИ Татьяна Дегерменджи дала интервью местным СМИ

          Выступление и.о. начальника инспекции касалось подведения итогов работы налоговой инспекции за 4 месяца 2014 года и результатов проведения кампании декларирования.
          «Благодаря налаженной работе с налогоплательщиками, которые добросовестно выполняют свой ​​долг, работникам Мангушской ОГНИ удалось выполнить запланированные показатели по наполнению бюджета», - отметила Татьяна Дегерменджи.
          Так, за 4 месяца 2014 года в бюджеты всех уровней налоговиками Мангушской ОГНИ мобилизовано более 24,8 млн. грн. Государственный бюджет получил 3,9 млн. грн., в местный бюджет мобилизовано более 20,9 млн. грн. Налога с доходов физических лиц поступило 14,1 млн. грн.

          За 4 месяца 2014 года возмещено плательщикам налога на добавленную стоимость на общую сумму около 0,2 млн. гривен.

Информационно - коммуникационный сектор
Мангушской ОГНИ


 

Совет информирует | Просмотров: 885 | Добавил: Tata | Дата: 2014 Май 05

Действия населения при возникновении пожара

Пожар – это всегда беда. Однако не все знают элементарные правила поведения в случае пожара. И даже знакомое с детства - «звоните 101» - в панике забывается. Вот несколько самых простых советов, которые помогут вам в сложной ситуации. Главное правило – никогда не паниковать!
 

Совет информирует | Просмотров: 109 | Добавил: Tata | Дата: 2014 Апр 29

Действия при захвате людей в заложники:

- не допускайте действий, которые могут спровоцировать нападающих к применению оружия и привести к человеческим жертвам;

- переносите лишения, оскорбления и унижения, не смотрите в глаза преступникам, не ведите себя вызывающе;

- при необходимости выполняйте требования преступников, не противоречьте им, не рискуйте жизнью окружающих и своей собственной, старайтесь не допускать истерик и паники;

- на совершение любых действий (сесть, встать, попить, сходить в туалет) спрашивайте разрешение;

- если вы ранены, постарайтесь не двигаться, этим вы сократите потерю крови.

Помните: ваша цель – остаться в живых.

Будьте внимательны, постарайтесь запомнить приметы преступников, отличительные черты их лиц, одежду, имена, клички, возможные шрамы и татуировки, особенности речи и манеры поведения, тематику разговоров и т.д.

Во время проведения спецслужбами операции по вашему освобождению неукоснительно соблюдайте следующие требования:

- лежите на полу лицом вниз, голову закройте руками и не двигайтесь;

- ни в коем случае не бегите навстречу сотрудникам спецслужб или от них, так как они могут принять вас за преступника;

- если есть возможность, держитесь подальше от проемов дверей и окон.


 

Совет информирует | Просмотров: 129 | Добавил: Tata | Дата: 2014 Апр 29

Среда, 2018 Фев 21, 15:20
Приветствую Вас Гость
Поиск
Курсы валют,услуги

Праздники
Праздники Украины
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0