Категории раздела
Совет информирует [468]
Новости, события [263]
Новости / уведомления об обнародовании [27]
Конкурсные торги [80]
Місцеві вибори-2015 [2]
Распоряжения поселкового головы [0]
Финансово-экономическая деятельность [14]
Наш опрос
Как Вы нашли наш сайт?
Всього відповідей: 268
Погода
Ссылки

Форма входа
Главная » Статьи » Совет информирует

В категории материалов: 468
Показано материалов: 351-360
Страницы: « 1 2 ... 34 35 36 37 38 ... 46 47 »

Сортировать по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

Порошенко поручил прекратить в зоне АТО работу учреждений и эвакуировать персонал

         Президент Украины Петр Порошенко указом от 14 ноября ввел в действие решение Совета национальной безопасности и обороны от 4 ноября, согласно которому в недельный срок надлежит предпринять меры по прекращению деятельности в зоне АТО предприятий и учреждений. "В недельный срок предпринять меры относительно прекращения на отдельных территориях в районе проведения антитеррористической операции в Донецкой и Луганской областях деятельности государственных предприятий, учреждений и организаций, их филиалов (отделений), представительств; эвакуации работников (с их согласия); вывоза по возможности имущества и документации", - говорится в указе. Кроме того, поручено предпринять меры по переводу государственных служащих и должностных лиц местного самоуправления с отдельных территорий в районе проведения АТО в Донецкой и Луганской областях на работу в другую местность. Напомним, что перечень населенных пунктов, на территории которых органы государственной власти временно не осуществляют или осуществляют не в полном объёме свои полномочия, утверждён распоряжением КМУ от 07.11.2014 №1085-р. Указ вводится в действие со дня опубликования.

Совет информирует | Переглядів: 300 | Додав: Tata | Дата: 2014 Лис 18

Затверджено нову форму декларації по ПДВ

Мінфін наказом від 23.09.2014 р. № 966 затвердив:

- форму податкової декларації по податку на додану вартість;

- уточнюючий розрахунок податкових зобов'язань по податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок;

- розрахунок податкових зобов'язань, нарахованих одержувачем послуг, не зареєстрованим як платник податку на додану вартість, які поставляються нерезидентами, у тому числі їх постійними представництвами, не зареєстрованими платниками податків, на митній території України;

- порядок заповнення і представлення податкової звітності по податку на додану вартість........

 

Совет информирует | Переглядів: 374 | Додав: Tata | Дата: 2014 Лис 18

Графи 3, 5 і 6 у підсумковій податковій накладній

        При складанні податкової накладної у верхній лівій частині оригіналу такої податкової накладної робиться відповідна позначка " X" і вказується тип причини " 11".

        У підсумковій податковій накладній при постачанні товарів за готівку кінцевому споживачеві суми розрахунків по касових чеках, надрукованих впродовж дня, і суми ПДВ за такими розрахунками вказуються загальною сумою, яка відповідає фактичній сумі виручки і сумі ПДВ, зазначеній у фіскальному звітному чеку, а в графі 3 "Номенклатура постачання товарів/послуг продавця" вказується "Товари в асортименті".

       У зв'язку з цим графи 5, 6 і 7 у податковій накладній, яка виписується за щоденними підсумковими операціями при постачанні товарів за готівку кінцевому споживачеві, заповненню не підлягають.

Совет информирует | Переглядів: 292 | Додав: Tata | Дата: 2014 Лис 18

Податкову накладну потрібно зареєструвати в ЕРПН до 23:00

        Внесення в ЕРПН відомостей, що містяться в податковій накладній або розрахунку коригування, здійснюється шляхом надання ДФСУ впродовж операційного дня цих документів в електронній формі з використанням електронного цифрового підпису і внесення відповідних відомостей в реєстр.

       Операційний день триває з 0 до 23 години. Тому подавати накладну для реєстрації потрібно саме в цей проміжок часу. Платник ПДВ реєструє податкові накладні в ЕРПН не пізніше 15 календарних днів від дати їх складання. Якщо п'ятнадцятий день, що йде за днем їх виписки, припадає на святковий або вихідний, то терміни реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі не переносяться.

Совет информирует | Переглядів: 315 | Додав: Tata | Дата: 2014 Лис 18

Розмір державного мита за посвідчення спадкового договору

         Відповідно до статті 1302 Цивільного Кодексу України від 16 січня 2003 року № 435-IV (далі – ЦКУ) за спадковим договором одна сторона (набувач) зобов’язується виконувати розпорядження другої сторони (відчужувача) і в разі його смерті набуває право власності на майно відчужувача.

         Згідно із ст. 1304 ЦКУ спадковий договір укладається у письмовій формі і підлягає нотаріальному посвідченню. Відповідно до Декрету Кабінету Міністрів України від 21 січня 1993 р. N 7-93 ”Про державне мито” із змінами та доповненнями за нотаріальне посвідчення державним нотаріусом договорів відчуження житлових будинків, квартир, кімнат, дач, садових будинків, гаражів, інших об’єктів нерухомого майна, що перебувають у власності громадянина, який здійснює таке відчуження, а також за посвідчення інших договорів, що підлягають оцінці, справляється державне мито за відповідною ставкою, визначеною у п. 3 ст. 3 цього Декрету.

       Тобто, розмір державного мита при нотаріальному посвідченні спадкового договору становить 1 відсоток від суми договору, але не менше одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян, що діє на день сплати.

Совет информирует | Переглядів: 315 | Додав: Tata | Дата: 2014 Лис 18

Єдиний податок поповнив бюджети на 3197,2 тис.гривень

       Протягом 10-ти місяців платники податків Мангуської ОДПІ сплатили до бюджету на 3197,2 тис.грн

        Основна сума сплачена фізичними особами - підприємцями – майже 2655,8 млн.грн., юридичні особи - спрямували до бюджету майже 541,3 тис.грн. єдиного податку.

          Нагадаємо, що підприємці мають можливість подавати заяви про перехід на спрощену систему оподаткування в електронному вигляді. До того ж, за власним рішенням протягом року «спрощенці» мають змогу змінювати групу або ставки податку.

Совет информирует | Переглядів: 311 | Додав: Tata | Дата: 2014 Лис 18

На сервіс ДФС України «Пульс» звертаються

           Протягом січня - жовтня 2014 року на сервіс ДФС України «Пульс» надійшло 2 звернення від громадян.

            Звернення стосувалася роботи органів Міндоходів.

             Усі звернення розглянуті вчасно і згідно вимог, передбачених наказом Міністерства доходів і зборів України від 18.06.2013 № 184 «Про опрацювання інформації, яка надходить на сервіс «Пульс».

Совет информирует | Переглядів: 318 | Додав: Tata | Дата: 2014 Лис 18

       Мангуська ОДПІ повідомляє про: - контроль за дотриманням законодавства у сфері готівкових розрахунків; - податкову реформу; - роботу антикорупційного сервісу «Пульс»; - підсумки роботи щодо наповнення бюджету та надає роз’яснення щодо розміру державного мита, про терміни реєстрації податкових накладних. Повідмлення про затвердження нової форми декларації по ПДВ.

          Найчастішим порушенням у сфері готівкових розрахунків є несвоєчасне оприбуткування готівкових коштів

Совет информирует | Переглядів: 343 | Додав: Tata | Дата: 2014 Лис 18

          Постановою Кабінету Міністрів України від 01 жовтня 2014 №509 «Про облік осіб, які переміщується з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції» , яка набрала  чинності з 08.10.2014 року затверджено Порядок оформлення і  видачі довідки про взяття на  облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції (далі-Порядок).

           Вказаним Порядком запроваджено механізм видачі довідки про взяття на  облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції в Єдиній інформаційній базі даних про взятих на  облік осіб, які  переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, який ведеться структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних держадміністрацій, виконавчих органів міських, районних у містах рад (далі-уповноважені органи).

          Для  отримання вказаної довідки відповідна  особа повинна звернутися за місцем  свого перебування до уповноваженого органу з відповідною заявою та пред’явити документ, що  посвідчує її особу.

          Довідка не видається у випадку відсутності документів, що посвідчують особу, або у разі відсутності обставин, що спричинили переміщення особи з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної. 

         При видачі довідки встановленої форми уповноваженим органом особо, яка  береться на облік інформується про можливості розв’язання проблем, пов’язаних із соціальним захистом. Уповноважений орган також надає інформацію про місцезнаходження місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

          Відповідну інформацію уповноважений орган отримує в результаті обміну інформацією між уповноваженими органами та територіальними підрозділами ДМС, ДФС, регіональними штабами, центрами зайнятості державної служби зайнятості, органами Пенсійного фонду України та іншими заінтересованими органами виконавчої влади  в порядку, який затверджується Мінсоцполітики.

 

Совет информирует | Переглядів: 355 | Додав: Tata | Дата: 2014 Жов 22

Першотравневий районний центр зайнятості інформує про виконання Програми зайнятості населення Першотравневого
району на 2014 рік

Виконання завдань Програми зайнятості населення та реалізація заходів по сприянню підвищення зайнятості населення проходило під суттєвим впливом незбалансованості на ринку праці та демографічних чинників.
На стан ринку праці в нашому районі суттєвий вплив має демографічна ситуація. Так зберігається негативна тенденція до зниження чисельності населення району. Населення району складає 27,1 тис. чоловік : у т.ч. сільське – 13,5 тис.чол., міське – 13,6 тис.чол. Наряду зі скороченням населення має місце його старіння. Працездатне населення в працездатному віці складає -15,3 тис.чол.
Основною проблемою сучасного ринку праці району залишається нестача якісних робочих місць з гідними умовами та оплатою праці. За січень – червень 2014 року створено 130 робочих місць, або 26,0 % від річного завдання Програми зайнятості населення на 2014 рік. Відбулося зменшення кількості новостворених робочих місць в порівнянні з тим же періодом минулого року на 59,2%.
Слід зазначити, що найбільша кількість створених нових робочих місць припадає на торгівлю – 68%, переробна промисловість – 8,5%, тимчасове розміщування і організація харчування – 4,6%, транспорт і зв’язок – 2%, сільське господарство – 1,7% та ін. Всі робочі місця створені фізичними особами підприємцями.
В той же час було ліквідовано 126 робочих місць ( в 2013 році ліквідовано 152 робочих місця), в тому числі в торгівлі – 87 робочих місця (69%), наукова та технічна діяльність – 12 (9,5%), переробна промисловість – 9 (7,1%), транспорт–5 (4%), тимчасове розміщування й організація харчування – 6 (4,8%), та ін.
Звіти про вивільнення на протязі поточного року не надходили до центру зайнятості.
Всього на обліку в центрі зайнятості в 2014 році перебувало 46 осіб, вивільнених в зв’язку зі змінами в організації виробництва, що складає 7,1 % від загальної кількості осіб, що перебували на обліку і на 5,3 пункту менше аналогічного показника минулого року.
Загалом кількість вакансій, поданих роботодавцями на протязі січня – червня 2014 року склала 218 одиниць. Рівень співпраці центру занятості з роботодавцями зменшився в порівнянні з минулим роком на 17,9%. Кількість вакансій із заробітною платою вище мінімальною на протязі 2014 року склала 96,8%. Досягнуто зростання питомої ваги зазначених вакансій із заробітною платою вище мінімальною на 1,2% в порівнянні з минулим роком. Середній розмір запропонованої заробітної плати за звітний період, з урахуванням трудових договорів, зареєстрованих в центрі зайнятості, складав 1766,5 грн.
Станом на 1 липня 2014 року кількість вакансій у базі даних центру зайнятості становила 11 одиниць. У середньому на одну вакансію претендувало 29,4 особи.
На 1 липня 2014 року було зареєстровано 323 безробітних, що більше аналогічного періоду минулого року на 44,8%. З них більш ніж половину ста¬новили жінки, 38% — молодь віком до 35 років, 35% — особи, які мають додаткові гарантії щодо сприяння в працевлаштуванні, понад 40% зареєстрованих безробітних — це сільські мешканці.
Рівень безробіття на 1 липня збільшився на 0,7 пункти в порівнянні з аналогічним періодом минулого року і склав 2,1%.
У січні - червні 2014 року послугами районного центру зайнятості скористалося 647 громадян. Чисельність осіб, які перебували на обліку в центрі зайнятості збільшилась в порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 11.4%. На протязі звітного періоду 516 безробітних осіб отримували допомогу по безробіттю.
Протягом січня - червня 2014 року за направленням центрів зайнятості отримали роботу 212 осіб, з них 206 зареєстровані безробітні (58,8% виконання Програми зайнятості на 2014 рік), що складає 82,8% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Рівень працевлаштування безробітних складає 31,84% порівняно з середньообласним — 22,3%. На нові робочі місця в пріоритетних видах економічної діяльності (вирощування зернових культур, виробництво готової їжі та страв, роздрібна торгівля хлібобулочними виробами, борошняними та цукровими кондитерськими виробами в спеціалізованих магазинах, вантажний автомобільний транспорт та ін.) з компенсацією єдиного соціального внеску працевлаштовано 9 безробіт¬них (75% виконання Програми зайнятості на 2014 рік), у тому числі 5 осіб, які недостатньо конку¬рентоспроможні на ринку праці. Витрати Фонду загальнообов”язкового державного соціального страхування на випадок безробіття склали 26,3 тис.грн.
Протягом січня – червня 2014 року видано 2 ваучери для під-тримання конкурентоспроможності осіб, старших від 45 років за професією бджоляр.
Брали участь у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру — 68 безробітних осіб (56,6% виконання Програми зайнятості населення на 2014 рік).
Було укладено 15 договорів з сільськими та селищними радами на проведення громадських робіт, в яких взяло участь 22 особи. Також протягом січня – червня 2014 року подано 46 звернень підприємств про потребу в працівниках для участі в роботах тимчасового характеру.
Витрати Фонду загальнообов”язкового державного соціального страхування на випадок безробіття та місцевих бюджетів склали відповідно по 16,7 тис.грн., витрати роботодавців – 10,0 тис. грн. В порівнянні з аналогічним періодом минулого року витрати Фонду загальнообов”язкового державного соціального страхування на випадок безробіття та місцевих бюджетів збільшились більше ніж вдвічі.
З метою забезпечення попиту роботодавців у робочій силі пройшли профпідготовку, перепідготовку та підвищили кваліфікацію 52 безробітних (57,8% виконання річного завдання Програми зайнятості на 2014 рік). З них 48 осіб підвищували кваліфікацію безпосередньо на підприємствах під конкретне замовлення роботодавців з послідуючим працевлаштуванням. Підвищення кваліфікації, перепідготовку, профпідготовку було організовано за професіями: тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, покоївка, флорист, фахівець з ефективності підприємства, водій автотранспортних засобів, оператор комп”ютерного набору та ін.
В січні – червні 2014 року 11 безробітних скористалися правом на отримання одноразової допомоги для організації власної справи (110% виконання річного завдання Програми зайнятості на 2014 рік). З них 4 особи – це молодь у віці до 35 років, 1 особа належить до соціально незахищеної категорії, 5 – жінки. Було реалізовано бізнес-плани з діяльності у сфері права, роздрібної торгівлі, розведення домашньої птиці та крупної рогатої худоби. Витрати Фонду загальнообов”язкового державного соціального страхування на випадок безробіття склали 80,9 тис.грн. і на 1,3 пункти перевищують витрати минулого року.
Особливу увагу на протязі року було приділено працевлаштуванню безробітних, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню. Це насамперед молодь, одинокі батьки, інваліди, особи передпенсійного віку. За звітний період 2014 року працевлаштовано 51 малоконкурентну особу, що менше порівняно до попереднього періоду на 2,5 пункти. Рівень працевлаштування безробітних зазначеної категорії складає 23,94%, порівняно до середньообласного – 17,15%.
На обліку перебувало 15 інвалідів. Було працевлаштовано 2 особи вказаної категорії. Рівень працевлаштування інвалідів, які перебували на обліку в центрі зайнятості складає 13,33% в порівнянні з середньообласним 11,65 %.
Станом на 1 липня 2014 року середня тривалість безробіття складає 113 днів, порівняно з середньообласною - 94 календарних дня. У відношенні до аналогічного періоду минулого року відбулося збільшення тривалісті безробіття на 5 днів.
Згідно з результатами обласного зведеного рейтингу по виконанню цільових орієнтирів за підсумками першого півріччя Першотравневий районний центр зайнятості посів перше місце.
Подальшої актуалізації набула профорієнтаційна робота. В 12 школах району працюють програмно-апаратні комплекси «Профорієнтаційний термінал». Проведено 14 виїзних заходів з учнівською молоддю, безробітними з використанням Мобільного центру профорієнтації та Мобільного центру зайнятості. 1474 особам з числа незайнятого населення , 314 учням шкіл та оздоровчих таборів були надано профорієнтаційні послуги.
Совет информирует | Переглядів: 819 | Додав: Tata | Дата: 2014 Сер 06

П`ятниця, 2024 Бер 29, 02:47
Приветствую Вас Гость
Поиск
Курсы валют,услуги

Праздники
Праздники Украины
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0