Категории раздела
Совет информирует [374]
Новости, события [202]
Новости / уведомления об обнародовании [24]
Конкурсные торги [80]
Місцеві вибори-2015 [2]
Распоряжения поселкового головы [0]
Наш опрос
Как Вы нашли наш сайт?
Всего ответов: 218
Погода
Ссылки

Форма входа
Главная » Статьи » Совет информирует

Мангушская ОГНИ информирует

У січні до зведеного бюджету надійшло 30,7 млрд. гривень

      За оперативними даними у січні 2015 року до зведеного бюджету зібрано 30,7 млрд. грн., що на 493,4 млн. грн., або на 1,6 відс. більше показника січня попереднього року.

Протягом 2014 року ЦОПами  Мангуської ОДПІ надано понад 8тис. адмінпослуг

       За даними Мангуської ОДПІ протягом минулого року Центрами обслуговування платників надано понад 8 тис. адміністративних послуг. Найбільш запитуваною стала послуга з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків. У 2014 році ЦОПами надано понад 2500  таких послуг.

На другому місці за популярністю опинилась послуга з реєстрації книг обліку розрахункових операцій – 163 звернень протягом року. Ну а третю сходинку традиційно посіла послуга з реєстрації книг обліку доходів та книг обліку доходів і витрат платникми єдиного податку. Протягом 2014 року видано понад 92 тис. таких довідок.

Податківці пропонують користуватися електронним підписом

           Мангуська ОДПІ нагадує, що електронний формат звітування зекономить платникам час та кошти. Для подання звітності в електронному вигляді потрібно користуватися цифровим підписом. Отримати цифрові ключі можна безкоштовно в пунктах реєстрації акредитованого Центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС у територіально наближеному пункті реєстрації користувачів.

Відкрито нові бюджетні рахунки!

          Мангуська ОДПІ ГУ Міндоходів у Донецькій області доводить до відома платників податків, що з 9 лютого 2015 року розпочинається облік надходжень до Державного та місцевого бюджетів по нових рахунках (за справками звертайтесь в ЦОП)

Громадяни мають право на компенсацію частини понесених витрат

        Мангуська ОДПІ нагадує, що відповідно до Податкового кодексу України громадяни, які в 2014 році отримували дохід у вигляді заробітної плати та сплачували за навчання закладам освіти, сплачували проценти за іпотечним житловим кредитом, страхували себе або членів своєї сім’ї, оплачували допоміжні репродуктивні технології, всиновлювали дітей, понесли витрати у зв’язку із переобладнанням транспортного засобу мають право на отримання податкової знижки.

Відповідно до статті 166 Податкового кодексу платники податків можуть скористатися правом на податкову знижку за наслідками звітного 2014 року до кінця поточного 2015 року, подавши до податкової інспекції за місцем своєї адреси(реєстрації) декларацію і копію підтвердних документів.

Звертаємо увагу, що право на податкову знижку має лише той, хто отримував заробітну плату. Якщо платник податку не скористався правом на нарахування податкової знижки за наслідками звітного податкового року, то таке право на наступні податкові роки не переноситься.

Нагадуємо, перелік документів, які необхідно мати при заповненні декларації  для отримання податкової знижки на навчання:

- паспорт (оригінал, копія);

- ідентифікаційний номер (оригінал, копія);

- довідку з роботи про отриманий у минулому році дохід і сплачені податки (немає вимоги щодо форми довідки, головне, щоб було вказано загальний нарахований дохід за 2014 рік, єдиний соціальний внесок, податкова соціальна пільга у разі застосування, податок на доходи фізичних осіб);

- довідку про вартість навчання у звітному році (якщо не вказано у договорі);

- копію свідоцтва про народження дитини (для батьків студента), копію свідоцтва про одруження (для чоловіка чи дружини студента);

- оригінал та копію договору з навчальним закладом;

- довідку з навчального закладу про кількість навчальних місяців у звітному році (якщо неповний навчальний рік);

- довідку про термін навчання в навчальному закладі (якщо не вказано у договорі);

- оригінали та копії платіжних документів, що підтверджують сплату за навчання (сплачені у 2014 році). 

Легалізація зарплат громадян – на постійному контролі у податківців

        Заробітна плата – одна з головних економічних категорій, що поєднує інтереси працівників, роботодавців, держави і безпосередньо впливає на рівень життя населення. На жаль, доволі часто нині доводиться зустрічатися з таким явищем як виплата зароблених коштів у «конверті».

               Виплата нелегальної заробітної плати – загальна проблема, тому і вирішують її спільними зусиллями.

             З категорією платників, які виплачували заробітну плату у розмірі нижчому законодавчо встановленого рівня, фахівцями Мангуської ОДПІ постійно проводиться роз’яснювальна робота по питанню додержання чинного законодавства про оплату праці. Керівники підприємств запрошуються на засідання робочої групи з координації діяльності в напрямку легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

           Протягом 2014 року відбулося 12 засідань вищезазначеної робочої групи, на які було запрошено керівникі підприємств. Засідання робочої групи проводяться щомісячно протягом року.

Мангуська  нагадує, що у громадян, які офіційно не отримують заробітну плату, відсутні соціальні гарантії, передбачені законодавством:  це трудова пенсія, відпускні за час щорічної відпустки, сума індексації заробітної плати у зв’язку зі зростанням цін, допомога з тимчасової непрацездатності у випадку хвороби та інші.

Шановні громадяни! Не наражайте себе свідомо на неприємності! Не будьте байдужими до власного майбутнього! 

Категория: Совет информирует | Добавил: Tata (2015 Фев 05)
Просмотров: 86 | Рейтинг: 5.0/1
Понедельник, 2018 Апр 23, 05:59
Приветствую Вас Гость
Поиск
Курсы валют,услуги

Праздники
Праздники Украины
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0