Категории раздела
Совет информирует [372]
Новости, события [202]
Новости / уведомления об обнародовании [24]
Конкурсные торги [80]
Місцеві вибори-2015 [2]
Распоряжения поселкового головы [0]
Наш опрос
Как Вы нашли наш сайт?
Всего ответов: 220
Погода
Ссылки

Форма входа
Главная » Статьи » Совет информирует

Управління ПФ України у Першотравневому районі повідомляє

Про сплату у 2017 році єдиного соціального внеску та єдиного податку фізичними особами-підприємцями

    Управління Пенсійного фонду України в Першотравневому районі повідомляє, що з 1 січня 2017 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів», яким внесено зміни до Закону про ЄСВ щодо нарахування та сплати єдиного внеску фізичними особами-підприємцями, у тому числі тими, які обрали спрощену систему оподаткування, та особами, які провадять незалежну професійну діяльність.

Так, для підприємців, у тому числі тих, які обрали спрощену систему оподаткування, крім фізичних осіб – підприємців віднесених до I групи платників єдиного податку, та осіб, які провадять незалежну професійну діяльність, сума ЄСВ не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску за місяць, у якому отримано дохід (прибуток). Отже, мінімальна сума ЄСВ для таких осіб з 1 січня 2017 року становить:

 

– 704 грн (3200 х 22%).

При сплаті єдиного внеску в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок, до страхового стажу період здійснення підприємницької діяльності таким особам буде зараховано як повний місяць.

Для, фізичних осіб – підприємців віднесених до I групи платників єдиного податку, мінімальна сума ЄСВ з 1 січня 2017 року становить не менше половини розміру мінімального страхового внеску :

 

– 352 грн (3200 х 0,5 х 22%).

Страховий стаж таким особам буде зараховуватись пропорційно сплаченому ЄСВ, а саме 0,5 місяця, що в подальшому може вплинути на визначення права на пенсію та її розмір, так як чим більший страховий стаж та заробіток, тим більша пенсія буде в майбутньому.

Управління Пенсійного фонду України в Першотравневому районі рекомендує фізичним особам-підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування та віднесені до першої групи платників єдиного податку, сплачувати єдиний внесок у розмірі не менше мінімального страхового внеску (704 грн на місяць), з метою зарахування періодів здійснення ними підприємницької діяльності до страхового стажу як повний місяць. Це буде гарантією на отримання достойної пенсії в похилому віці.

Категория: Совет информирует | Добавил: Tata (2017 Июн 20)
Просмотров: 23 | Рейтинг: 0.0/0
Пятница, 2018 Май 25, 03:28
Приветствую Вас Гость
Поиск
Курсы валют,услуги

Праздники
Праздники Украины
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0