Категории раздела
Совет информирует [366]
Новости, события [201]
Новости / уведомления об обнародовании [22]
Конкурсные торги [80]
Місцеві вибори-2015 [2]
Распоряжения поселкового головы [0]
Наш опрос
Как Вы нашли наш сайт?
Всего ответов: 216
Погода
Ссылки

Форма входа
Главная » Статьи » Совет информирует

Мангушская ОГНИ информирует

Мінімальний розмір податкової соціальної пільги у 2015 році становить 609 гривень

         Податкова соціальна пільга надає право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму такої пільги.

          Протягом 2015 року податкова соціальна пільга надається для будь-якого платника податку в розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), тобто 609 гривень (1218 х 50%).

           При цьому, податкова соціальна пільга застосовується до доходу, нарахованого на користь платника податку протягом звітного податкового місяця як заробітна плата (інші прирівняні до неї відповідно до законодавства виплати, компенсації та винагороди), якщо його розмір не перевищує суми, що дорівнює розміру місячного прожиткового мінімуму, діючого для працездатної особи на 1 січня звітного податкового року, помноженого на 1,4 та округленого до найближчих 10 гривень (у 2015 році 1218 х 1,4= 1710 грн.).

Виїжджаєте за кордон – подайте податкову декларацію!

         Мангуська ОДПІ звертає увагу бажаючих виїхати за територію України на те, що громадяни – резиденти, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, зобов’язані подати до органу ДФС за місцем свого проживання декларацію не пізніше 60 календарних днів, що передують виїзду.

         Орган ДФС протягом 30 календарних днів після надходження такої декларації зобов’язаний перевірити визначене податкове зобов’язання, сплату належної суми податку і видати довідку про таку сплату та про відсутність податкових зобов’язань з цього податку. Така довідка надається резидентом до органів митного контролю під час перетину митного кордону і є підставою для проведення митних процедур.

         Чи обов’язково нараховувати та сплачувати мінімальний ЄСВ за таких працівників: інвалід - пенсіонер; інвалід, якому за станом здоров’я дозволено працювати 4 години в день

          Вимоги щодо нарахування єдиного внеску не менше мінімального розміру не стосуються:

- винагород за договорами цивільно-правового характеру;

- заробітної плати з джерела не за основним місцем роботи;

- заробітної плати працівника інваліда, який працює на підприємстві, установі або в організації, де застосовується ставка 8,41%;

- заробітної плати працівників підприємств та організацій всеукраїнських громадських організацій інвалідів, зокрема товариств УТОГ та УТОС, в яких кількість інвалідів становить не менш як 50 відсотків загальної чисельності працюючих, і за умови, що фонд оплати праці таких інвалідів становить не менш як 25 відсотків та суми витрат на оплату праці встановлюється у розмірі 5,3 відсотка визначеної пунктом 1 частини першої статті 7 Закону № 2464 бази нарахування єдиного внеску;

- заробітної плати працівників підприємств та організацій громадських організацій інвалідів, в яких кількість інвалідів становить не менш як 50 відсотків загальної чисельності працюючих, і за умови, що фонд оплати праці таких інвалідів становить не менш як 25 відсотків та суми витрат на оплату праці встановлюється у розмірі 5,5 відсотка визначеної пунктом 1 частини першої статті 7 Закону № 2464 бази нарахування єдиного внеску для працюючих інвалідів.

          Нагадуємо, що дана норма передбачена Законом України від 08.07.2010 року № 2464  «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» із змінами та доповненнями.

Надходження до зведеного бюджету у січні-лютому поточного року перевищили минулорічний показник на 21,2 відс.

        За оперативними даними у січні-лютому 2015 року до зведеного бюджету зібрано 71,5 млрд. грн., що на 12,5 млрд. грн., або на 21,2 відс. більше показника січня-лютого попереднього року. До державного бюджету забезпечено 58,6 млрд. грн., до місцевих бюджетів – 13 млрд. гривень.

        Надходження (збір) до загального фонду державного бюджету склали 58,5 млрд. грн., що на 13,2 млрд. грн. більше січня-лютого 2014 року, індикативні показники Міністерства фінансів України виконано на 107,3 відс., додатково забезпечено 4 млрд. гривень.

У сфері державних закупівель ДФС виявила 37 кримінальних правопорушень

       За даними оперативних підрозділів Держаної фіскальної служби у січні 2015 року у сфері державних закупівель виявлено 37 кримінальних правопорушень. З них 3 – відносно службових осіб замовників держзакупівель, 22 – відносно переможців тендерів та 6 – відносно постачальників переможців.

        Крім того, проведено 26 перевірок суб`єктів господарювання, за результатами яких до державного бюджету донараховано 137 млн. грн. платежів. З них 31 млн. грн. вже стягнуто на користь держави.  

       Загалом, станом на 1 лютого 2015 року за матеріалами підрозділів боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, обліковано 44 кримінальних правопорушення. Безпосередньо у січні поточного року розпочато 1 кримінальне провадження, сума легалізованих доходів за яким склала 2,3 млн. грн.

 

 

 

Категория: Совет информирует | Добавил: Tata (2015 Мар 04)
Просмотров: 78 | Рейтинг: 5.0/1
Воскресенье, 2018 Фев 25, 21:17
Приветствую Вас Гость
Поиск
Курсы валют,услуги

Праздники
Праздники Украины
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0