Категории раздела
Совет информирует [395]
Новости, события [246]
Новости / уведомления об обнародовании [26]
Конкурсные торги [80]
Місцеві вибори-2015 [2]
Распоряжения поселкового головы [0]
Наш опрос
Как Вы нашли наш сайт?
Всего ответов: 230
Погода
Ссылки

Форма входа
Главная » Статьи » Совет информирует

Районний конкурс творчих робіт «Моє село - моя маленька Батьківщина»

Районний конкурс творчих робіт «Моє село - моя маленька Батьківщина» проводиться Мангушським Будинком культури та кіно - фотомистецтва ім. М. Груби. Конкурс проводиться з метою виховання ідей патріотизму, національної свідомості і гордості за свою малу Батьківщину, популяризацію кіно аматорства та розвитку творчих здібностей мешканців Мангушського району.
У конкурсі можуть брати участь усі бажаючі мешканці району віком від 10 років. Твір повинен містити історію про своє рідно село, розповідь про красу, мальовничі куточки, сьогодення свого села, біографії видатних людей різних поколінь, місцеві легенди про село, цікаві та унікальні мешканці села, історичні будівлі і споруди, об'єкти соціальної інфраструктури села; ілюстративний матеріал (за бажанням) : фотографії села, відео села описаного у роботі. Фотографії можуть бути як старовинні так і сучасні. Фотографії повинні бути підписані (рік, місце, також хто або що зображено на фото), зарисовки та фотографії картин з села, відео матеріали про село та інші матеріали .
Роботи приймаються з 1 червня по 30 липня 2018 року.
Конкурсні роботи потрібно надсилати на електронну адресу kinoklub@i.ua з поміткою « Конкурс». Або за адресою 87400 пгт.Мангуш вул. Поштова, 93 Мангушський Будинок культури та кіно фотомистецтва ім.М. Груби, довідки за телефоном (06297) 2-37-50.
Творчі роботи переможців конкурсу будуть екранізовані і автори стануть співавторами аматорського фільму про Мангушський район.

Категория: Совет информирует | Добавил: Tata (2018 Июн 06)
Просмотров: 19 | Рейтинг: 0.0/0
Четверг, 2018 Дек 13, 23:04
Приветствую Вас Гость
Поиск
Курсы валют,услуги

Праздники
Праздники Украины
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0