Категории раздела
Совет информирует [376]
Новости, события [202]
Новости / уведомления об обнародовании [24]
Конкурсные торги [80]
Місцеві вибори-2015 [2]
Распоряжения поселкового головы [0]
Наш опрос
Как Вы нашли наш сайт?
Всего ответов: 220
Погода
Ссылки

Форма входа
Главная » Статьи » Совет информирует

Мангушская ОГНИ информирует

Мангуська ОДПІ повідомляє про: - контроль за дотриманням законодавства у сфері готівкових розрахунків; - податкову реформу; - роботу антикорупційного сервісу «Пульс»; - підсумки роботи щодо наповнення бюджету та надає роз’яснення щодо розміру державного мита, про терміни реєстрації податкових накладних. Повідмлення про затвердження нової форми декларації по ПДВ.

Найчастішим порушенням у сфері готівкових розрахунків є несвоєчасне оприбуткування готівкових коштів

Переважною більшістю порушень у сфері готівкових розрахунків є неоприбуткування або неповне та несвоєчасне оприбуткування готівкових коштів у касу суб’єкта господарювання. Про це свідчать результати контролю значних донарахувань, який запроваджено ДФС України за результатами перевірок у цій сфері.

Так, наприклад, під час перевірки товариства з обмеженою відповідальністю Харківщини встановлено несвоєчасне оприбуткування готівкових коштів у книзі обліку розрахункових операцій протягом трьох днів з 5 вересня 2014 року та неоприбуткування готівки протягом семи днів з 1 вересня 2014 року на суму 118 тис. гривень. Відповідно до діючого законодавства, на суб’єкта господарювання накладено штраф у п’ятикратному розмірі неоприбуткованої суми – 590 тис. гривень.

Подібний факт встановлено і під час перевірки приватного підприємства на Київщині. Як з’ясувалося, грошові кошти, які надходили з 26 серпня по 9 вересня поточного року на загальну суму 125,5 тис. грн., були оприбутковані до касової книги підприємства лише 6 вересня, після повернення з відпустки головного бухгалтера, який виконує і функції касира. За порушення підприємству донараховано штрафні санкції на суму 627,5 тис. гривень.

Нагадуємо, що за порушення норм з регулювання обігу готівки передбачено застосування фінансових санкцій у п’ятикратному розмірі неприбуткованої суми. Для уникнення таких штрафів Державна фіскальна служба України звертає увагу керівників та бухгалтерів суб’єктів господарювання, а також приватних підприємців на обов’язкове дотримання вимог постанови Правління Національного банку України від 15.12.2004 №637 «Про затвердження Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні».

Ігор Білоус: «Податкова реформа повинна бути компромісом між членами суспільства, між суспільними інтересами держави і приватними інтересами бізнесу»

«Податкова реформа повинна бути компромісом між членами суспільства, між суспільними інтересами держави і приватними інтересами бізнесу. Якщо зараз зробити усі податки 3%, далеко не усі будуть їх платити. А чому? Тому що всі запитують: "А куди йдуть наші гроші, покажіть?», - про це заявив Голова Державної фіскальної служби України Ігор Білоус під час інтерв’ю інформаційному агентству Інтерфакс-Україна.

Голова Державної фіскальної служби зазначив, що в Україні не вирішувалися питання податкового законодавства. «У попередні роки було зроблено багато змін у податковому законодавстві. Загалом близько 70 законів, спрямованих на зміну Податкового кодексу з моменту його прийняття, тобто в середньому один закон кожні три тижні. Як можна вести передбачувану діяльність та будувати економіку з такими змінами?», – підкреслив Ігор Білоус.

«Я вважаю, що пакет податкових законів (Концепція податкової реформи – прес-служба) в цілому нормальний, хоча його, можливо, і слід доопрацьовувати в якихось частинах, деталях. Так буває завжди. А в цілому пакет збалансований щодо бюджету, який ми отримаємо в наступному році. Ми не можемо радикально все «зрізати» (податкові ставки– прес-служба), відмовитися від маси доходів бюджету, не здійснивши при цьому пенсійну реформу і не змінивши соціальне забезпечення».

Ігор Білоус в інтерв’ю зазначив, що перед ним стоїть завдання не просто переконати бізнес у необхідності підтримки даного пакету податкових законів, а й довести до громадськості, що це – частина необхідних Україні реформ.

«Я говорив про це Президенту і Прем'єр-міністру, який розуміє, що нам не можна більше чекати. Вважаю за потрібне зараз йти на це. Звичайно, є заперечення і критика з боку низки асоціацій, лобістів від бізнесу. Ми знову зіткнулися з масованою критикою, але те, що вони забирають у країни 50-70 мільярдів гривень, всі про це забули, ніхто й не згадує», – заявив Голова Державної фіскальної служби.

Категория: Совет информирует | Добавил: Tata (2014 Ноя 18)
Просмотров: 108 | Рейтинг: 5.0/1
Вторник, 2018 Май 22, 12:07
Приветствую Вас Гость
Поиск
Курсы валют,услуги

Праздники
Праздники Украины
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0