Мангушская ОГНИ информирует - Совет информирует - Совет информирует - Сайт Мангушского поселкового совета
Категории раздела
Совет информирует [251]
Новости, события [161]
Новости / уведомления об обнародовании [16]
Конкурсные торги [80]
Місцеві вибори-2015 [2]
Наш опрос
Как Вы нашли наш сайт?
Всего ответов: 189
Погода
Ссылки

Форма входа
Главная » Статьи » Совет информирует

Мангушская ОГНИ информирует

Подання річної звітності організацією, що набрала статус неприбуткової протягом року

          Платник податку на прибуток, який протягом звітного року включений до Реєстру неприбуткових організацій та установ, по закінченню цього звітного року має подати до органу Міндоходів як Податкову декларацію з податку на прибуток підприємства, так і Податковий звіт про використання коштів неприбуткових організацій і установ. При цьому, до Звіту включаються дані податкового обліку за період застосування окремих правил оподаткування прибутку, а до Декларації - дані податкового обліку за період застосування загальних правил оподаткування прибутку.

          Обов’язок платника податку подавати до контролюючих органів податкову звітність та інші документи, пов’язані з обчисленням і сплатою податків та зборів, передбачена пп.16.1.3 п.16.1 ст.16 Податкового кодексу України.

          Право неприбуткової організації на користування пільгами в оподаткуванні податком на прибуток, передбаченими ст.157 Кодексу, виникає тільки після внесення такої організації до Реєстру неприбуткових організацій та установ контролюючими органами в порядку, встановленому законодавством. Доходи та витрати неприбуткової організації, отримані(понесені) після її реєстрації як неприбуткової, відображаються у Податковому звіті про використання коштів неприбуткових установ та організацій.

         Що стосується періоду до внесення такої організації до відповідного Реєстру, то у цей час вона вважається платником податку на прибуток на загальних підставах і, відповідно, має здійснювати розрахунок оподатковуваного прибутку за цей період у Податковій декларації з податку на прибуток підприємства.


 

Категория: Совет информирует | Добавил: Tata (2014 Май 28)
Просмотров: 40 | Рейтинг: 0.0/0
Среда, 2016 Дек 07, 14:27
Приветствую Вас Гость
Поиск
Курсы валют,услуги

Праздники
Праздники Украины
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0