Категории раздела
Совет информирует [373]
Новости, события [202]
Новости / уведомления об обнародовании [24]
Конкурсные торги [80]
Місцеві вибори-2015 [2]
Распоряжения поселкового головы [0]
Наш опрос
Как Вы нашли наш сайт?
Всего ответов: 218
Погода
Ссылки

Форма входа
Главная » Статьи » Совет информирует

Мангушская ОГНИ информирует

Мангуська ОДПІ у рамках єдиної інформаційної політики інформує на теми: тиждень права, забезпечення військового збору та інших податків, протидія податковим правопорушенням, обставини за яких суб’єкт господарювання стає платником збору за спеціальне використання води, рівномірність сплати податкових зобов’язань:

Право на доступ до публічної інформації

До Мангуської ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області області протягом 2014 року не надходили запити на публічну інформацію.

Запит на інформацію може бути індивідуальним або колективним. Запити можуть подаватися в усній, письмовій та іншій формі (поштою, факсом, електронною поштою) на вибір запитувача.

Економічний ефект у 2014 році від перекриття злочинних схем складає близько 14,6 млрд. гривень

Найоб’єктивнішим критерієм оцінки – є реальні результати роботи діяльності підрозділів податкової міліції. Про це заявив Перший заступник Голови Державної фіскальної служби України Володимир Хоменко під час прес-конференції 23 грудня.

«З метою вирішення проблем у сферах підприємницької діяльності та зменшення необґрунтованого тиску на платників податків, перше, що я зробив, коли прийшов на посаду, це відновив системний та постійний діалог з бізнесом. По-друге, було змінено керівництво підрозділів податкової міліції, яке працювало за часів минулої влади. По-третє, за рахунок зміни критеріїв оцінки власної роботи, ми сконцентрували увагу на виявленні резонансних кримінальних правопорушень», - наголосив Володимир Хоменко.

Громадяни «поділилися» з армією зі своїх доходів

З доходів громадян на зміцнення Української армії перераховано 1369,1тис. гривень. Ритмічні надходження цього нового податкового платежу  є ознакою поінформованості платників про обов’язковість його сплати, - запевняють фахівці  Мангуської ОДПІ.

Як відомо,запровадження військового збору не викликало особливих труднощів як з його адмініструванням в органах ДФС, так і в більшості бухгалтерів під час  нарахування та сплати.

Нагадаємо, що з 3 серпня 2014 року набрав чинності Закон України від 31 липня 2014 року № 1621 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України», яким тимчасово до 1 січня 2015 року запроваджено військовий збір.

Рівномірність сплати сум податкових зобов’язань

Мангуська ОДПІ повідомляє, що відповідно до статті 57 Податкового кодексу України платник податків зобов’язаний самостійно сплатити суму податкового зобов’язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого для подання податкової декларації.

З метою забезпечення реальної потреби в коштах для виконання соціальних видатків та проведення відшкодування податку на додану вартість в автоматичному режимі просимо рівномірно сплачувати суми податкових зобов’язань не чекаючи останнього дня.

Обставини за яких суб’єкт господарювання стає платником збору за спеціальне використання води

У разі, якщо суб’єкт господарювання використовує воду із артезіанської свердловини, що знаходиться за неосновним місцем обліку такої особи, виключно для задоволення питних та санітарно-гігієнічних потреб населення, у тому числі виключно власних питних і санітарно-гігієнічних потреб, то він не є платником збору за спеціальне використання води.

Якщо суб’єкт господарювання використовує воду із такої свердловини не лише для задоволення питних та санітарно-гігієнічних потреб населення, у тому числі виключно власних питних і санітарно-гігієнічних потреб, а і на інші потреби, то за всі обсяги використаної води він повинен подавати декларації збору і вносити збір до бюджету, за місцем знаходження свердловини.

Нагадуємо, платниками збору є водокористувачі – суб’єкти господарювання незалежно від форми власності: юридичні особи, їх філії, відділення, представництва, інші відокремлені підрозділи без утворення юридичної особи (крім бюджетних установ), постійні представництва нерезидентів, а також фізичні особи – підприємці, які використовують воду, отриману шляхом забору води з водних об’єктів (первинні водокористувачі) та/або від первинних або інших водокористувачів (вторинні водокористувачі), та використовують воду для потреб гідроенергетики, водного транспорту і рибництва.

Об’єктом оподаткування збором є фактичний обсяг води, який використовують водокористувачі, з урахуванням обсягу втрат води в їх системах водопостачання (пункт 324.1 статті 324 Кодексу податкового кодексу України; далі - Кодекс).

Збір обчислюється виходячи з фактичних обсягів використаної води (підземної, поверхневої, отриманої від інших водокористувачів) водних об’єктів з урахуванням обсягу втрат води в їх системах водопостачання, встановлених у дозволі на спеціальне водокористування, лімітів використання води, ставок збору та коефіцієнтів.

Якщо до складу водокористувача входять структурні підрозділи, які не мають банківських рахунків, не ведуть окремого бухгалтерського обліку своєї діяльності, не складають окремого балансу, то декларації збору подаються і збір вноситься водокористувачем, до складу якого входять такі структурні підрозділи, за місцем знаходження водних об’єктів та за ставками збору, встановленими для цих водних об’єктів (пункт 328.6 статті 328 Кодексу).

Відповідно до пункту 323.2 статті 323 Кодексу не є платниками збору водокористувачі, які використовують воду виключно для задоволення питних і санітарно-гігієнічних потреб населення (сукупності людей, які знаходяться на даній території в той чи інший період часу, незалежно від характеру та тривалості проживання, в межах їх житлового фонду та присадибних ділянок), у тому числі для задоволення виключно власних питних і санітарно-гігієнічних потреб юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та платників єдиного податку.

13511тис. грн. земельного податку надійшло до бюджету від платників Мангуської ОДПІ

Нагадаємо, що громадяни сплачують земельний податок щороку протягом 60 днів з дня отримання повідомлення-рішення.

Що стосується юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, то вони самостійно обчислюють суму податку щороку, виходячи з нормативно-грошової оцінки, встановленої на 1 січня, та сплачують рівними частками щомісяця протягом 30 календарних днів, що настають за останнім днем звітного місяця.

Від субєктів господарювання 3703,6.тис. грн. податку на прибуток надійшло до Державного бюджету

З початку 2014 року від суб’єктів господарювання, які перебувають на обліку в Мангуській ОДПІ, до Державного бюджету надійшло 3703,6 тис. грн. податку на прибуток, Зокрема, у грудні цього року платниками районів сплачено 139,2 тис. грн. податку.

 

Категория: Совет информирует | Добавил: Tata (2014 Дек 25)
Просмотров: 102 | Рейтинг: 5.0/1
Среда, 2018 Апр 25, 00:51
Приветствую Вас Гость
Поиск
Курсы валют,услуги

Праздники
Праздники Украины
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0