Категории раздела
Совет информирует [366]
Новости, события [201]
Новости / уведомления об обнародовании [22]
Конкурсные торги [80]
Місцеві вибори-2015 [2]
Распоряжения поселкового головы [0]
Наш опрос
Как Вы нашли наш сайт?
Всего ответов: 216
Погода
Ссылки

Форма входа
Главная » Статьи » Совет информирует

Оголошуємо конкурс з призначення управителя багатоквартирних будинків в смт.Мангуш

Оголошення про проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирними

будинками в смт.Мангуш

На виконання рішення виконавчого комітету Мангушської селищної ради від 08.02.2017 року № 19, п. 5 ст. 13 Закону України “Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку”, Порядку проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку (Наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 13.06.2016 № 150) виконком Мангушської селищної ради оголошує конкурс з призначення управителя багатоквартирних будинків в смт.Мангуш:

1. Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу : Виконавчий комітет Мангушської селищної ради, Донецька область, смт.Мангуш, пр-т Миру, буд.66, 87400.

2. Прізвище, посаду та номери контактних телефонів осіб, уповноважених здійснювати зв'язок з учасниками конкурсу : Шайда Ірина Миколаївна, секретар конкурсної комісії, тел.(06297)2-30-83, E-mail: 04340493@mail.gov.ua.

3. Критерії оцінки конкурсних пропозицій:

- ціна послуг – максимально 50 балів (чим нижча ціна послуги тим більший бал);

- рівень забезпеченості учасника конкурсу матеріально-технічною базою (наявність вантажного бортового автомобілю та автомобіля для чергової бригади) – максимально 10 балів;

- наявність персоналу, що відповідає кваліфікаційним вимогам до професій працівників та має необхідні знання та досвід (з урахуванням пропозицій щодо залучення співвиконавців) – максимально 20 балів;

- фінансова спроможність учасника конкурсу – 10 балів;

- наявність досвіду роботи з надання послуги у сфері житлово-комунального господарства – максимально 10 балів.

Разом: 100 балів.

4. Вимоги до конкурсних пропозицій та перелік документів, оригінали або копії яких подаються учасниками конкурсу для їх оцінювання: Конкурсна пропозиція подається конкурсній комісії у запечатаному конверті, на якому зазначаються повне найменування і місцезнаходження організатора та учасника конкурсу, дата та час проведення конкурсу, контактні номери телефонів учасника конкурсу. Конкурсна пропозиція пронумеровується, прошивається, підписується уповноваженою особою учасника конкурсу та скріплюється печаткою (за наявності) з позначенням кількості сторінок. Реєстр документів є складовою конкурсної пропозиції.

Для участі у конкурсі учасники конкурсу подають наступні документи:

- Заява, в якій зазначають: фізичні особи-підприємці - прізвище, ім'я, по батькові, реєстраційний номер облікової картки платника податків, серію та номер паспорту (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку в паспорті про право здійснювати платежі за серією та номером паспорта); юридичні особи - повне найменування, код за ЄДРПОУ.

- витяг (виписка) з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців або копія свідоцтва про державну реєстрацію, засвідчена у встановленому порядку;

- копія довідки із статуправління, що підтверджує відкриття відповідних видів діяльності, засвідчена відповідно до законодавства;

- копія статуту або іншого установчого документа, засвідченого відповідно до законодавства;

- копія балансового звіту за останній звітній період;

- довідка з податкової інспекції про відсутність (наявність) заборгованості по обов’язкових платежах у бюджет, дійсна на час подання пропозицій;

- довідка довільної форми, що містить інформацію про технічний потенціал підприємства (кількість транспортних засобів, обладнання, приладдя, які перебувають на балансі або знаходяться у користуванні підприємства/підприємця, тощо);

- копії технічних паспортів на транспортні засоби, засвідчені в установленому порядку;

- довідка довільної форми, що містить інформацію про наявність персоналу, його кваліфікацію та досвід роботи, у тому числі стаж роботи в учасника конкурсу;

- розрахунок вартості надання послуги з управління на кожний багатоквартирний будинок. Ціна на послугу має складатися з витрат на утримання багатоквартирного будинку (утримання спільного майна та прибудинкової території), поточний ремонт спільного майна, оплату послуг стосовно спільного майна та винагороду управителеві з розрахунку на 1 кв.м. загальної площі (площі житлових та нежитлових приміщень) об’єкта конкурсу;

- інші документи, які подаються за бажанням учасника конкурсу і містять відомості про досвід роботи з надання послуг у сфері житлово-комунального господарства, рівень кваліфікації, знання та досвід персоналу (нагороди, дипломи, свідоцтва, сертифікати, рекомендації тощо).

Документи подаються в оригіналі або належним чином засвідчених копіях.

Конкурсна пропозиція подається щодо кожного об'єкта окремо.

5.Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій:

-спосіб:особисто або поштою;

-місце: пр-т Миру, буд.66, смт.Мангуш, Мангушський район, Донецька область, 87400;

-кінцевий строк: 28 серпня 2017 року до 17-00 год.

Конверти з конкурсними пропозиціями, що надійшли після закінчення строку їх подання, не розкриваються і повертаються учасникам конкурсу.

Організатор конкурсу має право прийняти до закінчення строку подання конкурсних пропозицій рішення щодо його продовження. Про своє рішення, а також зміну місця, дня та часу розкриття конвертів організатор конкурсу повинен повідомити всіх учасників конкурсу, які подали документи на участь у конкурсі.

Учасник конкурсу має право відкликати власну конкурсну пропозицію або внести до неї зміни до закінчення строку подання пропозицій.

Конкурсні пропозиції реєструються конкурсною комісією у журналі обліку.

Конкурсна комісія підтверджує надходження конкурсної пропозиції та порядковий номер реєстрації пропозиції

6. Місце, дата та час розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями:

Розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями відбудеться о 14-00 год. 00 хв. 29 серпня 2017 року за адресою: Донецька область, смт.Мангуш, пр-т Миру, буд.66, зал засідань Мангушської селищної ради.

Розкриття конверта з конкурсною пропозицією може проводитися за відсутності учасника конкурсу або уповноваженої ним особи у разі його згоди.

Під час розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями конкурсна комісія перевіряє наявність та правильність оформлення документів, подання яких передбачено конкурсною документацією, а також оголошує інформацію про найменування та місцезнаходження кожного учасника конкурсу, критерії оцінки конкурсних пропозицій.

Під час розгляду конкурсних пропозицій конкурсна комісія має право звернутися до учасників конкурсу за роз'ясненням щодо їх змісту, провести консультації з окремими учасниками.

7. Способи і місце отримання конкурсної документації :

Спосіб: особисто або поштою протягом трьох робочих днів після надходження заяви про участь у конкурсі.

Адреса: 87400, смт.Мангуш, проспект Миру, 66, другий поверх, кабінет головного спеціаліста-юриста селищної ради.

Категория: Совет информирует | Добавил: Tata (2017 Мар 14)
Просмотров: 55 | Рейтинг: 5.0/1
Воскресенье, 2018 Фев 25, 01:58
Приветствую Вас Гость
Поиск
Курсы валют,услуги

Праздники
Праздники Украины
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0