Категории раздела
Совет информирует [393]
Новости, события [241]
Новости / уведомления об обнародовании [26]
Конкурсные торги [80]
Місцеві вибори-2015 [2]
Распоряжения поселкового головы [0]
Наш опрос
Как Вы нашли наш сайт?
Всего ответов: 229
Погода
Ссылки

Форма входа
Главная » Статьи » Новости / уведомления об обнародовании

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акту - рішення виконавчого комітету Мангушської селищної ради

«Про внесення змін до рішення виконкому від 10.01.2018 року № 7 «Про погодження тарифів на вивіз рідких та твердих побутових відходів та користування полігоном відходів, що надаються КП «Мангуш-Благоустрій»

 

Розробником проекту вказаного рішення є комунальне підприємство «Мангуш-Благоустрій», що знаходиться за адресою: вул. Поштова, буд.14, смт. Мангуш, Мангушський район, Донецька область, 87400, тел.: (096)5388052.

Проект регуляторного акта передбачає внесення змін до тарифів на вивіз рідких та твердих побутових відходів та користування полігоном відходів, що надаються КП «Мангуш-Благоустрій» в частині зміни вартості за користування полігоном відходів для підприємств комунальної власності до економічно обґрунтованого рівня.

Проект рішення з аналізом регуляторного впливу опубліковані на офіційному веб-сайті Мангушської селищної ради в мережі Інтернет за адресою : www.mangush.at.ua у розділі “Регуляторна діяльність». Зауваження та пропозиції, щодо проекту даного рішення приймаються від юридичних, фізичних осіб та їх об'єднань протягом місяця з дня оприлюднення у письмовому вигляді за адресою КП «Мангуш-Благоустрій»", а також секретарем виконавчого комітету Мангушської селищної ради за адресою : смт Мангуш, пр-т Миру, буд. 66, 2-й поверх.

Категория: Новости / уведомления об обнародовании | Добавил: Tata (2018 Апр 17)
Просмотров: 30 | Рейтинг: 0.0/0
Вторник, 2018 Ноя 20, 18:30
Приветствую Вас Гость
Поиск
Курсы валют,услуги

Праздники
Праздники Украины
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0