Категории раздела
Совет информирует [364]
Новости, события [201]
Новости / уведомления об обнародовании [22]
Конкурсные торги [80]
Місцеві вибори-2015 [2]
Распоряжения поселкового головы [0]
Наш опрос
Как Вы нашли наш сайт?
Всего ответов: 216
Погода
Ссылки

Форма входа
Главная » Статьи » Новости / уведомления об обнародовании

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Повідомлення

про оприлюднення проекту рішення виконавчого комітету селищної ради «Про затвердження Порядку демонтажу тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території смт.Мангуш»

           Відповідно до статей 9,13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Мангушська селищна рада інформує про оприлюднення на сайті Мангушської селищної ради www.mangush.at.ua проекту рішення сесії виконавчого комітету селищної ради «Про затвердження Порядку демонтажу тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території смт.Мангуш», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань.      

           Поштова адреса розробника проекту регуляторного акта: 87400, Донецька обл., Мангушський р-н, смт. Мангуш, проспект Миру, 66, тел.: (06297) 2-30-83, 2-40-62, E-mail: mangush_sovet@ukr.net.     

           Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу на офіційному сайті Мангушської селищної ради. Зауваження та пропозиції надсилаються фізичними та юридичними особами, їх об'єднаннями в письмовому вигляді за вищевказаною адресою розробника проекту регуляторного акту.

Категория: Новости / уведомления об обнародовании | Добавил: Tata (2017 Фев 09)
Просмотров: 36 | Рейтинг: 0.0/0
Среда, 2018 Фев 21, 15:22
Приветствую Вас Гость
Поиск
Курсы валют,услуги

Праздники
Праздники Украины
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0