Категории раздела
Совет информирует [395]
Новости, события [246]
Новости / уведомления об обнародовании [26]
Конкурсные торги [80]
Місцеві вибори-2015 [2]
Распоряжения поселкового головы [0]
Наш опрос
Как Вы нашли наш сайт?
Всего ответов: 230
Погода
Ссылки

Форма входа
Главная » Статьи » Новости, события

2 квітня 2018 року

Вранці, 2 квітня,  бригаді з благоустрою Мангушської селищної ради довелося оперативно усувати наслідки чиєїсь пустощі з вогнем. Невідомою особою було підпалено дерево, що зростало на території ЦРЛ, в результаті чого воно впало, перекривши рух по вулиці Поштовій і пошкодивши лінії електропередач. На місце аварії були викликані також співробітники МНС та дорожної патрульної поліції. Працівники бригади з благоустрою селищної ради розпиляли дерево, прибравши його з дороги, тим самим відновивши рух транспорту і пішоходів.
Закликаємо ще раз всіх мешканців селища дотримуватись елементарних норм та правил пожежної безпеки, не розводити багаття у місцях з сухою трав'янистою рослинністю, а також під кронами дерев.
Не можна кидати багаття без догляду, поки воно не перегорить, не залите водою або не засипане шаром грунту. Недопалок потрібно затоптати у землю або загасити водою. Перед тим, як кинути сірник, треба переконатися, що він уже не горить. Категорично заборонено підпалювання сміття.
Нагадуємо, що стаття 77¹ Кодексу України про адміністративні правопорушення за самовільне випалювання сухої рослинності або її залишків, а саме: випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, рослинності або її залишків у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, а також опалого листя у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах без дозволу органів державного контролю у галузі охорони навколишнього природного середовища або з порушенням умов такого дозволу передбачає накладення штрафу на громадян від 170 до 340 грн, на посадових осіб - від 850 до 1190 грн.
Наш спільний громадянський обов'язок - шанобливо ставитися до природи. Лише неухильне дотримання вимог пожежної безпеки в лісах, у полях, парках і скверах допоможе не допустити виникнення пожеж. При пожежі дзвоніть на номер 101 !

Категория: Новости, события | Добавил: Tata (2018 Июн 06)
Просмотров: 8 | Рейтинг: 0.0/0
Четверг, 2018 Дек 13, 23:05
Приветствую Вас Гость
Поиск
Курсы валют,услуги

Праздники
Праздники Украины
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0