Категории раздела
Совет информирует [371]
Новости, события [202]
Новости / уведомления об обнародовании [22]
Конкурсные торги [80]
Місцеві вибори-2015 [2]
Распоряжения поселкового головы [0]
Наш опрос
Как Вы нашли наш сайт?
Всего ответов: 218
Погода
Ссылки

Форма входа
Главная » Статьи » Новости / уведомления об обнародовании

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Повідомлення

про оприлюднення проекту рішення виконавчого комітету селищної ради «Про затвердження Порядку розміщення пересувних тимчасових споруд під час проведення ярмарок, державних та святкових, урочистих масових заходів на території смт.Мангуш»

 

          Відповідно до статей 9,13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Мангушська селищна рада інформує про оприлюднення на сайті Мангушської селищної ради www.mangush.at.ua проекту рішення проекту рішення виконавчого комітету селищної ради «Про затвердження Порядку розміщення пересувних тимчасових споруд під час проведення ярмарок, державних та святкових, урочистих масових заходів на території смт.Мангуш», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань.

        Поштова адреса розробника проекту регуляторного акта: 87400, Донецька обл., Мангушський р-н, смт. Мангуш, проспект Миру,буд.66, 2-й поверх.

         Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу на офіційному сайті Мангушської селищної ради. та пропозиції надсилаються фізичними та юридичними особами, їх об'єднаннями в письмовому вигляді за вищевказаною адресою розробника проекту регуляторного акту або на електронну адресу селищної ради: 04340493@mail.gov.ua.

Категория: Новости / уведомления об обнародовании | Добавил: Tata (2017 Апр 11)
Просмотров: 43 | Рейтинг: 0.0/0
Четверг, 2018 Мар 22, 04:10
Приветствую Вас Гость
Поиск
Курсы валют,услуги

Праздники
Праздники Украины
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0