Категории раздела
Совет информирует [468]
Новости, события [263]
Новости / уведомления об обнародовании [27]
Конкурсные торги [80]
Місцеві вибори-2015 [2]
Распоряжения поселкового головы [0]
Финансово-экономическая деятельность [14]
Наш опрос
Как Вы нашли наш сайт?
Всього відповідей: 268
Погода
Ссылки

Форма входа
Главная » Статьи

Всего материалов в каталоге: 854
Показано материалов: 31-40
Страницы: « 1 2 3 4 5 6 ... 85 86 »

Карантин наложил отпечаток на Пасху. В этом году празднование будет проходить по определенным правилам. Многие люди хотели бы прийти в церковь и освятить пасхальные корзины, но в условиях жестких ограничений придется отказаться от привычных пасхальных ритуалов. Как выход из создавшейся ситуации – приобретение уже освященных свежевыпеченных пасок. Так, благодаря Глушич Василию Васильевичу и благочинному Мангушского округа Отцу Константину, в пекарне ЧП Глушич пасхальная выпечка освящается Отцом Константином и далее поступает в торговые точки, в которых все желающие смогут купить уже освященные паски. Покупая уже освященные паски, один из главных символов праздника, вам нет необходимости идти в церковь и подвергать свое здоровье опасности. Пасха дома - это выход из ситуации, чтобы уберечь свое здоровье и здоровье своих родных и близких.

Новости, события | Переглядів: 192 | Додав: Tata | Дата: 2020 Кві 16

В Україні на період карантину через пандемію коронавируса пенсії і державні соціальні допомоги будуть змінені автоматично. Про це повідомляє прес-служба Міністерства соціальної політики. Це передбачено прийнятим Радою Законом України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-2019)” Зокрема, законом врегульовано питання продовження виплати на період карантину всіх пенсій та допомог людям, в яких на цей час припадає перекомісія МСЕК та ЛКК про встановлення інвалідності і перепризначення (продовження) пенсій та допомог на новий період, без заяв та без будь-яких документів. Після закінчення терміну дії карантину або обмежувальних заходів орган соціального захисту населення або управління Пенсійного фонду здійснить перерахунок розміру виплаченої державної соціальної допомоги або пенсії на підставі поданої особою заяви (результатів переогляду медико-соціальної експертизи) та необхідних документів.

Совет информирует | Переглядів: 175 | Додав: Tata | Дата: 2020 Кві 16

Кабінет Міністрів України зобов'язав працівників торгівлі та сфери послуг ввести захист обличчя та очей, дозволив усім самостійно виготовляти маски.

Відповідні зміни до постанови № 211 "Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби Covid-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" уряд затвердив 2 квітня. Зміни стосуються працівників торгівлі продуктами харчування, паливом, деталями для транспортних засобів і сільськогосподарської техніки, засобами гігієни, ліками, ветеринарними препаратами, кормами, пестицидами та агрохімікатами, насінням та посадковим матеріалом, добовим молодняком птиці, засобами зв'язку та телекомунікацій, зокрема мобільними телефонами, смартфонами, планшетами, ноутбуками та іншими товарами, які відтворюють і передають інформацію. Крім того, зміни стосуються фінустанов, медзаладів, ветлікарень, АЗК, діяльності з продажу, надання в оренду, технічного обслуговування і ремонту транспортних засобів, діяльності з підключення споживачів до інтернету, поповнення рахунків мобільного зв'язку, оплати комунальних послуг та послуг доступу в інтернет, ремонту офісної та комп'ютерної техніки, побутових виробів та предметів особистого вжитку, об'єктів поштового зв'язку, кваліфікованих постачальників електронних довірчих послуг, а також закладів громадського харчування з адресною доставкою.

Совет информирует | Переглядів: 169 | Додав: Tata | Дата: 2020 Кві 16

У рамках комплексної роботи, направленої на протидію поширенню коронавірусної інфекції, рятувальники здійснюють протиепідемічні заходи по всій країні.

Зокрема, з метою профілактики запобігання розповсюдження коронавірусної інфекції COVID-19, 4 квітня 2020 року рятувальники 44 Державної пожежно-рятувальної частини 25 ДПРЗ ГУ ДНСН у Донецькій області за допомогою спеціального обладнання та пожежної техніки здійснили дезинфекцію центральних вулиць та інших об’єктів з масовим перебуванням людей у смт Мангуш. Для дезінфекції використовувалась спеціальна суміш, що застосовується для проведення спеціальної обробки майна, транспорту, одягу, яка не пошкоджує будівельні матеріали, деревину, лакофарбові вироби, не призводить до корозії металів та забезпечує надійну дезинфекцію будь-яких поверхонь та є цілком безпечною для людей і тварин.

        Також, у зв'язку з необхідністю введення жорстких заходів безпеки для боротьби з коронавірусом, рятувальники не перестають проводити інформування населення смт Мангуш для забезпечення свідомого ставлення мешканців до виконання вимог загальногромадського карантину. Використовуючи гучномовну апаратуру, рятувальники щоденно закликають громадян дотримуватись жорстких вимог карантину. Подібні заходи на території селища продовжуватимуться і надалі.

      Виконком Мангушської селищної ради на чолі з селищним головою Олександром Котенджи висловлює вдячність особовому складу 44 ДПРЧ 25 ДПРЗ ГУ ДНСН у Донецькій області за допомогу у здійсненні комплексних заходів, направлених на протидію поширенню коронавірусної інфекції.

Шановні громадяни!

Задля вашої безпеки, а також з метою запобігання поширенню вірусних інфекцій серед населення, закликаємо вас суворо дотримуватись карантинних та противірусних заходів!

Свідомо та відповідально дослухайтесь до застережень екстрених служб і без потреби не залишайте місце проживання!

Новости, события | Переглядів: 176 | Додав: Tata | Дата: 2020 Кві 16

Щоб уберегти себе та своїх близьких, необхідно чітко дотримуватися відповідних рекомендацій. Не займайтеся самолікуванням і одразу звертайтеся до сімейного лікаря, якщо відчули симптоми захворювання.

Основні засоби профілактики від COVID-19, а також алгоритм дій у разі підозри на коронавірусну хворобу :

1. Онлайн-обстеження на COVID-19 :

Ви маєте можливість пройти онлайн-тест на уточнення наявних або вірогідних симптомів захворювання https://covid19.com.ua/yak-zakhystyty-sebe-ta-ridnykh

2. Симптоми:

Якщо ви маєте симптоми COVID-19:

- Залишайтеся вдома.

- Подзвоніть своєму сімейному лікарю.

- Опишіть йому симптоми, історію подорожей. Розкажіть про те, чи були ви в контакті з людьми, які потенційно можуть бути інфіковані. Розкажіть про результати опитування, а також уточніть, на які саме запитання Ви дали стверджувальну відповідь.

- Виконуйте інструкції свого лікаря.

- У невідкладних станах — температура вище 38, яка не збивається, та ускладнене дихання — терміново викликайте “швидку” за номером 103.

- У разі виникнення запитань — звертайтеся за телефонами:

Урядова гаряча лінія: 15-45

Гаряча лінія МОЗ: 0 800 505 201

Гаряча лінія ЦГЗ: 0 800 505 840

3. Профілактика COVID-19:

- мити руки з милом понад 20 секунд;

- не торкатися руками очей, носа, рота;

- чхати і кашляти — у згин ліктя або прикриваючи рот і ніс серветками;

- регулярно провітрювати приміщення;

- дезінфікувати поверхні;

- дотримуватися дистанції у 1,5 метри з людьми;

- уникати рукостискань, поцілунків, обіймів.

Совет информирует | Переглядів: 167 | Додав: Tata | Дата: 2020 Кві 16

Чому запровадили правило носити з собою документи, що посвідчують особу?

Наявність у людини документів дозволить перевірити, чи не мусить вона бути на самоізоляції, або в обсервації. А також це дасть можливість органам правопорядку застосовувати адміністративну відповідальність для порушників правил карантину.

Чи можна ходити по вулиці без маски?

В постанові №211 сказано, що в усіх громадських місцях ви маєте бути в масці чи респіраторі.

Громадське місце - частина будь-якої споруди, яка доступна або відкрита для населення, в тому числі за плату (під'їзди, підземні переходи, стадіони; парки, сквери, дитячі майданчики, стадіони, зупинки громадського транспорту, ліфти, державні установи, медичні установи та інше).

Але! Перелік громадських місць може бути розширений органами місцевої влади. Наприклад, у м.Києві до громадських місць відносяться також зупинки громадського транспорту та 50-метрова зона навколо них; церкви та 50-метрова зона навколо них; заклади торгівлі закритого і відкритого типів, зокрема торгові ряди та ринки; кінотеатри та прилегла до них територія; тощо.

Тому ми наполегливо рекомендуємо перебувати на вулиці в масці, оскільки у будь-який момент можете опинитись на території, яка підпадає під визначення «громадське місце».

Навіщо запроваджується обов’язковий масковий режим?

Це потрібно заради безпеки всіх нас. Через швидкі темпи розповсюдження коронавірусної хвороби всі люди розглядаються як потенційно інфіковані. Ви можете не знати, що є переносником вірусу, проте можете наражати на небезпеку інших. Маска запобігає можливому інфікуванню оточуючих. Коли маска на обличчі, тоді виділення біологічного матеріалу, який може містити збудник, зменшується.

Яка відповідальність за порушення правил карантину? Чи можуть мене оштрафувати за похід в парк чи відсутність маски?

Можуть. За порушення правил карантину – штраф від 17 тис. грн. до 34 тис. грн. А якщо ви порушуєте санітарні правила та норми щодо запобігання інфекційним захворюванням, може бути й кримінальна відповідальність.

Чи закривають церкви на період карантину?

Уряд не закриває церкви, проте масові та релігійні заходи заборонені. Ми закликаємо всіх українців залишатися вдома на період карантину.

Хто контролюватиме дотримання заходів карантину? Чи буде поліція стояти на входах в парки?

Контроль за дотриманням правил карантину в публічних місцях буде здійснювати МВС та Нацгвардія.

Чи можна ходити по вулиці втрьох?

Вулицею можна пересуватися лише вдвох. Виняток – супроводження дітей незалежно від їх кількості.

В якому випадку людям старше 60 років можна тепер виходити на вулицю?

Люди старше 60 років поки що мають сидіти вдома. Вони належати до групи підвищеного ризику, відтак - потребують самоізоляції. Що це означає? По-перше, вони мають перебувати у визначеному ними місці самоізоляції. По-друге, утримуватися від контакту з іншими особами – крім тих, з якими вони спільно проживають.

Совет информирует | Переглядів: 169 | Додав: Tata | Дата: 2020 Кві 16

Наразі відомо, що COVID-19 передається краплинним та контактним шляхами.

Вірус не циркулює у повітрі, а передається від людини до людини.

Вірус не здатний переміщатись на далекі відстані. Він є тільки в крапельках, які людина видихає під час кашлю чи чхання

Відстань – це гарантія безпеки. Це фактор переривання епідемічного ланцюга. Тому заразитись неможливо навіть від інфікованої людини, якщо ви знаходитесь на відстані понад 1,5 м. Переважає контактний шлях зараження

Найчастіше вірус потрапляє на слизові оболонки носа, очей через руки або інші предмети (хустинку, рукавиці) після торкання до об'єктів (тварин, м'яса, риби, дверних ручок, поручнів), забруднених виділеннями з дихальним шляхів хворого чи інфікованого.

Чи можна заразитись від тварин?

Наразі немає офіційних підтверджень, що домашні тварини, наприклад, собаки або коти, можуть бути переносниками нового коронавірусу. Проте після контакту з домашніми тваринами рекомендуємо мити руки водою з милом. Це захистить вас від ризику поширень низки бактерій, якими людина може заразитися від домашніх тварин.

Чи передається вірус через фрукти?

Фрукти – непридатне середовище для тривалого виживання вірусу. Немає жодних даних про передачу вірусу через фрукти. Нагадуємо, що фрукти необхідно ретельно мити, але це стандартна рекомендація.

Скільки вірус живе на поверхнях? Чим можна вбити вірус?

Вірус може зберігати життєздатність на поверхнях від 3-х годин до декількох днів. Конкретні терміни залежать від низки умов. Наприклад, тип поверхні, температура і вологість навколишнього середовища. Тому важливо дезінфікувати поверхні, ручки дверей, техніку тощо.

Чи правда, що вірус передається лише літнім людям?

Совет информирует | Переглядів: 181 | Додав: Tata | Дата: 2020 Кві 16

На На изображении может находиться: текстУрядовому порталі опубліковано постанову Кабінету Міністрів України № 247 «Про особливості надання житлових субсидій» від 25 березня 2020 року.

Уряд для підтримки громадян в умовах карантину спростив порядок надання житлової субсидії та запровадив додаткову компенсацію витрат на оплату комунальних послуг на час карантину.

Згідно з постановою, на період карантину забороняється припиняти надання житлових субсидій у випадках, передбачених Положенням про порядок призначення житлових субсидій, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 №848, крім обставин, що унеможливлюють надання житлової субсидії (переїзд родини або смерть одинокої особи).

Розрахунок житлових субсидій на період карантину відбуватиметься з урахуванням збільшених на 50% соціальних нормативів користування такими комунальними послугами, як централізоване водопостачання та водовідведенням, постачання гарячої води, газу та електроенергії для побутових потреб (окрім опалення) (соціальні нормативи, у межах яких надається субсидія на оплату ЖКП, встановлені підпунктами постановою Кабінету Міністрів України від 06.08.2014 № 409).

Відтерміновано впровадження з 1 травня 2020 року до першого числа місяця, наступного за місяцем закінчення карантину мінімального обов’язкового платежу за спожиті послуги у розмірі 20% середньомісячного сукупного доходу домогосподарства. Житлова субсидія має бути призначена громадянам, які були звільнені з роботи в період карантину, відповідно до пункту 1 частини першої статті 40 Кодексу законів про працю України і зареєструвалися в службі зайнятості як безробітні.

Також усім домогосподарствам, які отримували житлову субсидію в опалювальному періоді 2019/2020 років, субсидія на наступний період має призначатись автоматично.

 

 

Совет информирует | Переглядів: 176 | Додав: Tata | Дата: 2020 Кві 16

Міністерство розвНа изображении может находиться: текститку громад та територій України звертає увагу громадян на особливості поводження з побутовими відходами в період карантину.

Можливості комунальних служб, які займаються збором, сортуванням та утилізацією відходів, значно зменшилися у порівнянні зі звичайним часом. Таким чином, зараз кожне домогосподарство зобов’язано долучитися до практики зменшення та мінімізації відходів!

Першим пріоритетом в системі управління відходами є запобігання їх утворенню.

Це будь-які заходи, спрямовані на мінімізацію кількості відходів, які генерують домогосподарства: не користуватися одноразовим посудом, замінити пластикові пакети на сумки багаторазового використання тощо. Зокрема, рекомендується зменшувати обсяг відходів у відрі або пакеті: ущільнювати, стискати та спресовувати його.

Другий пріоритет – підготовка до повторного використання: перевірка, чистка та ремонт речей, в результаті чого вони стають придатними до повторного використання без перероблення.

Непотрібний одяг, взуття та побутову техніку можна віддати на благодійність. Список організацій, які займаються прийомом бувших у вжитку речей в містах України можна знайти в мережі Інтернет.

Третій пріоритет – це роздільне збирання побутових відходів. Громадянам необхідно роздільно збирати побутові відходи вдома та розділяти їх на різні компоненти. Це може бути: скло, папір, пластик, органічні відходи, побутовий металобрухт, текстиль, дерево, небезпечні відходи у складі побутових відходів.

Головний принцип роздільного збору відходів: мити + стискати + стежити за маркуванням.

Після закінчення карантину пластик, папір та склотару можна буде здати у пункти прийому вторинної сировини та отримати гроші.

З органічних відходів можна виробляти компост і отримувати екологічні добрива для поліпшення якості ґрунтів.

Для довідки. В середньому показник утворення відходів в Україні становить 250-300 кілограмів на рік на людину. За статистикою, в минулому році утворилось майже 53 млн. кубічних метрів побутових відходів, або понад 10 млн тонн, які були захоронені на 6 тисячах сміттєзвалищ і полігонів.

Під час карантину ці прості правила набувають особливого значення. Розумне поводження з побутовими відходами є свідомим вибором кожного!

 

Совет информирует | Переглядів: 160 | Додав: Tata | Дата: 2020 Кві 16

Усі події, На изображении может находиться: трава, на улице и природаякі останнім часом відбуваються на рівні держави, у той чи інший спосіб позначаються на діяльності селищної ради. Це стосується публічних заходів, проведення прийомів, зустрічей із громадянами. Усе це на особливий період обмежено.

Але життя не припиняється. Триває благоустрій центральної частини селища, робота з озеленення, кладеться тротуарна плитка. Регулярно проводиться дезінфекція місць загального користування. Незважаючи на запровадження карантину, у селищі також не має перебоїв у вивезенні твердих побутових відходів. Працівники КП «Мангуш-Благоустрій» регулярно прибирають сміття із сміттєвих майданчиків, а також з вулиць. Чистота, дезінфекція та порядок – один з головних інструментів у боротьбі з поширенням будь-яких інфекційних хвороб, не лише коронавірусу. Всі роботи проводяться з дотриманням санітарно-гігієнічних вимог під час карантинних заходів, спричинених коронавірусною інфекцією.

Поки не можемо залучати до благоустрою широкі верстви населення, але кожен, хто мешкає у приватному домоволодінні, має можливість навести лад на своєму подвір’ї.

Шановні мешканці громади!

Напередодні великодніх свят, маючи більше вільного часу через карантин, час активно взятися за благоустрій прибудинкових територій, навести лад у власному дворі, будинку.

 

Совет информирует | Переглядів: 202 | Додав: Tata | Дата: 2020 Кві 16

П`ятниця, 2024 Тра 03, 09:23
Приветствую Вас Гость
Поиск
Курсы валют,услуги

Праздники
Праздники Украины
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0