Категории раздела
Совет информирует [372]
Новости, события [202]
Новости / уведомления об обнародовании [24]
Конкурсные торги [80]
Місцеві вибори-2015 [2]
Распоряжения поселкового головы [0]
Наш опрос
Как Вы нашли наш сайт?
Всего ответов: 220
Погода
Ссылки

Форма входа
Главная » Статьи » Совет информирует

Мангуська ОДПІ інформує

Послуги які, можуть отримати громадяни і підприємці в ЦОП

В Центрах обслуговування платників Мангуської ОДПІ підприємці і громадяни можуть отримати всі необхідні послуги фіскальної служби податкового напрямку. Такі як отримання різноманітних довідок, реєстраційні послуги, отримання витягів з реєстрів платників податків, отримання усних податкових консультацій, отримання доступу до публічної інформації, запис на особистий прийом керівництвом Мангуської ОДПІ, тощо. З вичерпним переліком послуг ЦОП можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Державної фіскальної служби України та безпосередньо в центрі обслуговування.

З початку року, кількість звернень до фахівців ЦОП перевищила 1100, адміністративних послуг надано більше 800. Ці данні свідчать про те, що адміністративні та консультаційні послуги, які надають ЦОП затребувані громадянами і підприємцями.

Електронні послуги які, надає фіскальна служба

Офіційний веб-сайт Державної фіскальної служби України надає чимало сервісів, що суттєво спрощують навігацію для сумлінних суб’єктів господарської діяльності у бізнес - просторі. Без сумніву, велика кількість платників податків вже й сама оцінила їх переваги, основні з них:

Наразі найпопулярніший, «Електронний кабінет платника» – це персональне автоматизоване робоче місце платника, за допомогою якого можна підготувати, заповнити та подати звітність в електронному вигляді;

«Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс» – сервіс, в якому у формі питань-відповідей представлена офіційна позиція Державної фіскальної служби України по всіх напрямах чинного податкового та митного законодавства.

«Дізнайся більше про свого бізнес-партнера» - надає змогу оцінити податкові ризики діяльності з вашим партнером по бізнесу, який можливо не є платником податку на додану вартість, є банкрутом чи відсутній за визначеною в установчих документах адресою.

«Дані реєстру платника ПДВ» - сервіс, на якому щоденно оприлюднюються дані з реєстру платників ПДВ.

«Реєстр платників єдиного податку» – за допомогою цього сервісу можна впевнитись в тому, що свідоцтво платника єдиного податку є дійсним.

«Реєстр страхувальників» - інформація про взяття на облік платника ЄСВ, його реєстраційний номер та клас професійного ризику.

«Анулювання реєстрації платників ПДВ» - сервіс, на якому щоденно оприлюднюється інформація про осіб, позбавлених реєстрації як платників ПДВ за заявою платника податку, з ініціативи контролюючих органів чи за рішенням суду.

«Пульс» - гаряча телефонна лінія, за якою громадяни та суб’єкти господарювання мають можливість повідомити про неправомірні дії або бездіяльність працівників фіскальної служби, про можливі корупційні дії з їхнього боку, а також проблеми, які виникають.

З року в рік ми спостерігаємо зростання популярності електронних сервісів, що надаються ДФС України і працюємо над розширенням кола таких послуг.

Прозорість, відкритість для громадськості фіскальної служби

Робота із зверненнями громадян - Це дуже важливий напрям нашої повсякденної роботи. Мангуська ОДПІ постійно інформує громадян про новини в законодавстві, діяльність податкової інспекції Конституція України та Закон України «Про звернення громадян» є основними нормативно-правовими актами, які діють у сфері звернень громадян.

Одним із основних завдань посадових осіб Мангуської ОДПІ є своєчасне реагування на порушені у зверненнях громадян питання.

До податкової інспекції з початку 2017 року не надходило письмових звернень від громадян.

Та, громадяни можуть звернутися до податкової як за допомогою електронних засобів, так і особисто усно чи письмово, чи через уповноважену особу. Громадяни мають змогу записатися на особистий прийом до керівництва Мангуської ОДПІГУ ДФС у Донецькій області. Вся необхідна інформація розміщена в приміщеннях центрів обслуговування платників. Крім цього, Законом України «Про доступ до публічної інформації» визначено, що суб’єкти владних повноважень мають надавати публічну інформацію на запит. З метою реалізації права на доступ до публічної інформації інспекцією з 1 січня 2017 року розглянуто 1 запит на отримання публічної інформації. Відповідь надавалась у спосіб, обраний запитувачем.

Питання, з якими зверталися запитувачі до ДПІ стосувалися надання інформації щодо, плати за землю.

З формою запиту на отримання публічної інформації та порядком його складання та подання можна ознайомитись, звернувшись на офіційний веб-сайт ДФС України.

Реалізація права на доступ до публічної інформації є свідченням прозорої роботи органів державної влади.

Категория: Совет информирует | Добавил: Tata (2017 Мар 23)
Просмотров: 38 | Рейтинг: 5.0/1
Пятница, 2018 Май 25, 02:58
Приветствую Вас Гость
Поиск
Курсы валют,услуги

Праздники
Праздники Украины
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0