Категории раздела
Совет информирует [376]
Новости, события [202]
Новости / уведомления об обнародовании [24]
Конкурсные торги [80]
Місцеві вибори-2015 [2]
Распоряжения поселкового головы [0]
Наш опрос
Как Вы нашли наш сайт?
Всего ответов: 220
Погода
Ссылки

Форма входа
Главная » Статьи » Совет информирует

Мангуська ОДПІ інформує
                       Зросла кількість пільговиків з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

Податковим кодексом України запроваджено з 01 січня 2013 року місцевий податок, а саме податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Президентом України було підписано Закон "Про внесення змін до Податкового кодексу щодо об’єктів житлової нерухомості ”, який ухвалила Верховна рада України.
Згідно із змінами почали діяти нові правила сплати податку на нерухоме майно. Зросла кількість пільговиків, які взагалі не будуть сплачувати податок. До них, зокрема потрапляють фізичні особи, які відповідно до закону мають статус багатодітних або прийомних, малозабезпечених сімей, опікунів дітей, діти-сироти,діти, позбавлені батьківського піклування, діти-інваліди, які виховуються одинокими матерями (батьками) .
Також законом переглянуто розміри житлової нерухомості, на яку нараховуватиметься пільга. Відтепер пільга надаватиметься виходячи із сумарної площі об’єктів житлової нерухомості, що перебувають у власності платника податку, незалежно від їх кількості.
Так, не сплачуватимуть податок власники квартир, якщо їх загальна житлова площа не перевищує 120 кв. м. Для власників будинків «пільгова площа» визначена у розмірі 250 кв. м, незалежно від того, якою кількістю будинків володіє особа. Якщо у власника є і квартира, і будинок загальною житловою площею до 370 кв. м, він також не сплачуватиме податок на нерухомість.
З метою проведення звірки щодо об’єктів житлової нерухомості, які перебувають у власності фізичних осіб, розмірів житлової площі таких об’єктів, прав власності на таке нерухоме майно, до 31 грудня 2013 року з’явитися до податкової інспекції за місцем податкової адреси (прописки) тих громадян - власників квартир та/або будинків, у яких житлова площа об’єктів житлової нерухомості перевищує пільгову.
              УВАГА! Якщо об’єкти оподаткування використовуються власниками для одержання доходів, тобто надаються в оренду, лізинг або використовуються у підприємницькій діяльності, пільга на них не діє.

                                                                                                                                            По матеріалам сайту donoda.gov.ua
Категория: Совет информирует | Добавил: Tata (2013 Ноя 01)
Просмотров: 176 | Рейтинг: 0.0/0
Вторник, 2018 Май 22, 12:12
Приветствую Вас Гость
Поиск
Курсы валют,услуги

Праздники
Праздники Украины
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0