Категории раздела
Совет информирует [374]
Новости, события [202]
Новости / уведомления об обнародовании [24]
Конкурсные торги [80]
Місцеві вибори-2015 [2]
Распоряжения поселкового головы [0]
Наш опрос
Как Вы нашли наш сайт?
Всего ответов: 218
Погода
Ссылки

Форма входа
Главная » Статьи » Совет информирует

Мангуська ОДПІ інформує

Чи застосовують РРО при реалізації продукції власного виробництва?

Відповідно до п.1 ст.9 Закону України від 6 липня 1995 року №265/95 – ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» із змінами та доповненнями реєстратори розрахункових операцій та розрахункові книжки не застосовуються при здійсненні торгівлі продукцією власного виробництва підприємствами, установами та організаціями усіх форм власності, крім підприємств торгівлі та громадського харчування, у разі проведення розрахунків у касах цих підприємств, установ і організацій з оформленням прибуткових і видаткових касових ордерів та видачею відповідних квитанцій, підписаних і завірених печаткою у встановленому порядку.

До продукції власного виробництва відноситься продукція, яка виробляється та реалізується самим підприємством в єдиному технологічному процесі з використанням власної або найманої робочої сили. 

ГУ ДФС у Донецькій області викрито незаконне транспортування лікарських засобів

Слідчо-оперативними підрозділами Головного управління ДФС у Донецькій області постійно проводяться спільні заходи з правоохоронними органами,   а також з Прикордонною службою України, ЗСУ, Національної гвардією України, щодо  унеможливлення здійснення неконтрольованого руху транспортних засобів та вантажів через контрольні пункти пропуску в’їзду – виїзду у зоні АТО.

Так, при проведенні оперативних заходів співробітниками податкової міліції області спільно з Державною прикордонною службою України припинено спробу транспортування лікарських засобів в районі контрольного пункту пропуску «Курахово», поза межами визначеного транспортного коридору.

За результатами проведених заходів у 4 вантажних автомобілях виявлено та вилучено 14 тонн лікарських засобів різноманітного призначення на суму майже  3 млн. гривень.

За даним фактом слідчим управлінням фінансових розслідувань розпочато кримінальне провадження за ознаками умисного ухилення від сплати податків.

   Робота в даному напрямку триває.

На Донеччині податковою міліцією викрито незаконні оборудки з металобрухтом

Співробітниками ДФС у Донецькій області в ході проведення слідчо-оперативних заходів, у рамках кримінального провадження за фактом ухилення від сплати податків у особливо великому розмірі відносно службових осіб підприємства,  було встановлено мережу майданчиків із заготівлі брухту чорних та кольорових металів, діяльність яких здійснювалась без будь-якого податкового обліку.

На території міст Маріуполь та Волноваха здійснювалась роздрібна та оптова закупівля у населення відходів металів за готівку. В подальшому товар відвантажувався до Бердянського морського порту для поставок на адресу підприємства-нерезидента.

За результатами проведених заходів вилучено більш ніж 200 тон металобрухту, готівкові кошті в сумі майже 50 тис. грн., незаповнені бланки документів з відбитками печаток різних підприємств, документи та чорнові  записи фінансово-господарської діяльності, електронні носії інформації.

Тривають подальші слідчі дії.

Працівниками ГУ ДФС у Донецькій області припинено спробу транспортування фальсифікованих ЛГВ на суму понад 1 млн. грн.

Слідчо-оперативними підрозділами Головного управління ДФС у Донецькій області в рамках операції «Акциз-2015» продовжено посилену боротьбу з нелегальним виробництвом та обігом підакцизних товарів. Дії співробітників направлені на постійний моніторинг ринку товарів даної групи та запобігання розповсюдження фальсифікату.

Так, при проведенні оперативних заходів співробітниками податкової міліції області спільно з Державною прикордонною службою України припинено спробу транспортування ЛГВ з ознаками фальсифікації в районі контрольного пункту пропуску «Курахове», поза межами визначеного транспортного коридору.

За результатами проведених заходів у вантажному автомобілі виявлено та вилучено біля 24 тис. пляшок горілчаної продукції під відомими торговими марками легальних вітчизняних виробників ЛГВ на загальну суму понад 1 млн. гривень.

Вирішується питання щодо реєстрації кримінального провадження за фактом незаконного транспортування з метою збуту незаконно виготовлених підакцизних товарів.

   Робота в даному напрямку триває.

На Донеччині викрито та припинено діяльність з фінансування тероризму

Співробітниками фіскальної служби Донецької області встановлено та припинено факт фінансування терористичної діяльності.

Слідчим управлінням фінансових розслідувань ДПІ у м. Краматорську ГУ Міндоходів у Донецькій області спільно з Об’єднаним штабом АТЦ при СБ України відпрацьовувалась інформація щодо ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах та причетність службових осіб підприємства до взаємодії з терористичною організацією «ДНР». Посадовці столичного підприємства, потужності з виробництва м’ясних продуктів якого знаходяться на території Донецької області, ухилилися від сплати податків в особливо великих розмірах на суму понад 3,5 млн. грн. шляхом реалізації продукції за готівкові кошти, які не обліковувались, та із сум яких податки не сплачувались. Фактично службові особи підприємства здійснювали продаж необлікованої продукції юридичним та фізичним особам, які знаходяться на території, підконтрольній Україні, а також на окупованих територіях Донецької та Луганської областей.

Під час проведення слідчих заходів в рамках кримінального провадження, оперативниками ДПІ у м. Краматорську ГУ Міндоходів у Донецькій області разом з співробітниками Об’єднаного штабу АТЦ при СБ України виявлено та вилучено необлікованої готівки у сумі приблизно 1 млн. гривень, магнітні носії, що містять бухгалтерську програму, за допомогою якою здійснювався облік на підприємстві, первинні документи, документи бухгалтерського та податкового обліків, платіжні документи. Також вилучені перепустки терористичної організації так званої «Донецької народної республіки», за допомогою яких здійснювався проїзд вантажного транспорту, що перевозив м’ясні вироби для представників вказаної терористичної організації, а також предмети та документи, що свідчать про факти фінансування тероризму з боку посадових осіб підприємства, та здійснення протиправних дій, що мають значення для розкриття даного кримінального правопорушення

Вилучені в ході обшуку товарно-матеріальні цінності визнано речовими доказами у кримінальному провадженні, в суді вирішується питання щодо накладення на них арешту та подальшої конфіскації в дохід держави.

Співробітниками підрозділу власної безпеки ГУ ДФС у Донецькій області проведено 16 розслідувань та перевірок

За січень – квітень 2015 року співробітниками Управління власної безпеки ГУ ДФС у Донецькій області проведено 16 службових розслідувань та перевірок, за результатами яких 9 осіб притягнуто до дисциплінарної відповідальності, винесено 6 офіційних застережень про недопущення протиправної поведінки.

Серед працівників податкових і митних органів Донецької області проводилась попереджувально – профілактична робота, направлена на запобігання корупційних проявів у сфери службової діяльності. Так, з початку року проведено 299 профілактичних заходів (бесід, лекцій, виступів) в колективах.

Протягом січня – квітня 2015 року за результатами перевірки інформації, отриманої працівниками управління, 3 матеріали було спрямовано до прокуратури Донецької області для прийняття процесуального рішення. За результатами розгляду яких, було відкрито 2 кримінальних провадження за фактами вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ст. 362, 367 КК України.

З метою недопущення призначення осіб, які не відповідають вимогам діючого законодавства та в подальшому можуть скомпрометувати діяльність ГУ ДФС у Донецькій області, проведено 560 перевірок кандидатів на посади державних службовців до органів відомства, 2-м кандидатам відмовлено в призначенні на посаду.

Донеччина: податковою міліцією викрито незаконні оборудки на ринку палива

Співробітниками ДФС у Донецькій області викрито групу осіб, які шляхом використання реквізитів підставних підприємств, оформили господарські операції з придбання паливно-мастильних матеріалів невстановленого іноземного походження.

Вказане дозволило ділкам нафтового ринку скористатися «схемним» податковим кредитом з ПДВ на суму понад 484 млн. грн.

За даним фактом слідчим управлінням ГУ ДФС у Донецькій області розпочаті кримінальні провадження за ознаками ч. 2 ст. 205 та ч. 3 ст. 212 КК України, по яких тривають слідчі дії.

Категория: Совет информирует | Добавил: Tata (2015 Май 20)
Просмотров: 167 | Рейтинг: 5.0/1
Пятница, 2018 Апр 20, 10:50
Приветствую Вас Гость
Поиск
Курсы валют,услуги

Праздники
Праздники Украины
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0