Категории раздела
Совет информирует [376]
Новости, события [202]
Новости / уведомления об обнародовании [24]
Конкурсные торги [80]
Місцеві вибори-2015 [2]
Распоряжения поселкового головы [0]
Наш опрос
Как Вы нашли наш сайт?
Всего ответов: 220
Погода
Ссылки

Форма входа
Главная » Статьи » Совет информирует

Мангушская ОГНИ информирует

Доходи від оренди майна фізичної особи

Якщо орендатором є юридична особа або підприємець, то обов'язок по нарахуванню та утриманню податку з суми нарахованої орендної плати покладаються на орендатора. На суму нарахованого податку зменшується виплачена орендарю сума орендної плати.
Обов'язкове подання декларації громадянами виникає, зокрема, у разі отримання у 2015 році доходів від оренди майна фізичної особи, в тому числі оренди земельного паю, якщо орендар є фізичною особою, яка не є суб'єктом господарювання. Тобто, власник земельного паю (орендодавець) повинен самостійно нараховувати та сплачувати в бюджет податок, якщо орендарем є фізична особа, яка не є суб'єктом господарювання.
Громадяни, які самостійно обробляють земельні ділянки, надані їм у розмірах, встановлених Земельним кодексом України для ведення особистого селянського господарства, та земельні частки (паї), виділені в натурі (на місцевості), сукупний розмір яких перевищує 2 гектари, повинні декларувати дохід від продажу власної сільськогосподарської продукції.

У такому разі ставка за 2015 рік складає 15%., та у разі перевищення десятикратного розміру мінімальної заробітної плати на 01.01.2015 – 17% суми перевищення.

Категория: Совет информирует | Добавил: Tata (2016 Апр 05)
Просмотров: 52 | Рейтинг: 5.0/1
Вторник, 2018 Май 22, 12:20
Приветствую Вас Гость
Поиск
Курсы валют,услуги

Праздники
Праздники Украины
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0