Категории раздела
Совет информирует [365]
Новости, события [201]
Новости / уведомления об обнародовании [22]
Конкурсные торги [80]
Місцеві вибори-2015 [2]
Распоряжения поселкового головы [0]
Наш опрос
Как Вы нашли наш сайт?
Всего ответов: 216
Погода
Ссылки

Форма входа
Главная » Статьи » Совет информирует

Мангушская ОГНИ информирует

Протягом січня – лютого 2015 року митницями ДФС України зафіксовано 374 випадки порушення прав інтелектуальної власності

Протягом січня – лютого 2015 року митницями Державної фіскальної служби України зафіксовано 374 випадки призупинення митного оформлення за підозрою у порушенні прав інтелектуальної власності.

За цей період порушено 2 справи про порушення митних правил за фактами ввезення на митну територію України товарів з порушенням прав інтелектуальної власності загальною вартістю понад 332,5 тис. грн.

Одна зі справ порушена Волинською митницею – вартість ввезених з порушеннями товарів склала 70,3 тис. грн., друга – Південною митницею ДФС – з вартістю товарів 262,2 тис. грн. 

Нагадаємо, що для сприяння захисту правовласників під час  зовнішньоекономічної діяльності  Державна фіскальна служба України веде митний реєстр об’єктів права інтелектуальної власності. До них належать об’єкти авторського права і суміжних прав, винаходи, корисні моделі, промислові зразки, торговельні марки, географічні зазначення (зазначення походження товарів) та сорти рослин.

Загалом, станом на початок березня 2015 року до митного реєстру за заявами правовласників внесено майже 2,5 тис. об’єктів.

З початку року кількість користувачів Інформаційного порталу ДФС склала понад 900 тис. осіб

Протягом січня-лютого 2015 року Інформаційним порталом Державної фіскальної служби України користувалися понад 904 тис. суб’єктів господарювання.

Одним з найпопулярніших сервісів, які функціонують на порталі, є надання виписки з Єдиного реєстру податкових накладних як покупцю, так і продавцю. З початку року опрацьовано більше 2 мільйонів таких запитів.

Не меншим попитом користується послуга з укладання договору з територіальними органами ДФС «Про визнання електронних документів» в електронній формі. Протягом січня – лютого 2015 року було укладено понад 223 тис. таких договорів з платниками податків.

Досить затребуваною серед  користувачів залишається послуга щодо отримання інформації про наявність платника в Реєстрі платників ПДВ. За 2 місяці поточного року було надано 9,5 тис. відповідей на такі запити.

Крім того, з початку 2015 року Інформаційним порталом ДФС опрацьовано понад 58 тис. електронних повідомлень про відкриття/закриття рахунків платників податків у банках та інших фінансових установах.

Для інформаційної підтримки та технічної допомоги суб`єктам господарювання функціонує call – центр ДФС, яким з початку 2015 року надано понад 47,6 тис. відповідей з питань подання в електронному вигляді  податкової звітності та реєстрації  податкових накладних.   

З початку року 23 мешканців Першотравневого району скористалися своїм правом на податкову знижку.

        З бюджетної казни в гаманці жителів району повернеться 22,7 тис. грн. Таке право надається платникам діючими нормами  Податкового кодексу України. Щоб скористатися відповідною можливістю в першу чергу  необхідно, щоб понесені платником витрати відповідали переліку витрат, дозволених до включення до такої знижки, мати підтверджуючі документи на них та отримувати заробітну плату з якої утримувався та сплачувався податок. При цьому, при реалізації платником права на податкову знижку строк подання декларації не обмежується 1 травня. Таким правом можна скористатися протягом всього 2015 року.

      Щодо переліку витрат, які надають право на податкову знижку, нагадуємо, що до них відноситься: частина суми процентів, сплачених за користування іпотечним житловим кредитом, благодійна допомога неприбутковим установам, у розмірі, що не перевищує чотирьох відсотків загального річного оподатковуваного доходу платника, сума коштів, сплачених на користь закладів освіти платника та/або члена його сім’ї першого ступеня споріднення, витрати на сплату страхових платежів та пенсійних внесків, а також на оплату допоміжних репродуктивних технологій та вартості державних послуг, пов’язаних з усиновленням дитини, витрати понесені у зв’язку із переобладнанням транспортного засобу з використанням інших видів палива та сплата видатків на будівництво доступного житла.

До податкової знижки включаються фактично здійснені протягом звітного року платником податку витрати, підтверджені відповідними платіжними та розрахунковими документами, зокрема, квитанціями, фіскальними або товарними чеками, прибутковими касовими ордерами, копіями договорів, що ідентифікують продавця товарів (робіт, послуг) і їх покупця (отримувача). У зазначених документах обов’язково повинно бути відображені їх вартість   та строк   продажу (виконання, надання).

Втім, Податковим кодексом встановлені певні обмеження щодо права на нарахування податкової знижки, а саме: податкова знижка може бути надана виключно резиденту, який має реєстраційний номер облікової картки платника податку, а також резиденту – фізичній особі, яка через свої релігійні переконання відмовилась від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомила про це відповідний орган державної податкової служби і має відмітку у паспорті. Крім того, податкова знижка  застосовується  виключно до доходу, отриманого платником  протягом звітного 2014 року у вигляді заробітної плати, зменшеної на суму єдиного соціального внеску та податкової соціальної пільги за її наявності. Що стосується інших  доходів, одержаних  у звітному році, зокрема, від підприємницької діяльності, грошового забезпечення тощо, вони до уваги не беруться.

Також нагадуємо, якщо платник податку до закінчення податкового року своїм правом на нарахування податкової знижки не скористається, то на наступні податкові роки воно не переноситься.

Довідково. Зразок заповнення декларації про майновий стан та доходи з відповідними додатками розміщено на офіційному веб-порталі ДФС України в банері «Декларування доходів громадян 2015» за адресою: http://sfs.gov.ua/deklaruvannya-2015/poryadok/

За два місяці до кошиків місцевих бюджетів Мангуською ОДПІ зібрано 8983,5 тис.грн.

       Доходи місцевих бюджетів районів, які обслуговує Мангуська ОДПІ за січень – лютий 2015 року склали  8983,5 тис.грн. податків та зборів.

        Близько половини надходжень в місцеві скарбниці забезпечує податок на доходи фізичних осіб, його сума склала  4934,8 тис.грн.

        Наступною за розміром є плата за землю. Власники землі та землекористувачі сплатили 1923,6 тис.грн. Впродовж двох місяців поточного року від платників єдиного податку надійшло 1070,8 тис.грн.

Змінено критерії для застосування понижуючого коефіцієнта ЄСВ при нарахуванні зарплати

          Мангуська ОДПІ нагадує, що 13 березня 2015 року набув чинності Закон України №219-VIII від 02.03.2015р. «Про внесення змін до розділу VIII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» щодо зменшення навантаження на фонд оплати праці.

           Законом змінено критерії застосування понижуючого коефіцієнта єдиного соціального внеску при нарахування заробітної плати (доходів) фізичним особам. Зокрема, платник може застосувати понижуючий коефіцієнт від 0,4 до 0,99, якщо виконуються одночасно такі умови:

- база нарахування єдиного внеску в розрахунку на одну застраховану особу в звітному місяці збільшилась на 20 і більше відсотків порівняно з середньомісячною базою нарахування єдиного внеску платника за 2014 рік в розрахунку на одну застраховану особу.

- після застосування коефіцієнта середній платіж на одну застраховану особу в звітному місяці складе не менше ніж середньомісячний платіж на одну застраховану особу платника за 2014 рік.

- кількість застрахованих осіб у звітному місяці, яким нараховані виплати, не перевищує 200 відсотків середньомісячної кількості застрахованих осіб платника  за 2014 рік. Ця умова не застосовується до фізичних осіб – підприємців роботодавців.

Платники самостійно щомісячно обчислюють коефіцієнт. Однак, платник єдиного внеску, що застосував коефіцієнт та не сплатив нарахований єдиний внесок у встановлені законом строки, позбавляється права в майбутньому застосовувати коефіцієнт до повної сплати недоїмки (боргу)

Телефон «гарячої лінії».

        Головне управління ДФС у Донецькій області доводить до відома суб’єктів господарювання, що з питань щодо переміщення товарних вантажів через контрольні пункти в`їзду-виїзду зони проведення АТО, можна звернутись з 9 до 18 години за телефонами «гарячої лінії» 0993683346 та 0996054247, а також на електронну адресу donetsk-ato@sfs.gov.ua із зазначенням П. І. Б. керівника та коду ЄДРПОУ суб’єкту господарювання, контактних телефонів

Категория: Совет информирует | Добавил: Tata (2015 Мар 26)
Просмотров: 145 | Рейтинг: 5.0/1
Пятница, 2018 Фев 23, 02:35
Приветствую Вас Гость
Поиск
Курсы валют,услуги

Праздники
Праздники Украины
Статистика

Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Пользователей: 0