Категории раздела
Совет информирует [395]
Новости, события [246]
Новости / уведомления об обнародовании [26]
Конкурсные торги [80]
Місцеві вибори-2015 [2]
Распоряжения поселкового головы [0]
Наш опрос
Как Вы нашли наш сайт?
Всего ответов: 230
Погода
Ссылки

Форма входа
Главная » Статьи » Новости, события

30 березня 2018 року

Імідж кожного населенного пункту визначається станом об’єктів благоустрою, у тому числі і вуличного освітлення. Добре світло - це передумови для повноцінного життя людини, і є важливою складовою системи життєзабезпечення будь-якого сучасного населеного пункту. Покращення освітлення вулиць та провулків смт.Мангуш в темну пору доби шляхом будівництва нових, реконструкції, капітальному та поточному ремонтів існуючих ліній вуличного освітлення, в тому числі і встановлення на існуючих лініях додаткових ліхтарів вуличного освітлення, заміни ліхтарів старого типу на енергозберігаючі - одні з першочергових заходів програми соціально-економічного розвитку Мангушської селищної ради. Як і у минулому році, зараз тривають роботи з ремонту мереж зовнішнього освітлення на вулицях селища. Так, на даний час повністю завершено поточний ремонт зовнішнього освітлення на вул.Спортивній, на ділянці якій протяжністю 850 м додатково встановлено 8 сучасних ліхтарів. Також, виконані роботи з ремонту мереж зовнішнього освітлення в межах вул.Соборної, на ділянці 525 м встановлено 
7 ліхтарів. Таким чином Мангушська селищна рада поступово вирішує питання відновлення мереж зовнішнього освітлення, що надасть можливість мешанцям селища безпечно пересуватися в темний час доби і від яких вже находять слова вдячності. У найближчий час плануються роботи по заміні перегорілих ламп на ліхтарях вже існуючих мереж вуличного освітлення. 
У випадку виникнення несправності мереж вуличного освітлення просимо мешканців смт.Мангуш звертатися до селищної ради або телефонувати за тел.2-30-83.
Всі роботи з відновлення та ремонту зовнішнього освітлення знаходяться на контролі Мангушського селищного голови Котенджи Олександра Валентиновича.

Категория: Новости, события | Добавил: Tata (2018 Июн 06)
Просмотров: 20 | Рейтинг: 0.0/0
Четверг, 2018 Дек 13, 23:08
Приветствую Вас Гость
Поиск
Курсы валют,услуги

Праздники
Праздники Украины
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0