Категории раздела
Совет информирует [393]
Новости, события [241]
Новости / уведомления об обнародовании [26]
Конкурсные торги [80]
Місцеві вибори-2015 [2]
Распоряжения поселкового головы [0]
Наш опрос
Как Вы нашли наш сайт?
Всего ответов: 229
Погода
Ссылки

Форма входа
Главная » Статьи » Совет информирует

ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ

Виконавчий комітет Мангушської селищної ради оголошує конкурс на визначення виконавців послуг з вивезення побутових відходів від населення та підприємств, установ, організацій та інших суб'єктів господарювання на території смт Мангуш (далі-Конкурс).

1.Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу: Виконавчий комітет Мангушської селищної ради, просп.Миру,буд.66, смт.Мангуш, Мангушський р-н, Донецька обл., 87400.

2. Підстава для проведення конкурсу: Рішення виконкому Мангушської селищної ради від 14.02.2018 року № 14.

3. Місце і час проведення конкурсу, прізвище та посада, номер телефону особи, в якої можна ознайомитися з умовами надання послуг з вивезення твердих побутових відходів: Зал засідань Мангушської селищної ради, 27 березня 2018 року о 14-00 год., Чернишов Сергій Андрійович, секретар конкурсної комісії, тел. (06297) 2-39-00.

4. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу: Наявність достатньої кількості спеціально обладнаних транспортних засобів; наявність відповідної матеріально-технічної бази; вартість надання послуги з вивезення твердих побутових відходів; досвід роботи з надання послуг з вивезення твердих побутових відходів – не менше одного року; наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації; наявність ліцензій та дозволів на надання послуги, якщо це передбачено чинним законодавством України.

5. Характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення твердих побутових відходів: послуги з вивезення ТПВ надаються на всій території смт Мангуш населенню, бюджетним установам, підприємствам, організаціям та іншим споживачам. Середня відстань від місць збирання побутових відходів до сміттєзвалища смт.Мангуш (полігона ТПВ) – 5 км.

6. Характеристика об'єктів утворення твердих побутових відходів за джерелами їх утворення: багатоквартирні (багатоповерхові) житлові будинки (34), одноквартирні житлові будинки (2600), підприємства, установи та організації селища.

7. Характеристика, включаючи потужність, та місцезнаходження об'єктів поводження з твердими побутовими відходами :

- селищний полігон: смт. Мангуш, за межами смт.Мангуш.

- площа полігону, яка фактично зайнята ТПВ: 4,2 га.

- маса фактично накопичених ТПВ на полігоні: 68,6 тис.т.

Підприємство сортування та перероблення відходів – відсутнє.

8. Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій : особисто або поштою за адресою організатора конкурсу; кінцевий строк - 27 березня 2018 р. до 12-00 год.

Перелік документів, необхідний для участі у конкурсі, а також додаткову інформацію щодо конкурсної документації можливо отримати за адресою організатора конкурсу або за телефоном : (06297) 2-39-00, 2-40-62

Категория: Совет информирует | Добавил: Tata (2018 Фев 21)
Просмотров: 35 | Рейтинг: 0.0/0
Вторник, 2018 Ноя 20, 18:30
Приветствую Вас Гость
Поиск
Курсы валют,услуги

Праздники
Праздники Украины
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0