Категории раздела
Совет информирует [468]
Новости, события [263]
Новости / уведомления об обнародовании [27]
Конкурсные торги [80]
Місцеві вибори-2015 [2]
Распоряжения поселкового головы [0]
Финансово-экономическая деятельность [14]
Наш опрос
Как Вы нашли наш сайт?
Всього відповідей: 268
Погода
Ссылки

Форма входа
Главная » Статьи » Совет информирует

Мангушская ОГНИ информирует

У минулому році фахівці ДФС виявили понад 100 тис. найманих осіб, які працювали без офіційного працевлаштування

        Протягом минулого року фахівцями ДФС України виявлено майже 100 тис. найманих осіб, праця яких використовувалася роботодавцями без укладання трудових угод. За результатами перевірки порушники сплатили до бюджету майже 21 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб та майже 40 млн. грн. єдиного внеску.

       До державної реєстрації залучено 33 тис. громадян, які здійснювали підприємницьку діяльність без реєстрації. Бюджет отримав додаткових 14 млн. грн.

        Крім того, за результатами спільних заходів ДФС та органів місцевої влади понад 53 тис. підприємців, які виплачували зарплату своїм робітникам менше мінімальної, підвищили рівень оплати праці. Внаслідок цього бюджет отримав понад 106,3 млн. гривень податку на доходи фізичних осіб.

       Загалом, з початку 2014 року під час перевірок порушення податкового законодавства під час виплати заробітної плати та інших доходів фізичним особам зафіксовано в 59 відс. від перевірених. За виявленими фактами порушень до бюджету донараховано майже 464 млн. грн. податку на доходи фізосіб та штрафних санкцій.

       Нагадаємо, що Законом України від 28 грудня 2014 року № 71-VІІІ “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України (щодо податкової реформи)” збільшено з 17 до 20 відсотків розмір ставки податку для доходів у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами понад 10 мінімальних зарплат (у розрахунку на місяць). Для доходів до 10 мінімальних заробітних плат (на сьогодні – це 12180 грн.)  застосовується діючий розмір ставки 15 відс.

У минулому році на «Пульс» звернулися понад 6 тис. заявників

        Протягом минулого року на антикорупційний сервіс ДФС «Пульс» звернулися понад 6 тис. заявників, що на 2,5 відс. більше, ніж у 2013 році. Розгляд 98 відс. звернень вже завершено, заявники поінформовані про прийняті рішення та вжиті заходи.

        Як і раніше, популярною серед заявників залишається податкова тематика – різним аспектам оподаткування та стосунків з податковими органами присвячено 75,8 відс. від загальної кількості звернень. Митної справи стосувалися, відповідно, 24,2 відс. заяв.

          Найбільше платників податків турбували питання організації роботи ДФС та її територіальних органів, саме з цього приводу подані 30,5 відс. звернень на «Пульс».

         Майже 29 відс. платників вирішили за допомогою сервісу проблеми, які виникли при поданні електронної звітності та реєстрації податкових накладних. На затримку митного оформлення товарів поскаржилися 16,2 відс.  громадян.

         Перевірок суб’єктів господарювання стосувалося 6,8 відс. звернень, реєстрації платником ПДВ – 3,9 відс., роботи ЦОПів – 2,9 відс. Про корупційні дії працівників ДФС повідомили 4,9 відс. заявників.

        Нагадаємо, сервіс ДФС «Пульс» створений для оперативного реагування на скарги і звернення громадян та суб’єктів господарювання щодо некоректного ставлення, перевищення повноважень або неякісного обслуговування працівниками служби. Телефон «Пульсу» (044) 284-00-07. Лінія працює цілодобово.

Бізнес направив на соціальні виплати 2566,1 тис. гривень ЄСВ

        Саме таку суму єдиного соціального внеску вже спрямувала бізнес-спільнота на казначейські рахунки станом на 26 січня 2015 року.

         За інформацією відділу оподаткування доходів і зборів фізичних осіб Мангуської ОДПІ з початку року платники єдиного соціального внеску сплатили 2566,1 тисяч  гривень.

         Завдяки своєчасній сплаті єдиного внеску громадянам гарантується право на соціальний захист. Зокрема, захищені соціальні гарантії для кожного на випадок безробіття, нещасних випадків чи професійних захворювань, гідне пенсійне забезпечення та інші  виплати.

         Визначено коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2014 рік

За інформацією Державної служби статистики України, індекс споживчих цін за 2014 рік становив 124,9 відсотка.

Враховуючи це, коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель, на який індексується нормативна грошова оцінка сільськогосподарських угідь, земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення, розрахований відповідно до пункту 289.2 статті 289 Податкового кодексу України, станом на 1 січня 2015 року становить 1,249.

Про це повідомляє Державне агентство земельних ресурсів України на виконання пункту 289.3 статті 289 Податкового кодексу України.

Коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель застосовується кумулятивно залежно від дати проведення нормативної грошової оцінки земель. Коефіцієнти індексації нормативної грошової оцінки земель становлять: 1996 рік – 1,703, 1997 рік – 1,059, 1998 рік – 1,006, 1999 рік – 1,127, 2000 рік – 1,182, 2001 рік – 1,02, 2005 рік – 1,035, 2007 рік – 1,028, 2008 рік – 1,152, 2009 рік – 1,059, 2010 рік – 1,0, 2011 рік – 1,0, 2012 рік – 1,0, 2013 рік – 1,0, 2014 рік – 1,249. Нормативна грошова оцінка земель за 2002, 2003, 2004 та 2006 роки не індексувалася. Кумулятивне значення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки земель з 1995 року станом на 1 січня 2015 року становить 3,997.

        У платників податків є 90 днів щоб скористатись податковим компромісом!

     17 січня поточного року набув чинності Закон України від 25.12.2014 № 63-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей уточнення податкових зобов’язань з податку на прибуток підприємств та податку на додану вартість у разі застосування податкового компромісу».

     Відтепер бізнес матиме законний механізм податкового компромісу з державою, який дозволяє платникам уникнути фінансової, адміністративної та кримінальної відповідальності за заниження податкових зобов’язань з податків на прибуток та додану вартість за будь-які податкові періоди до 1 квітня 2014 року.

        Відповідно до ухваленого закону, загальний термін, протягом якого платник може прийняти рішення про застосування процедури податкового компромісу (подання уточнюючого розрахунку або заяви), складає 90 календарних днів з дня набрання чинності цим законом (тобто по 16.04.2015).

        Протягом зазначеного періоду платники за бажанням можуть подати до органів Державної фіскальної служби України уточнюючий розрахунок податкових зобов’язань з податку на прибуток підприємств та/або ПДВ за будь-які податкові періоди до 1 квітня 2014 року, в яких визначити  суму завищення витрат, що враховуються при визначенні об’єкта оподаткування податком на прибуток підприємств та/або суму завищення податкового кредиту з ПДВ та/або заяву відповідно до Закону.

        ДФС, у свою чергу, протягом 10 робочих днів приймає рішення про можливість проведення перевірки або відсутність такої необхідності для підтвердження визначеної суми. Порядок дій контролюючих органів при виконанні положень відповідних змін до Податкового кодексу України визначено Методичними рекомендаціями щодо особливостей уточнення податкових зобов’язань з податку на прибуток підприємств та податку на додану вартість у разі застосування податкового компромісу, затвердженими наказом ДФС України від 17.01.2015 № 13.

        При застосуванні процедури податкового компромісу платник має сплатити 5 відсотків від суми задекларованих або визначених у податковому повідомленні-рішенні податкових зобов'язань. При цьому інші 95 відсотків такої суми вважаються погашеними, а штрафні санкції та пеня не нараховуватимуться.

         Відповідно до закону, процедури податкового компромісу поширюються й на випадки, коли у платника податків розпочата документальна податкова перевірка або складено акт за наслідками такої перевірки. У таких випадках платник податків за своїм рішенням може подати уточнюючі розрахунки податкових зобов'язань з податку на прибуток підприємств та/або податку на додану вартість.

        Уточнені та перевірені операції у періодах під час застосування податкового компромісу у подальшому платники не змінюватимуть, а контролюючий орган не перевірятиме.

        Законом також внесено зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення, Кримінального і Кримінально-процесуального кодексів та Кодексу адміністративного судочинства щодо звільнення платників податків від адміністративної та кримінальної відповідальності, а також встановлено можливість застосування процедури примирення сторін в рамках адміністративного судочинства при застосуванні податкового компромісу.

 

Податківці запрошують дітей помріяти про майбутнє

         У цьому році Всеукраїнський конкурс дитячої творчості під егідою Державної фіскальної служби матиме назву: «Майбутнє країни – у мріях дитини».

Традиційно конкурс покликаний сприяти формуванню економічної грамотності та податкової культури у школярів та зміцненню позитивного іміджу Державної фіскальної служби України.

Взяти участь у творчому змаганні можуть школярі двох вікових категорій – 9-11 та 12-15 років.  Діти можуть подати до територіальних органів ДФС свої роботи з податкової та митної тематики у таких напрямках: художні твори; комп’ютерна графіка (анімація); літературні твори.

Конкурс проводитиметься у три етапи. Перший етап конкурсу  відбуватиметься на районному рівні і триватиме з січня до 15 квітня 2015 року.

Другий етап конкурсу відбудеться у травні й проходитиме на регіональному рівні, де визначатимуться найкращі учнівські роботи серед надісланих з районів. Автори робіт, які посядуть перші місця на другому етапі, стануть лауреатами Всеукраїнського рівня.

Переможці регіональних відбіркових турів візьмуть участь у загальнонаціональному визначенні переможців, що відбуватиметься протягом червня-серпня цього року.

Роботи на конкурс потрібно подавати до територіальних відділень ГУ ДФС в області за місцем проживання.

Дізнатися про умови конкурсу та вимоги до творчих робіт можна за телефоном (06297)

2-43-65 або на суб-сайті ГУ ДФС в області.

 

 

 

Категория: Совет информирует | Добавил: Tata (2015 Січ 29)
Просмотров: 380 | Рейтинг: 5.0/1
Четвер, 2024 Кві 25, 21:41
Приветствую Вас Гость
Поиск
Курсы валют,услуги

Праздники
Праздники Украины
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0