Категории раздела
Совет информирует [372]
Новости, события [202]
Новости / уведомления об обнародовании [24]
Конкурсные торги [80]
Місцеві вибори-2015 [2]
Распоряжения поселкового головы [0]
Наш опрос
Как Вы нашли наш сайт?
Всего ответов: 220
Погода
Ссылки

Форма входа
Главная » Статьи » Совет информирует

Мангуська ОДПІ інформує

На обліку в Мангуській ОДПІ перебуває майже 3 тисячі платників податків

         Станом на 01 березня 2017 року на обліку в Мангуській ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області перебувають 2958 платника, із них: 933 юридичних осіб; 2025 фізичних осіб – підприємців. За січень-лютий 2017 року взято на облік 57 платників, із них: 3 – юридичні особи та 54 фізичних осіб – підприємців. Знято з обліку 237 платників фізичних осіб – підприємців. Із загальної кількості платників, 134 суб’єктів господарювання зареєстровано платниками податку на додану вартість, із них: юридичних осіб – 128 та фізичних осіб – підприємців – 6.

                                         Очікувані надходження до бюджетів за три місяці 2017 року.

Діяльність Мангуської ОДПІ спрямована на безумовне забезпечення надходжень до бюджетів всіх рівнів. Так, за січень-березень 2017 року до Державного бюджету очікується надходження у розмірі 19686,1 тис. грн. і до місцевих бюджетів – 32730,6 тис. гривень.

Основні джерела наповнення державної казни це: податок на додану вартість, надходження у січні-березні очікуються у розмірі 10021,7 тис. грн.; податок на доходи фізичних осіб – надійде 5491,0 тис. грн. та податок на прибуток підприємств – очікується у розмірі 2034 тис. гривень.

Надходження по єдиному соціальному внеску за перший квартал поточного року складуть 20622,2 тис. гривень.

Надходження з військового збору за перші три місяці 2017 року складуть 1554,9 тис. гривень.

В цілому Мангуською ОДПІ буде зібрано до зведеного бюджету 52416,7 тис. гривень.

А це сплата пенсій, соціальних виплат, матеріальної допомоги незаможним верствам населення, зміцнення обороноздатності держави, розвиток місцевого самоврядування.

Перші підсумки кампанії «Декларування – 2017»

За період з першого січня 2017 року відділом податків і зборів з фізичних осіб прийнято 80 декларацій громадян, які отримали доходи за 2016 рік. З них 80 громадян, які зобов’язані подати декларації. Всього задекларовано дохід в сумі 1110,9 тис. грн. Сума самостійно визначеного податкового зобов’язання становить 84 тис. грн., військового збору 10,1 тис.грн. Але, попереду ще є час, і ці данні не є остаточні.

В центрах обслуговування платників Мангуської ОДПІ створені сприятливі умови для виконання платниками громадянського обов’язку з декларування доходів. Кожен громадянин може отримати роз’яснення та допомогу при заповненні декларації. Інформація, яка цікавить широке коло платників з питань декларування розміщена на інформаційних стендах та у друкованій продукції (листівки, пам’ятки, буклети тощо). Бланки декларацій надаються громадянам безкоштовно.

Прозорість, відкритість для громадськості фіскальної служби.

Робота із зверненнями громадян - Це дуже важливий напрям нашої повсякденної роботи. Мангуська ОДПІ постійно інформує громадян про новини в законодавстві, діяльність податкової інспекції Конституція України та Закон України «Про звернення громадян» є основними нормативно-правовими актами, які діють у сфері звернень громадян.

Одним із основних завдань посадових осіб Мангуської ОДПІ є своєчасне реагування на порушені у зверненнях громадян питання.

До податкової інспекції з початку 2017 року не надходило письмових звернень від громадян.

Та, громадяни можуть звернутися до податкової як за допомогою електронних засобів, так і особисто усно чи письмово, чи через уповноважену особу. Громадяни мають змогу записатися на особистий прийом до керівництва Мангуської ОДПІГУ ДФС у Донецькій області. Вся необхідна інформація розміщена в приміщеннях центрів обслуговування платників. Крім цього, Законом України «Про доступ до публічної інформації» визначено, що суб’єкти владних повноважень мають надавати публічну інформацію на запит. З метою реалізації права на доступ до публічної інформації інспекцією з 1 січня 2017 року розглянуто 1 запит на отримання публічної інформації. Відповідь надавалась у спосіб, обраний запитувачем.

Питання, з якими зверталися запитувачі до ДПІ стосувалися надання інформації щодо, плати за землю.

З формою запиту на отримання публічної інформації та порядком його складання та подання можна ознайомитись, звернувшись на офіційний веб-сайт ДФС України.

Реалізація права на доступ до публічної інформації є свідченням прозорої роботи органів державної влади.

Категория: Совет информирует | Добавил: Tata (2017 Мар 23)
Просмотров: 41 | Рейтинг: 5.0/1
Среда, 2018 Май 23, 12:59
Приветствую Вас Гость
Поиск
Курсы валют,услуги

Праздники
Праздники Украины
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0