Категории раздела
Совет информирует [374]
Новости, события [202]
Новости / уведомления об обнародовании [24]
Конкурсные торги [80]
Місцеві вибори-2015 [2]
Распоряжения поселкового головы [0]
Наш опрос
Как Вы нашли наш сайт?
Всего ответов: 218
Погода
Ссылки

Форма входа
Главная » Статьи » Новости / уведомления об обнародовании

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Повідомлення

про оприлюднення регуляторного акта - проекту рішення виконавчого  комітету Мангушської селищної ради «Про затвердження Порядку виявлення, обліку та зберігання безхазяйного майна та відумерлої спадщини, прийняття цього майна до комунальної власності територіальної громади Мангушської селищної ради»

         Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою отримання пропозицій, зауважень громадян, суб'єктів господарювання, їх об'єднань, наукових установ та консультативно-дорадчих органів у здійсненні державної регуляторної політики, на офіційному сайті Мангушської селищної ради:www.mangush.at.ua та газеті "Сельськая новь” розміщено повідомлення про оприлюднення регуляторного акту, проект регуляторного акта - проект рішення виконавчого комітету Мангушської селищної ради «Про затвердження Порядку виявлення, обліку та зберігання безхазяйного майна та відумерлої спадщини, прийняття цього майна до комунальної власності територіальної громади Мангушської селищної ради» та аналіз його регуляторного впливу.

        Адреса розробника проекту, до якого належить надсилати зауваження і пропозиції та при необхідності ознайомитися з додатковими матеріалами: Мангушська селищна рада, поштова адреса: 87400, Донецька область, Першотравневий район, смт. Мангуш, вул. Леніна, 66,  телефон:(06297)2-40-62, 2-30-83.

         Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акта приймаються у письмовому вигляді за вищезазначеною  адресою протягом місяця з дня офіційного оприлюднення.

 

Категория: Новости / уведомления об обнародовании | Добавил: Tata (2014 Янв 14)
Просмотров: 175 | Рейтинг: 0.0/0
Вторник, 2018 Апр 24, 02:37
Приветствую Вас Гость
Поиск
Курсы валют,услуги

Праздники
Праздники Украины
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0