Категории раздела
Совет информирует [374]
Новости, события [202]
Новости / уведомления об обнародовании [24]
Конкурсные торги [80]
Місцеві вибори-2015 [2]
Распоряжения поселкового головы [0]
Наш опрос
Как Вы нашли наш сайт?
Всего ответов: 218
Погода
Ссылки

Форма входа
Главная » Статьи » Совет информирует

Мангушська ОДПІ повідомляє

Надходження військового збору

        Станом на 01 .04.2015 року платники, які перебувають на обліку в Мангуській ОДПІ  сплатили до бюджету 836,9 тис. грн. військового збору, що забезпечує виконання планових показників.

        Нагадаємо, відповідно до п.161 підрозділу 10 Розділу XX Перехідних положень Податкового кодексу України оподаткування військовим збором з 1 січня 2015 року подовжено до набрання чинності рішення Верховної Ради України про завершення реформи Збройних сил України.

         Об’єктом оподаткування військовим збором є доходи, визначені ст.163 Податкового кодексу України.Ставка збору становить 1,5 відсотка від об’єкта оподаткування.

          З роз’ясненнями щодо справляння військового збору можна ознайомитися на офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби України в Загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі.

Мангуська ОДПІ: офіційна виплата заробітної плати – стабільні надходження до місцевого бюджету

         Як повідомляє перший заступник начальника Мангуської  ОДПІ Тетяна Дегерменджи зазначає, що протягом  2015 року надходження податку на доходи фізичних осіб до бюджету 7,9 млн. грн. Дуже важливо, щоб працівники отримували заробітну плату не «в конвертах», а офіційно, бо саме у такому випадку місцевий бюджет має стабільні надходження.

        На сьогодні гарантований рівень мінімальної заробітної плати - 1218 гривень на місяць. Тому, Мангуська ОДПІ наголошує на неприпустимість виплати заробітної плати  у розмірі, менше ніж законодавчо встановлений, а також  заробітної  плати у  «конвертах».

       Громадяни повинні усвідомити, що приховування реальної зарплати безпосередньо впливає на рівень їхнього добробуту та негативно впливає на наповнення бюджету податком з доходів фізичних осіб, який є важливою складовою місцевого бюджету. В свою чергу рівень надходження податку на доходи фізичних осіб у місцевий бюджет знаходиться у прямій залежності від рівня нарахованої заробітної плати.

ДФС викрито злочинну схему незаконного ввезення моторних яхт на територію України

      Державною фіскальною службою України виявлено злочинну схему незаконного ввезення транспортних засобів (моторних яхт) на територію нашої держави.  

       Так, посадові особи Миколаївської митниці ДФС, зловживаючи службовим становищем, незаконно провели оформлення зазначених транспортних засобів у режимі тимчасового ввезення з умовним повним їх звільненням від оподаткування митними платежами. Через несплату обов’язкових митних платежів державний бюджет недоотримав коштів на суму понад 1,5 млн. грн..

       Ввезення транспортних засобів було здійснено у 2012 році.

        За вищезазначеним фактом 25 березня 2015 року посадовцю Миколаївської митниці об`явлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України (Зловживання владою або службовим становищем, яке спричинило тяжкі наслідки). Наразі триває слідство. 

Зверненням громадян особливу увагу

       З початку року до Мангуської ОДПІ області  надійшло 7 письмових звернень громадян, що на 6 зверненнь більше, ніж за відповідний період 2014 року.

       Громадяни, що звернулися зі зверненнями до податкової інспекції порушують питання щодо зайняття підприємницькою діяльністю окремими суб'єктами господарювання, а саме, несплати податків.

       Відповіді на звернення громадян надані  у встановлені законодавством терміни.

       Звернень громадян, які звернулися повторно протягом січня-березня 2015 року не було.

       Колективних звернень за відповідний період цього року надійшло 2, в 2014 році за  цей же період колективних звернень не надходило.

Податківці мріяли про майбутнє із творчими дітьми

       На початку року Мангуська ОДПІ оголосила про проведення І етапу  Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Майбутнє країни – у мріях дитини». Цей конкурс традиційно проводиться на початку весни та охоплює три напрями, в яких школярі можуть проявити свої здібності і таланти, а саме: художні твори, комп’ютерна графіка та літературні твори. Для участі у конкурсі податківці запросили дітей віком від 9 до 15 років з креативним мисленням, творчою уявою та небайдужих до майбутнього своєї країни.

       Фахівці Мангуської ОДПІ ГУ Міндоходів у Донецькій області завітали до Першотравневої дитячої художньої школи. Дітей ознайомили з умовами участі у конкурсі та розповіли звідки саме беруться податки і які потреби громадян  фінансує держава  за ці кошти. Вихованці школи зацікавились конкурсом та виголосили свої ідеї, які вони планують відобразити у своїх роботах.

З початку поточного року Контакт – центром ДФС надано майже 281 тис. відповідей на запитання платників податків та громадян

        Протягом перших двох місяців 2015 року Контакт – центром Державної фіскальної служби надано 280,8 тис. відповідей на запитання платників податків та громадян. Більшість з них, 270,3 тис. – надано у телефонному режимі, інші відповіді надані електронною поштою та факсом (8,6 тис.), а також з використанням автовідповідача (1,9 тис.).

       Найчастіше суб`єктів господарювання цікавили питання  з податку на додану вартість, єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування та податку на доходи фізичних осіб.

       Для уникнення неоднозначного трактування положень законодавства відповіді надаються з використанням Бази знань. Це автоматизована база уніфікованих відповідей на запитання платників податків та громадян, яка постійно оновлюється та підтримується в актуальному стані.

        У січні – лютому 2015 року з використанням Бази знань платникам податків було надано 120 письмових консультацій. Станом на 1 березня База знань налічує 13,5 тис. запитань – відповідей. 

         Для зручності суб`єктів господарювання та громадян Базу знань розміщено на головній сторінці офіційного веб – порталу Державної фіскальної служби у розділі «Запитання – відповіді з Бази знань» Загальнодоступного інформаційно – довідкового ресурсу. У разі потреби платники податків можуть самостійно знайти відповіді на питання, що їх цікавлять. З початку поточного року цією послугою скористалися 525,6 тис. клієнтів порталу. 

 

Категория: Совет информирует | Добавил: Tata (2015 Апр 02)
Просмотров: 134 | Рейтинг: 5.0/1
Вторник, 2018 Апр 24, 02:55
Приветствую Вас Гость
Поиск
Курсы валют,услуги

Праздники
Праздники Украины
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0