Категории раздела
Совет информирует [371]
Новости, события [202]
Новости / уведомления об обнародовании [22]
Конкурсные торги [80]
Місцеві вибори-2015 [2]
Распоряжения поселкового головы [0]
Наш опрос
Как Вы нашли наш сайт?
Всего ответов: 218
Погода
Ссылки

Форма входа
Главная » Статьи » Новости, события

8 квітня 2017 року

       День навколишнього середовища відзначається в Україні щорічно у третю суботу квітня з 1998 року згідно з Указом Президента України «Про День довкілля» № 855/98.
       В рамках Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та Дня благоустрою, Мангушська селищна рада організувала у вихідний день - 8 квітня, заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища та озеленення смт.Мангуш, За ініціативою Мангушського селищного голови Котенджи О.В. було придбано та висаджено 240 дерев. Саме стільки років з дня заснування смт.Мангуш ми будемо скоро святкувати. До акції долучились організації, підприємства та установи,що розташовані на території селищної ради, а також депутати селищної ради.
      Мангушська селищна рада виражає подяку всім, хто взяв участь у благоустрої селища Мангуш. Разом ми зробили ще один крок на покращення стану довкілля. Якщо кожен з нас зробить хоча б щось можливе - хтось відмовиться від поїздки на транспорті, хтось посадить дерево, а дехто прибере сміття в своєму дворі, то сподіваємося, що навколишнє середовище нарешті стане кращим і нас чекатимо більш безпечне й благополучне майбутнє.
     Давайте згадаємо, що ми всі живемо на одній планеті, і забруднюючи природу ми шкодимо у першу чергу самим собі та своїм нащадкам. Саме від нас залежить наше майбутнє та майбутнє наших дітей!

Категория: Новости, события | Добавил: Tata (2017 Апр 11)
Просмотров: 15 | Рейтинг: 0.0/0
Четверг, 2018 Мар 22, 04:09
Приветствую Вас Гость
Поиск
Курсы валют,услуги

Праздники
Праздники Украины
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0