Категории раздела
Совет информирует [395]
Новости, события [246]
Новости / уведомления об обнародовании [26]
Конкурсные торги [80]
Місцеві вибори-2015 [2]
Распоряжения поселкового головы [0]
Наш опрос
Как Вы нашли наш сайт?
Всего ответов: 230
Погода
Ссылки

Форма входа
Главная » Статьи » Совет информирует

ОДПІ інформує

Увага! Змінився порядок перерахування податку на доходи з фізичних осіб за оренду земельних ділянок (паїв)
15 серпня 2018 набрав чинності Закон України від 10 липня 2018 №2497-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо стимулювання утворення та діяльності сімейних фермерських господарств».
Цим Законом доповнено статтю 168, а саме підпунктом 168.4.9 встановлено, що податок на доходи фізичних осіб з доходів за здавання фізичними особами в оренду (суборенду, емфітевзис) земельних ділянок, земельних часток (паїв), виділених або не виділених в натурі (на місцевості), сплачується податковим агентом до відповідного бюджету за місцезнаходженням таких об'єктів оренди (суборенди, емфітевзису).

Категория: Совет информирует | Добавил: Tata (2018 Окт 01)
Просмотров: 14 | Рейтинг: 0.0/0
Четверг, 2018 Дек 13, 23:04
Приветствую Вас Гость
Поиск
Курсы валют,услуги

Праздники
Праздники Украины
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0