Категории раздела
Совет информирует [374]
Новости, события [202]
Новости / уведомления об обнародовании [24]
Конкурсные торги [80]
Місцеві вибори-2015 [2]
Распоряжения поселкового головы [0]
Наш опрос
Как Вы нашли наш сайт?
Всего ответов: 218
Погода
Ссылки

Форма входа
Главная » Статьи » Совет информирует

Мангушская ОГНИ информирует

З 1 ВЕРЕСНЯ ЗМІНЕНО ПОРЯДОК ЗАПОВНЕННЯ ПЛАТІЖНИХ ДОКУМЕНТІВ!

               Мангуська ОДПІ звертає увагу платників податків на те, що з 1 вересня набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 24 липня 2015 року №666.

              Вказаним наказом затверджено Порядок заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення помилково або надміру зарахованих коштів.

            Також у Порядку наведено алгоритм і приклади заповнення поля «Призначення платежу» платіжного доручення.

            З повним текстом Порядку Ви можете ознайомитись перейшовши за посиланням: http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z0974-15 або скориставшись розділом «Нормативні та інформаційні документи» Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу (http://zir.minrd.gov.ua). 

ВІД ПЛАТНИКІВ МАНГУСЬКОЇ ОДПІ ДО БЮДЖЕТУ НАДІЙШЛО 3,4 млн. гривень ВІЙСЬКОВОГО ЗБОРУ .

З початку року платники податків Мангуської ОДПІ спрямували на підтримку армії  3,4 мільйонів гривень військового збору.

Мангуська ОДПІ нагадує, що згідно зі змінами до Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI, справляння військового збору продовжено до набрання чинності рішення Верховної Ради України про завершення реформи Збройних Сил України.

Ставка збору становить – 1,5% від об’єкта оподаткування.

Місцеві бюджети на 7,4 млн. грн. поповнили спрощенці Мангуської ОДПІ

За словами начальника Мангуської ОДПІ Олексія Чубарова з початку року загальна сума єдиного податку на 4 млн. грн. або на 217,1% більше аналогічного періоду минулого року.

З цієї суми близько 2,4 млн. грн. надійшло від підприємців - спрощенців. Від юридичних осіб з початку року місцеві бюджети поповнилися на 0,3 млн. грн.

Позитивна динаміка бюджетних доходів спостерігається по сплаті єдиного податку платниками четвертої групи. У цьому році сільськогосподарські товаровиробники - спрощенці сплатили в казну 4,7 млн. грн.

Очільник відомства звернув увагу, що при перевищенні платниками єдиного податку в календарному році обсягу доходу 1 млн. грн необхідно застосовувати РРО або проводити розрахунки виключно в безготівковій формі.

Він  нагадав, що порядок обрання або переходу на спрощену систему оподаткування, або відмови від спрощеної системи оподаткування визначені ст.298 Податкового кодексу України.

Так для відмови від спрощеної системи оподаткування такі суб'єкти не пізніше, ніж за 10 календарних днів до початку нового календарного кварталу (року) подають до податкової інспекції заяву встановленої форми. Що стосується підприємств і підприємців, які побажали перейти на сплату єдиного податку, то вони повинні, подати заяву до податкової інспекції за місцем реєстрації не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу.

О.Д. Чубаров повідомив, що 17 липня 2015 року прийнято Закон України №655-VIII "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо зменшення податкового тиску на платників податків», який набув чинності з 1 вересня.

Оновлення ДФС України розпочато

Міністерство фінансів України затвердило новий штатний розпис Державної фіскальної служби України.

Веденням в дію нового штатного розпису буде забезпечено реалізацію доручення Прем’єр-міністра України, наданого на засіданні Уряду 16 вересня цього року щодо оновлення складу ДФС.

В новій структурі змінено більшість структурних підрозділів, штатний розпис передбачає виконання завдань та рішень Уряду та Міністра фінансів України, а також задовольняє вимоги Міжнародного валютного фонду щодо скорочення на 20% штатної чисельності апарату ДФС.

Заповнення штату ДФС буде здійснюватись на основі принципів відповідності, фаховості та прозорості. Кандидатам на посади, які мають корупційні ризики буде запропоновано пройти перевірку на поліграфі.

Наступним кроком оновлення системи органів державної фіскальної служби України буде переформатування її територіальних органів.

Як повідомлялось раніше, першим етапом побудови нової системи передбачається скоротити майже вдвічі кількість Державних податкових інспекцій. На сьогодні проект урядового рішення про скорочення ДПІ знаходиться на погодженні в Міністерстві юстиції України.

Податкова міліція Донецької області попередила протиправне отримання ПДВ на суму майже 60 млн. грн.

Податковою міліцією Донецької області з початку року до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено кримінальні провадження за фактами незаконного відшкодування ПДВ на суму майже 60 млн. грн.

Так, у вересні 2015 року співробітниками ДФС у Донецькій області викрито незаконні спроби отримання бюджетного відшкодування податку на додану вартість. Так, при визначенні законності декларування бюджетного відшкодування ПДВ підприємствами, що відповідають критеріям для автоматичного бюджетного відшкодування, встановлено недостовірність наданих відомостей, завдяки чому попереджено відшкодування ПДВ на суму понад 5 млн. грн.

Крім цього, у ході проведених заходів у відношенні підприємства-експортера вугільної продукції, встановлено факти неправомірного віднесення до складу податкового кредиту сум ПДВ, оформлених за реквізитами фіктивних суб’єктів господарювання з метою отримати відшкодування ПДВ з бюджету України. Завдяки діям податківців попереджено незаконне бюджетне відшкодування ПДВ на суму майже 3 млн. грн. За даним фактом до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено кримінальне провадження та на теперішній час здійснюються слідчі дії щодо притягнення винних до відповідальності.

Донеччина: власниками електронного підпису від ДФС стали понад 6 тис. осіб

    Протягом січня-серпня п.р. 6,7 тис. платників  отримали 19,5 тис. безкоштовних ключів електронного цифрового підпису у відокремлених підрозділах реєстрації користувачів  Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС України, які розташовані в містах Краматорську, Маріуполі та Красноармійську Донецької області.

Найчастіше безкоштовними послугами користуються платники-фізичні особи. Так, за вісім місяців п.р.  4,6 тис. фізичних осіб отримали понад 10 тис. ключів електронного цифрового підпису. За аналогічний період більш ніж 2 тис. юридичних осіб отримали 9,1 тис. ключів електронного цифрового підпису.

ГУ ДФС у Донецькій області нагадує, що  за допомогою ключів електронного цифрового підпису, виданих АЦСК ІДД ДФС України, платники можуть  звітувати он-лайн не тільки до органів ДФС, але і  до органів Держстату та Пенсійного фонду.

З 1 жовтня 2015 року починають діяти штрафні санкції за несвоєчасну реєстрацію податкових накладних в ЕРПН

Згідно із загальним правилом реєстрація податкових накладних/ розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – ЄРПН) здійснюється не пізніше п'ятнадцяти календарних днів, наступних за датою їх складання, але не пізніше 180 календарних днів від дати їх складання.

Згідно з пунктом 35 підрозділу 2 розділу ХХ Податкового Кодексу України, при порушенні термінів реєстрації в ЄРПН податкових накладних/ розрахунків коригування, складених до 1 жовтня 2015 року, не застосовуються штрафні санкції, визначені пунктом 1201.1 статті 1201 розділу ІІ Кодексу.

З 1 жовтня п.р. штрафи за порушення платниками податку термінів реєстрації податкових накладних в ЄРПН, застосовуватимуться у таких розмірах:

10 відсотків від суми ПДВ, зазначеної в податкових накладних/розрахунках коригування, - у разі порушення терміну реєстрації від 1 до 15 календарних днів;

20 відсотків від суми ПДВ, зазначеної в податкових накладних/розрахунках коригування, - у разі порушення терміну реєстрації від 16 до 30 календарних днів;

30 відсотків від суми ПДВ, зазначеної в податкових накладних/розрахунках коригування, - у разі порушення терміну реєстрації від 31 до 60 календарних днів;

40 відсотків від суми ПДВ, зазначеної в податкових накладних/розрахунках коригування, - у разі порушення терміну реєстрації на 61 і більше календарних днів;

50 відсотків від суми ПДВ, зазначеної в податкових накладних/розрахунках коригування, - у разі порушення терміну реєстрації постачальником протягом 180 календарних днів та втратою права покупця на формування податкового кредиту.

 

Категория: Совет информирует | Добавил: Tata (2015 Сен 23)
Просмотров: 84 | Рейтинг: 5.0/1
Пятница, 2018 Апр 20, 10:55
Приветствую Вас Гость
Поиск
Курсы валют,услуги

Праздники
Праздники Украины
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0