Категории раздела
Совет информирует [376]
Новости, события [202]
Новости / уведомления об обнародовании [24]
Конкурсные торги [80]
Місцеві вибори-2015 [2]
Распоряжения поселкового головы [0]
Наш опрос
Как Вы нашли наш сайт?
Всего ответов: 220
Погода
Ссылки

Форма входа
Главная » Статьи » Совет информирует

Мангушская ОГНИ информирует

                                        Мангуська ОДПІ інформує про зміни у податковому законодавстві

                                                          У 2015 році до РРО діють нові вимоги

            Мангуська ОДПІ доводить до відома користувачів РРО, що згідно Закону України від 06.07.1995 року  №265/95-ВР "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" з 1 січня 2015 року набула чинності наступна вимога: «Суб'єкти господарювання, які використовують реєстратори розрахункових операцій (крім електронних таксометрів, автоматів з продажу товарів (послуг) та реєстраторів розрахункових операцій, що застосовуються для обліку та реєстрації операцій з купівлі-продажу іноземної валюти) повинні подавати до органів державної податкової служби по дротових або бездротових каналах зв'язку електронні копії розрахункових документів і фіскальних звітних чеків, які містяться на контрольній стрічці в пам'яті реєстраторів розрахункових операцій або в пам'яті модемів, які до них приєднані.»

           Це означає, що всі електронні контрольно-касові апарати (ЕККА) повинні відправляти до податкового органу копії кожного фіскального чека та кожний Z-звіт. На виконання вимог, що набрали чинності 01.01.2015 року, виробниками касової техніки розроблено та внесено до реєстру РРО нові версії програмного забезпечення для РРО та ЕККА.

           Для виконання вимог чинного законодавства користувачам РРО необхідно зробити доопрацювання, налаштування та оновлення програмного забезпечення комплекта  «РРО+Модем» для передачі електронних копій розрахункових документів та фіскальних звітних чеків до Системи зберігання та обробки даних РРО Державної Фіскальної Служби України.

            Актуальний реєстр РРО знаходиться на офіційному веб-порталі ДФС України за адресою www.sfs.gov.ua

                                           Екологічний податок за пересувні джерела забруднення

Мангуська ОДПІ повідомляє, що з 1 січня 2015 року екологічний податок за викиди забруднюючих речовин в атмосферу пересувними джерелами забруднення не сплачується.

Відповідні зміни внесено до розділу VIII Податкового кодексу України Законом про податкову реформу від 28.12.2014 р № 71-VIII.

За результатами діяльності за останній період 2014 року платники, зокрема, екоподатку за викиди пересувними джерелами забруднення подають декларацію в порядку, установленому ПКУ.

                                                            Військовий збір з усіх виплат

Обкладення військовим збором буде здійснюватись до набрання чинності рішення Верховної Ради України про завершення реформи Збройних Сил України за ставкою 1,5%.

Об’єктом оподаткування з 1 січня 2015 року є доходи, визначені ст. 163 Податкового кодексу, зокрема, загальний місячний (річний) оподатковуваний дохід платника податку.

Платниками податку є: фізична особа — резидент, яка отримує доходи як із джерела їх походження в Україні, так і іноземні доходи, всі доходи, що включаються до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу; фізична особа — нерезидент, яка отримує доходи із джерела їх походження в Україні; податковий агент.

Таким чином, загальний місячний (річний) оподатковуваний дохід визначатиметься по аналогії з доходами, які обкладаються ПДФО.

Відповідні зміни до ПКУ внесено Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» від 28.12.2014 р. № 71-VIII. 

 

Категория: Совет информирует | Добавил: Tata (2015 Янв 16)
Просмотров: 69 | Рейтинг: 0.0/0
Вторник, 2018 Май 22, 12:20
Приветствую Вас Гость
Поиск
Курсы валют,услуги

Праздники
Праздники Украины
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0