Категории раздела
Совет информирует [376]
Новости, события [202]
Новости / уведомления об обнародовании [24]
Конкурсные торги [80]
Місцеві вибори-2015 [2]
Распоряжения поселкового головы [0]
Наш опрос
Как Вы нашли наш сайт?
Всего ответов: 220
Погода
Ссылки

Форма входа
Главная » Статьи » Новости / уведомления об обнародовании

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення сесії Мангушський селищної ради «Про місцеві податки і збори на території Мангушський селищної ради в 2014 році»

            Відповідно до статей 9,13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Мангушська селищна рада інформує про оприлюднення на сайті Мангушської селищної ради www.mangush.at.ua проекту рішення сесії Мангушської селищної ради «Про місцеві податки і збори на території Мангушської селищної ради в 2014 році », з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань.      

           Зміст проекту: проект рішення встановлює введення з 1 січня 2014 року на території Мангушської селищної ради у відповідності з Податковим Кодексом України податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності, ставок єдиного податку відповідно до Закону України України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності».      

           Поштова адреса розробника проекту регуляторного акта: 87400, Донецька обл., Першотравневий р-н, смт. Мангуш, вул. Леніна, 66, тел.: (06297) 2-30-83, 2-40-62, E-mail: mangush_sovet@mail.ru.     

           Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу. Зауваження та пропозиції надсилаються фізичними та юридичними особами, їх об'єднаннями в письмовому вигляді за вищевказаною адресою розробника проекту регуляторного акту.

Категория: Новости / уведомления об обнародовании | Добавил: Tata (2013 Май 23)
Просмотров: 205 | Рейтинг: 0.0/0
Вторник, 2018 Май 22, 12:19
Приветствую Вас Гость
Поиск
Курсы валют,услуги

Праздники
Праздники Украины
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0