Категории раздела
Совет информирует [374]
Новости, события [202]
Новости / уведомления об обнародовании [24]
Конкурсные торги [80]
Місцеві вибори-2015 [2]
Распоряжения поселкового головы [0]
Наш опрос
Как Вы нашли наш сайт?
Всего ответов: 218
Погода
Ссылки

Форма входа
Главная » Статьи » Совет информирует

Мангуська ОДПІ інформує

Без яких податків працює «спрощенець» четвертої групи.

Відповідно до п. 297.1 ст. 297 Податкового кодексу України (далі - ПКУ) юридичні особи - платники єдиного податку четвертої групи звільняються від обов'язку нарахування, сплати та подання податкової звітності з таких податків і зборів:

- податку на прибуток підприємств;

- податку на додану вартість з операцій з постачання товарів, робіт та послуг, місце постачання яких розташоване на митній території України, крім податку на додану вартість, що сплачується платниками єдиного податку четвертої групи;

- податку на майно (в частині земельного податку), крім земельного податку за земельні ділянки, що не використовуються платниками єдиного податку четвертої групи для ведення сільськогосподарського товаровиробництва;

- рентної плати за спеціальне використання води платниками єдиного податку четвертої групи.

Згідно з п. 297.2 ст.297 ПКУ, нарахування, сплата та подання звітності з податків і зборів інших, ніж зазначені у п.297.1 ст.297 ПКУ, здійснюються платниками єдиного податку в порядку, розмірах та у строки, встановлені ПКУ.

При ввезенні товарів на митну територію України податки і збори та митні платежі сплачуються платником єдиного податку на загальних підставах відповідно до закону.

Платник єдиного податку виконує передбачені ПКУ функції податкового агента у разі нарахування (виплати, надання) оподатковуваних податком на доходи фізичних осіб доходів на користь фізичної особи, яка перебуває з ним у трудових або цивільно-правових відносинах (п.297.3 ст.297 ПКУ). 

На Донеччині припинено діяльність 3 підпільних цехів з виробництва фальсифікованих ЛГВ

У січні-квітні 2015 року за матеріалами співробітників оперативного управління ГУ ДФС у Донецкій області зареєстровано 37 кримінальних проваджень, з них 20 – за фактами ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах, 4 – за фактами реалізації фальсифікованих лікеро-горілчаних виробів, які становлять загрозу життю та здоров’ю людей, 3 – за фактами спроби розкрадання бюджетних коштів.

За кримінальними провадженнями стягнуто до бюджету 9,0 млн. грн.

Спрямовано до суду з обвинувальним актом 2 кримінальних провадження.

Вилучено з незаконного обігу підакцизні товари на суму 12,5 млн. грн., у т. ч. тютюнові вироби у кількості 179 тис. пачок на суму 1,9 млн. грн., лікеро-горілчаних виробів у кількості 225,2 тис. пляшок на суму 10,2 млн. грн., паливно-мастильні матеріали у кількості 22,3 т. на суму 0,3 млн. грн. Припинено діяльність 3 підпільних цехів з незаконного виробництва фальсифікованих лікеро-горілчаних виробів (ЛГВ).

Податковою міліцією Донецької області викрито групу з 13 підприємств – учасників тіньових оборуток

Одним з пріоритетних напрямків в роботі податкової міліції Донецької області на сьогоднішній день є  викриття порушень у митній сфері, зокрема боротьба з ухиленням від сплати податків підприємствами  - імпортерами.

Оперативним управління ГУ ДФС у Донецькій області викрито групу з 13 підприємств, які задіяні в "обслуговуванні" тіньових оборуток підприємств-імпортерів,  що призвели до значних втрат  державного бюджету.

З метою згортання податкової історії вказаних підприємств та уникнення від відповідальності, організатори вказаної групи "призначили" директором усіх підприємств літню жінку (понад 80 років), що мешкає у АР Крим.   

Протиправна робота виявленого центру мінімізації  орієнтована на обслуговування  підприємств, що здійснювали імпорт продуктів харчування, овочів, фруктів через Одеський порт.

За результатами проведених заходів зібрані матеріали, що підтверджують факти ухилення від сплати податків не тільки підприємствами, що входили до складу  тіньового центру мінімізації, а і реально діючими СГД.

У відповідності до вимог Кримінально-процесуального кодексу України вказана інформація внесена в ЄРДР стосовно скоєння злочинів, передбачених ст. 205 КК України (фіктивне підприємництво), ст. 212 КК України (умисне ухилення від сплати податків). 

Проведеними слідчими заходами встановлено понад 100 суб’єктів господарювання реального сектору економіки, що ухилились від сплати податків на суму більш ніж  20 млн. грн.

В теперішній час тривають заходи стосовно підприємств, що скористалися послугами тіньових ділків з виводу коштів у незаконний обіг.

Оперативниками фіскальної служби Донецької області вилучено з незаконного обігу підакцизних товарів майже на 12,4 млн. грн.

У поточному році працівниками податкової міліції ГУ ДФС у Донецькій області з незаконного обігу вилучено підакцизних товарів майже на 12,4 млн. грн. та марки акцизного податку у кількості понад 100 тис. штук. Припинено діяльність підпільного виробництва алкогольних напоїв, за фактом незаконного виготовлення, зберігання та збуту підакцизних товарів зареєстровано 17 кримінальних проваджень, до адміністративної відповідальності притягнуто 7 осіб.

Це досягнуто завдяки ефективним заходам щодо протидії незаконному виготовленню та обігу підакцизних товарів, посилення державного контролю у вказаній сфері і збільшення надходження акцизного податку.

 Головне управління ДФС у Донецькій області наголошує, що у випадку якщо громадянин придбав фальсифіковані лікеро-горілчані вироби, і вживання їх викликало погіршення самопочуття або отруєння, то про такі дані та за наявністю інформації про інші факти незаконного обігу підакцизних товарів слід повідомляти до чергової частини податкової міліції за телефоном (0629) 58-20-96 або у письмовій формі відповідно до Закону України «Про звернення громадян».

З початку 2015 року власниками електронного підпису від ДФС стали майже 106 тис. осіб

Протягом січня – квітня поточного року послугами Акредитованого центру сертифікації ключів ДФС скористалися 105 966 клієнтів, яким безкоштовно видано 305 104 посилених сертифікатів відкритих ключів.

Зокрема, 32 421 юридична особа отримала 143 603  ключі. Ще 161 501 екземпляр електронного підпису видано фізичним особам. За вказаний період послугами Центру скористалось 73 545 таких платників.

Всього з початку діяльності  Акредитований центр сертифікації ключів ДФС обслуговує 3 млн. 512 тис. 820 посилених сертифікатів відкритих ключів.

Нагадаємо, що у зв’язку зі зміною найменування АЦСК ІДД ДФС сформовано нові технологічні сертифікати центру та серверів центру, які необхідно додати до файлового сховища програмного забезпечення, що використовується для накладення електронного цифрового підпису на електронні документи.

Завантажити повний перелік актуальних технологічних сертифікатів АЦСК ІДД ДФС можна у розділі «Сертифікати АЦСК» офіційного інформаційного ресурсу.

14 травня 2015 року - граничний строк сплати авансових платежів з ПДФО.

   Фізичні особи - підприємці, які працюють на загальній системі оподаткування, авансові платежі з податку на доходи фізичних осіб розраховують самостійно та сплачують до бюджету по 25 відсотків щокварталу у терміни до 15 березня,  15 травня,  15 серпня , 15 листопада.

   Порядок оподаткування доходів, отриманих фізичною особою-підприємцем від провадження господарської діяльності, крім осіб, які обрали спрощену систему оподаткування, визначено ст.177 Податкового кодексу України. 

За результатами деклараційної кампанії 2015 року Мангуської ОДПІ нараховується 1 мільйонер

Всього з початку року про отримані торік доходи перед податковим органом прозвітували 1448 громадянина.

Вони задекларували свої доходи на загальну суму 13396,6 тис.  гривень та мають загалом сплатити 10082,60 тис.  гривень податків.

Документи на отримання податкової  знижки до Мангуської ОДПІ подали 82 мешканця, сума задекларованого до повернення податку на доходи фізичних осіб становить  87,8 тис. грн.

Нагадаємо, що громадяни, які бажають реалізувати своє право на податкову знижку, можуть подати декларацію протягом всього року.     

За січень-квітень 2015 року по Мангуської ОДПІ до Зведеного бюджету надійшло 28567,1 тис.гривень

У порівнянні до показників січня-квітня 2014 року надходження податків і зборів, що контролюються Мангуською ОДПІ, збільшились  на 3252,8 тис. гривень.

 До Державного бюджету впродовж січня-квітня 2015 року  перераховано 8029,3 тис. гривень, до місцевого - 20537,8 тис.гривень. Для збільшення надходжень до бюджету фахівцями Мангуської ОДПІ  активізовано роботу за напрямом упередження формування схемного податкового кредиту та підвищено рівень  адміністрування податків.

Надходження єдиного соціального внеску станом на 01.05.2015 р. склали  23702,1 тис. гривень.  

Категория: Совет информирует | Добавил: Tata (2015 Май 13)
Просмотров: 182 | Рейтинг: 5.0/1
Понедельник, 2018 Апр 23, 05:58
Приветствую Вас Гость
Поиск
Курсы валют,услуги

Праздники
Праздники Украины
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0