Категории раздела
Совет информирует [356]
Новости, события [197]
Новости / уведомления об обнародовании [21]
Конкурсные торги [80]
Місцеві вибори-2015 [2]
Распоряжения поселкового головы [0]
Наш опрос
Как Вы нашли наш сайт?
Всего ответов: 213
Погода
Ссылки

Форма входа
Главная » Статьи » Новости, события

В категории материалов: 197
Показано материалов: 21-30
Страницы: « 1 2 3 4 5 ... 19 20 »

Сортировать по: Дате · Названию · Рейтингу · Комментариям · Просмотрам

22 червня 2017 року пройшла чергова 21 сесія селищної ради сьомого скликання. На пленарному засіданні були розглянуті наступні питання:

  1. Про обрання секретаря сесії
  2. Про прийняття майна в комунальну власність територіальної громади смт Мангуш.
  3. Про затвердження плану роботи ради на 3 квартал.
  4. Про надання матеріальної допомоги
  5. Про надання пільг по платі за харчування у дитячому садочку «Аліса»
  6. Про внесення змін в рішення ради № 7/14-203 від 23.12.2016
  7. Про умови оплати праці апарату ради
  8. Про надання згоди на добровільне об’єднання громади
  9. Про присвоєння назви містобудівним об’єктам
  10. Різне
Новости, события | Просмотров: 17 | Добавил: Tata | Дата: 2017 Июн 27

22 червня 2017 року відбулися чергові громадські слуханя щодо розгляду пропозиції (ініціативи) депутатів Мангушської селищної ради з питання об’єднання територіальних громад Мангушського района. Слухання проходили в форматі "круглого столу", на який було запрошено представників підприємств, установ, організацій смт.Мангуш та депутатів селищної ради. На засіданні також були присутні голова Мангушської райдержадміністрації Черниці Д.В., голова Мангущської районної ради Топузов В.Г., заступник голови районної ради Олефір СВ., начальник юридичного відділу райдержадміністрації Шепель С.О. та голова Камишуватської сільської ради Бердник Є.В.  У ході дискусій , було вирішено підтримати пропозицію щод об’єднання територіальних громад Мангушського района з визначенням адміністративного центру об’єднаної територіальної громади - смт Мангуш. Також, було вирішено запропонувати сесії Мангушської селищної ради надати згоду на добровільне об’єднання територіальних громад селища Мангуш , селища Ялта та сіл Азовьське, Юріївка, Комишувате, Демьянівка, Українка, Стародубівка, Захарівка,Мелекіне, Бєлосарайська коса, Бурякова Балка, Глибоке,Огороднє, Портовське,Урзуф, Бабах-Тарама , Покровське, Рибацьке,Червоне, Широка Балка, Бердянське, Агробаза, Приазовське, Приміське, Шевченко з визначенням адміністративного центру об’єднаної територіальної громади у смт Мангуш, а селищному голові необхідно  буде звернутися до сільських, селищних рад з пропозицією про добровільне об’єднання територіальних громад.

Новости, события | Просмотров: 12 | Добавил: Tata | Дата: 2017 Июн 27

22 червня 2017 року відбулося засідання топонімічної групи Мангушскької селищної ради. На засіданні було розглянуто питання щодо присвоєння назв містобудівним об"єктам - житловим мікрорайонам по вулиці Поштовій, що розташований на північній стороні селища, та у центральній частині смт.Мангуш. Членами групи запропоновано було присвоїти  наступні назви вищезазначеним об"єктам

«Житловий мікрорайон «Поштовий» - включає в себе житлові будинки по вул. Поштова : 2а, 2б, 2в, 2г, 4, 4б, 6, 8, 10, 12,3; по провулку Поштовий :1, 14,8,6,4,19.

- «Житловий мікрорайон «Центральний» - включає в себе багатоквартирні житлові будинки по проспекту Мира : 8, 40, 42, 44, 61/11,58/95;по вул. Чкалова : 29, 31 ;по вул. Прохолодна : 35, 33/33; по вул.Мурзи 16,32, 37; по вул.Дружби 16, 18, 20, 22/41;по вул.Поштова 76А. 

Члени топонімічної групи одноголосно вирішили запропонувати розглянути на пленарному засіданні проект рішення  ради "Про присвоєння назви містобудівним об"єктам"та затвердити його у запропонованій редакції.

Новости, события | Просмотров: 14 | Добавил: Tata | Дата: 2017 Июн 27

14 червня 2017 року відбулося чергове шосте засідання виконавчого комітету Мангушської селищної ради 7-го скликання. На засіданні були розглянуті наступні питання, з яких прийняти відповідні рішення:

1. Про хід виконання заходів щодо підготовки об′єктів комунального, соціально-культурного та побутового призначення, житлового фонду Мангушської селищної ради до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 р.р

2. Про підсумки виконання заходів щодо проведення 2-х місячника з благоустрою і оздоровлення навколиш нього середовища смт.Мангуш

3. Про затвердження Порядку розміщення пересувних тимчасових споруд під час проведення ярмарок, державних та святкових, урочистих масових заходів на території смт.Мангуш

4. Про план роботи виконавчого комітету на ІІІ квартал 2017 року

5. Про узгодження місця розміщення тимчасової споруди в районі автостанції по проспекту Миру, 76А смт.Мангуш

6. Про надання житла для постійного проживання особі з числа дітей-сиріт

7. Про присвоєння поштової адреси

8. Різне

Новости, события | Просмотров: 16 | Добавил: Tata | Дата: 2017 Июн 14

17 травня 2017 року відбулося чергове п"яте засідання виконавчого комітету селищної ради сьомого скликання. На засіданні були розглянуті наступні питання: 

1. Про хід виконання заходів щодо проведення 2-х місячни ка з благоустрою смт.Мангуш і оздоровлення навколишнього середовища

2. Про закріплення територій обслуговування за загальноосвітніми навчальними закладами смт.Мангуш у 2017 році

3. Про призначення уповноважених для виконання роботи, пов’язаної з обліком дітей і підлітків шкільного віку в 2017 році.

4. Про затвердження Положення про пункти видачі засобів радіаційного і хімічного захисту населенню та формуванням цивільного захисту смт.Мангуш

5. Про погодження режиму роботи крамниці «Сільгосппродукти» ФОП Трофімов А.М.

6. Про погодження режиму роботи кафе-літнього майданчику ФОП Старовойтова А.В.

7. Про погодження місця розташування тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності ФОП Глушич Є.В.

8. Про затвердження пректно-кошторисної документації

 

 

Новости, события | Просмотров: 26 | Добавил: Tata | Дата: 2017 Май 24

27 апреля 2017 года в поселковом совете прошла внеочередная 18-я сессия 7-го созыва. На сессии были рассмотрены следующие вопросы:

1. Про виділення коштів на виконання відповідних заходів Програми соціально-економічного розвитку смт. Мангуш на 2017 рік щодо забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа

     2. Про внесення змін та доповнень у рішення Мангушської селищної ради від 23.12. 2016 № 7/14-203 « Про затвердження бюджету Мангушської селищної ради на 2017 рік»

3. Про конкурсної комісії з питань придбання житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та особам з їх числа, на вторинному ринку

4. Про внесення змін до рішення сесії від 23.12.2016 року № 7/14-224 «Про організацію допорогових закупівель товарів, робіт і послуг у Мангушській селищній раді»

5. Про припинення діяльності КП «ПРКП «Водхоз»

В результате рассмотрения вышеперечисленных вопросов,приняты соответствующие решения.

Новости, события | Просмотров: 17 | Добавил: Tata | Дата: 2017 Апр 27

          У суботу, 22 квітня 2017 року, у центрі смт.Мангуш під відкритим небом відбулася виставка-ярмарок голубів, декоративних птахів, домашніх птахів та тварин, приурочена до 85-ї річниці заснування Донецької області.
           На площі перед районим Будинком культури всі бажаючі могли показати своїх улюбленців. Досвідчені заводчики з неприхованою гордістю демонстрували своїх вихованців. Крім голубів, тут можна було побачити папуг, курей, півнів, страусів, фазанів і, звичайно ж, різні породи декоративних кроликів. Домашніх тварин і птахів на виставці-ярмарку представили не тільки мешканці Мангуша, а й прилеглих районів і міст. Всіх присутніх вітали селищний голова Котенджи О.В. та голова Мангушського Клубу голубівників Сафошин Н.М.
       Хто не пошкодував свого часу і прийшов на виставку, той точно не пошкодував. Відвідувачи ярмарки-виставки мали змогу не тільки помилуватися дивовижними, благородними і незвичайними породами птахів і домашніх тварин, а й придбати їх. А зігрітися можна було гарячим чаєм, кавою і баранячої шурпою.
       Організатором заходу виступив Мангушський клуб голубівників (голова Сафошин Н.М.) за підтримки Мангушської селищної ради.

Новости, события | Просмотров: 13 | Добавил: Tata | Дата: 2017 Апр 25

До Міжнародного Дня визволення в’язнів фашистських концтаборів Мангушська селищна рада разом із селищною ветеранською організацією підготувала подарунки для колишніх в"язнів, які є мешканцями смт.Мангуш. Секретар селищної ради Паршина Н.А. та член ради селищної ветеранської організації Бєлова П.А. не обділили увагою кожного з 10 колишніх в"язнів, відвідавши їх на дому та вручивши їм подарунки. Через вік та поганий стан здоров'я більшість з них вже не мають змоги достатньо пересуватися, тому були дуже задоволені такою увагою. Попереду свято 9 Травня, з нагоди якого селищною радою готуються святкові заходи та заходи з вшанування ветеранів війни.

Новости, события | Просмотров: 23 | Добавил: Tata | Дата: 2017 Апр 12

     День навколишнього середовища відзначається в Україні щорічно у третю суботу квітня з 1998 року згідно з Указом Президента України «Про День довкілля» № 855/98.
     В рамках Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та Дня благоустрою, Мангушська селищна рада організувала у вихідний день - 8 квітня, заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища та озеленення смт.Мангуш, За ініціативою Мангушського селищного голови Котенджи О.В. було придбано та висаджено 240 дерев. Саме стільки років з дня заснування смт.Мангуш ми будемо скоро святкувати. До акції долучились організації, підприємства та установи,що розташовані на території селищної ради, а також депутати селищної ради
      Мангушська селищна рада виражає подяку всім, хто взяв участь у благоустрої селища Мангуш. Разом ми зробили ще один крок на покращення стану довкілля. Якщо кожен з нас зробить хоча б щось можливе - хтось відмовиться від поїздки на транспорті, хтось посадить дерево, а дехто прибере сміття в своєму дворі, то сподіваємося, що навколишнє середовище нарешті стане кращим і нас чекатимо більш безпечне й благополучне майбутнє.
      Давайте згадаємо, що ми всі живемо на одній планеті, і забруднюючи природу ми шкодимо у першу чергу самим собі та своїм нащадкам. Саме від нас залежить наше майбутнє та майбутнє наших дітей!

Новости, события | Просмотров: 12 | Добавил: Tata | Дата: 2017 Апр 11

З нагоди Всесвітнього дня здоров’я 7 квітня у смт.Мангуш відбувся спортивно-масовий захід, участь у якому взяли представники Мангушської селищної ради. Також до заходу долучились представники організацій та підприємств Мангушського району, учні загальноосвітніх шкіл смт.Мангуш, молодь, діти з батьками, військовослужбовці та в цілому любителі спорту. Цей захід був організований з метою популяризування здорового способу життя та спорту загалом. Навколо алеї у центрі селища здійснили вілопробіг спортсмени району, а маленькі діточки із великим задоволенням проїхали на велосипедах від Пантеону Слави до площі біля РБК. Після чого під запальну музику всі присутні взяли участь у флешмобі. Спортивно – розважальні естафети, 
спортивні змагання серед чоловіків та жінок з армспорту, гирьового спорту, стрибків у довжину, стрибків на скакалці, жонглювання м’ячом не залишили байдужими вбалювальників спорту. 
Проведений захід підтвердив взагалі, що коли держава піклується про здоров'я своїх громадян, вона сама стає міцнішою та могутнішою, тому що здорові діти, здорові люди — це основа існування здорової держави в прямому і переносному значенні. А кожен учасник заходу мав змогу зробити для себе важливий висновок - здоровий образ життя забезпечує високу працездатність, добре самопочуття та ефективну адаптацію до змін довкілля.

Новости, события | Просмотров: 16 | Добавил: Tata | Дата: 2017 Апр 11

Понедельник, 2017 Дек 11, 18:51
Приветствую Вас Гость
Поиск
Курсы валют,услуги

Праздники
Праздники Украины
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0