Категории раздела
Совет информирует [374]
Новости, события [202]
Новости / уведомления об обнародовании [24]
Конкурсные торги [80]
Місцеві вибори-2015 [2]
Распоряжения поселкового головы [0]
Наш опрос
Как Вы нашли наш сайт?
Всего ответов: 218
Погода
Ссылки

Форма входа
Главная » Статьи » Совет информирует

Мангушская ОГНИ информирует

Співробітники Міндоходів Донеччини викрили схему розтрати п'яти з половиною мільйонів гривень

Співробітники слідчо-оперативних підрозділів фінансових розслідувань ГУ Міндоходів у Донецькій області викрили схему розтрати державних коштів одним з потужних промислових державних підприємств паливно-енергетичного комплексу. Сума збитку, нанесеного державному бюджету, склала більше 5,5 млн. грн.

Посадові особи державного підприємства задіяли ряд інших суб'єктів господарської діяльності у схемі виведення коштів з підприємства. Згідно з бухгалтерськими документами, підприємства-контрагенти розробляли для ДП спеціальну технічну документацію та інструкції до технологічного устаткування. В якості оплати послуг державне підприємство перерахувало на їхні поточні рахунки більше 5,5 млн. грн.

Проте, як згодом з'ясували правоохоронці, необхідності надання даних послуг не було. Документація та інструкції поставлялися як безпосередньо заводом-виробником технологічного обладнання, так і розроблялися на базі ДП штатом технічних співробітників. Підприємства-«розробники» інструкцій всього-на-всього надавали вже існуючу технічну документацію. Надалі отримані ними грошові кошти перенаправлялись на банківські рахунки третіх осіб або були переведені з безготівкової форми в готівкову.

- За даним фактом у відношенні посадових осіб державного підприємства в ЄРДР зареєстровано кримінальне провадження, яке кваліфікується за ч.5 ст.191 Кримінального кодексу України, що передбачає відповідальність за привласнення, розтрату майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, - зазначає в.о. начальника оперативного управління ГУ Міндоходів у Донецькій області Віталій Перунін.

Крім того, завищивши податковий кредит і витрати, посадові особи державного підприємства не нарахували і не сплатили до бюджету податок на додану вартість і податок на прибуток, тим самим ухилившись від сплати податків на суму близько 3 млн. грн. Розпочато кримінальне провадження за встановленим фактом ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах. Проводиться досудове розслідування .


 

Категория: Совет информирует | Добавил: Tata (2014 Май 20)
Просмотров: 73 | Рейтинг: 0.0/0
Пятница, 2018 Апр 20, 10:51
Приветствую Вас Гость
Поиск
Курсы валют,услуги

Праздники
Праздники Украины
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0