Категории раздела
Совет информирует [372]
Новости, события [202]
Новости / уведомления об обнародовании [24]
Конкурсные торги [80]
Місцеві вибори-2015 [2]
Распоряжения поселкового головы [0]
Наш опрос
Как Вы нашли наш сайт?
Всего ответов: 220
Погода
Ссылки

Форма входа
Главная » Статьи » Совет информирует

Інформація для громадян, які перемістились з АР Крим, Севастополя та східних регіонів України

         Постановою Кабінету Міністрів України від 01 жовтня 2014 №509 «Про облік осіб, які переміщується з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції» , яка набрала  чинності з 08.10.2014 року затверджено Порядок оформлення і  видачі довідки про взяття на  облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції (далі-Порядок).

         Вказаним Порядком запроваджено механізм видачі довідки про взяття на  облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції в Єдиній інформаційній базі даних про взятих на  облік осіб, які  переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, який ведеться структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних держадміністрацій, виконавчих органів міських, районних у містах рад (далі-уповноважені органи).

         Для  отримання вказаної довідки відповідна  особа повинна звернутися за місцем  свого перебування до уповноваженого органу з відповідною заявою та пред’явити документ, що  посвідчує її особу.

          Довідка не видається у випадку відсутності документів, що посвідчують особу, або у разі відсутності обставин, що спричинили переміщення особи з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної. 

          При видачі довідки встановленої форми уповноваженим органом особо, яка  береться на облік інформується про можливості розв’язання проблем, пов’язаних із соціальним захистом. Уповноважений орган також надає інформацію про місцезнаходження місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

         Відповідну інформацію уповноважений орган отримує в результаті обміну інформацією між уповноваженими органами та територіальними підрозділами ДМС, ДФС, регіональними штабами, центрами зайнятості державної служби зайнятості, органами Пенсійного фонду України та іншими заінтересованими органами виконавчої влади  в порядку, який затверджується Мінсоцполітики.

 

Категория: Совет информирует | Добавил: Tata (2014 Окт 22)
Просмотров: 139 | Рейтинг: 5.0/1
Четверг, 2018 Май 24, 04:32
Приветствую Вас Гость
Поиск
Курсы валют,услуги

Праздники
Праздники Украины
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0