Мангушская ОГНИ информирует - Совет информирует - Совет информирует - Сайт Мангушского поселкового совета
Категории раздела
Совет информирует [251]
Новости, события [161]
Новости / уведомления об обнародовании [16]
Конкурсные торги [80]
Місцеві вибори-2015 [2]
Наш опрос
Как Вы нашли наш сайт?
Всего ответов: 189
Погода
Ссылки

Форма входа
Главная » Статьи » Совет информирует

Мангушская ОГНИ информирует

Сертифікати на експортні українські товари видаватимуться з 1 червня

     З 1 червня 2014 року митниці Міндоходів будуть здійснювати видачу сертифікатів на товари українського походження, що експортуються до держав Європейської асоціації вільної торгівлі, до складу якої входять Швейцарія, Норвегія, Ісландія, Ліхтенштейн.

 

      За письмовим зверненням на ім’я керівника митниці Міндоходів експортер отримує бланки сертифікатів для експорту.

Сертифікат видається безоплатно уповноваженою на це посадовою особою митниці Міндоходів під час здійснення/гарантування або після експорту товару у випадках, встановлених Угодою, на одну партію товарів, що експортуються.

       Термін дії сертифіката - 4 місяці з дати його видачі.

       Для видачі сертифіката експортер або його уповноважена особа повинен пред'явити митниці Міндоходів такі документи:

заяву, що містить декларацію експортера для видачі сертифіката, за формою, визначеною додатком 3а до Угоди (додається);

заповнений відповідно до вимог Угоди бланк сертифіката (оригінал сертифіката, дві паперові копії сертифіката);

документи, що підтверджують походження товарів з України вказаних у сертифікаті при першій поставці таких товарів до держав ЄАВТ.

       Сертифікат видається протягом трьох робочих днів з дня, наступного після реєстрації заяви у митниці Міндоходів.

       Відповідно до підпункту "с" пункту 1 статті 17 Правил до товарів українського походження може бути застосовано пільги зі сплати мита за умови подання митним адміністраціям держав ЄАВТ декларації інвойс.

        Декларація інвойс може бути оформлена експортером на інвойсі, накладній чи на будь-якому іншому комерційному документі, який описує відповідні товари з достатньої для їхньої ідентифікації деталізацією у випадку, якщо загальна вартість партії товару не перевищує 6000 євро.

       Таким чином, видача сертифіката при експорті не вимагається, якщо загальна вартість партії товарів, походженням з України, не перевищує 6000 євро.


 

Категория: Совет информирует | Добавил: Tata (2014 Июн 05)
Просмотров: 62 | Рейтинг: 0.0/0
Суббота, 2016 Дек 03, 00:20
Приветствую Вас Гость
Поиск
Курсы валют,услуги

Праздники
Праздники Украины
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0