Категории раздела
Совет информирует [374]
Новости, события [202]
Новости / уведомления об обнародовании [24]
Конкурсные торги [80]
Місцеві вибори-2015 [2]
Распоряжения поселкового головы [0]
Наш опрос
Как Вы нашли наш сайт?
Всего ответов: 218
Погода
Ссылки

Форма входа
Главная » Статьи » Новости, события

22 січня - День Соборності

Однією з найважливіших історичних дат є саме 22 січня (проголошення першої незалежності у 1918 році та проголошення Акта злуки УНР і ЗУНР), коли в Україні відзначається День Соборності .В складних умовах сьогодення День Соборності України набуває особливо актуального значення. Історія свідчить, що незважаючи на чисельні спроби розділити український народ та українську державу, рано чи пізно духовна консолідація нації призводила до більш міцного об’єднання. Так само сучасні виклики свідчать – подолання тимчасових труднощів призведе до духовного відродження держави і нації.

Відзначення річниці Злуки стало ще однією нагодою для об'єднання всього суспільства навколо стрижневої ідеї творення - державності. Ми всі різні, але прагнути одностайності у ставленні до Батьківщини - наш священний обов'язок. Роз'єднане, розколоте суспільство не може бути творчим. Ідея державності повинна, просто зобов'язана стати провідною в Україні! Всі інші - похідні від неї. Об'єднання навколо ідеї державності - це практичний патріотизм, непохитна віра у свої спроможності, оберіг духовного статку нації.

Вся історія нашого народу - історія злетів і падінь саме ідеї соборності. Звільнивши творчий дух, об'єднавши зусилля навколо спільної ідеї розбудови України, наш народ здатен вразити світ своїми здобутками!

З нагоди цієї дати, у селищній раді разом із Центральною районною бібліотекою була організована виставка науково-публічної літератури.

Категория: Новости, события | Добавил: Tata (2016 Янв 21)
Просмотров: 53 | Рейтинг: 0.0/0
Пятница, 2018 Апр 20, 11:01
Приветствую Вас Гость
Поиск
Курсы валют,услуги

Праздники
Праздники Украины
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0