Категории раздела
Совет информирует [365]
Новости, события [201]
Новости / уведомления об обнародовании [22]
Конкурсные торги [80]
Місцеві вибори-2015 [2]
Распоряжения поселкового головы [0]
Наш опрос
Как Вы нашли наш сайт?
Всего ответов: 216
Погода
Ссылки

Форма входа
Главная » Статьи » Совет информирует

Управління ПФУ у Першотравневому районі повідомляє

Портал електронних послуг Пенсійного фонду України

 

Управління Пенсійного фонду україни в Першотравневому районі повідомляє, що для застрахованих (працюючих або самозайнятих) осіб надається інформація, накопичена в базах даних персоніфікованого обліку щодо внесків, сплачених за особу в Пенсійний фонд України. Маючи на руках таку інформацію, працівник може легко контролювати, як роботодавець сплачує за нього внески, і якщо виникають якісь питання, одразу по «гарячих слідах», розпочати їх вирішувати, а не чекати, коли настане пенсійний вік і час зітре сліди діяльності роботодавця.

Для пенсіонерів надаються відомості з власної пенсійної справи щодо виду призначеної пенсії, розміру пенсії, назви Закону, за яким призначена пенсія, тощо. Крім того, пенсіонери засобами веб-порталу можуть подати звернення щодо перерахунку пенсії у зв’язку з набутим страховим стажем.

Кожен зареєстрований користувач має можливість через веб-портал подати запит на підготовку довідок, інших документів у паперовому вигляді, записатися на прийом до управління, написати листа та подати скаргу.

Зареєструватись на веб-порталі можливо за допомогою ЕЦП (електронного цифрового підпису) або звернутись до органу Пенсійного фонду для оформлення заяви з документом, який засвідчує особу.

Категория: Совет информирует | Добавил: Tata (2017 Июл 26)
Просмотров: 24 | Рейтинг: 0.0/0
Суббота, 2018 Фев 24, 13:59
Приветствую Вас Гость
Поиск
Курсы валют,услуги

Праздники
Праздники Украины
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0