Категории раздела
Совет информирует [383]
Новости, события [228]
Новости / уведомления об обнародовании [26]
Конкурсные торги [80]
Місцеві вибори-2015 [2]
Распоряжения поселкового головы [0]
Наш опрос
Как Вы нашли наш сайт?
Всего ответов: 222
Погода
Ссылки

Форма входа
Главная » Статьи » Новости, события

21 березня 2018 року

       На  виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» у смт.Мангуш перейменовано 17 вулиць та 12 провулків, топонімічні назви яких були пов’язані із комуністичним тоталітарним режимом. Селищною радою придбані та встановлюються таблички на багатоквартирних будинках та об'єктах комунальної власності, що розташовані на вулицях, назви яких були змінені. 
        Усі реєстри громадян приведені у відповідність до змін. 
        Про те, відповідаючи на численні звернення громадян, повідомляємо, що необхідності в обов’язковому порядку змінювати «прописку» в паспорті (штамп про реєстрацію місця мешкання) не має. По-перше, зміна назви вулиці не є зміною місця проживання, а, по-друге, чинним законодавством не передбачено обов’язку змінювати «штамп» у паспорті у зв’язку зі зміною назви вулиці. Перереєстрація місця проживання особи може відбуватися під час заміни паспорта, вклеювання нових фотокарток, зміни прізвища тощо, тобто коли в особи виникає потреба.
      Обов’язково вносити зміни до документів на житло, нерухомість також не потрібно. Чинним законодавством не передбачена необхідність внесення змін до документа про право власності на нерухоме майно (свідоцтво про право власності, свідоцтво про право на спадщину, договір купівлі-продажу, дарування тощо) у зв’язку з перейменуванням вулиці, на якій розміщена нерухомість. Тому документи залишаються чинними й ніхто не має права вимагати їх заміни. Більше того, стаття 19 Конституції України гарантує, що ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством.
      Водночас, за власною ініціативою або у разі потреби (купівлі-продажу, дарування тощо) власник майна, стосовно якого відбулися зміни в назві вулиці, має право звернутися до органу держреєстрації прав на нерухоме майно із заявою про внесення змін. Під час продажу або іншого відчуження нерухомого майна, ці документи будуть замінюватися за загальною процедурою. Зміни до документів про право власності на нерухоме майно необхідно буде вносити лише якщо власник захоче продати, подарувати або передати у спадок свою нерухомість. У такому випадку в документах, які будуть оформлюватися на нового власника, вже буде вказана нова назва.

Категория: Новости, события | Добавил: Tata (2018 Июн 06)
Просмотров: 3 | Рейтинг: 0.0/0
Четверг, 2018 Июл 19, 05:54
Приветствую Вас Гость
Поиск
Курсы валют,услуги

Праздники
Праздники Украины
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0