Категории раздела
Совет информирует [372]
Новости, события [202]
Новости / уведомления об обнародовании [24]
Конкурсные торги [80]
Місцеві вибори-2015 [2]
Распоряжения поселкового головы [0]
Наш опрос
Как Вы нашли наш сайт?
Всего ответов: 220
Погода
Ссылки

Форма входа
Главная » Статьи » Совет информирует

Мангушская ОГНИ информирует

Легальна заробітна плата вигідна працівникам та роботодавцям

        Заробітна плата “в конвертах” є однією з найбільших перепон в економічному та соціальному розвитку держави. Вона позбавляє людей соціальної захищеності: старших людей пенсій, хворих – лікарняних, безробітних – грошової допомоги.

         Незважаючи на закони працедавці свідомо не сплачують до бюджету податок на доходи фізичних осіб, а це значить, що не в повній мірі будуть профінансовані заклади освіти, охорони здов'я, культури.

         Заборгованість із заробітної плати, зарплата в «конвертах» або її виплата  у розмірі нижче законодавчо встановленого рівня позбавляє громадян належного захисту на випадок непрацездатності та прирікає на мізерну пенсію. Усе це потребує глибокого усвідомлення кожним роботодавцем, кожним підприємцем та кожним найманим працівником.

        Використання «нелегалів», не укладення чи несвоєчасна реєстрація трудових договорів між підприємцями та найманими працівниками є порушенням законодавства про працю і передбачає адміністративну відповідальність – накладання штрафу в розмірі від 30 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (510-1700грн.).

 


 

Категория: Совет информирует | Добавил: Tata (2014 Май 20)
Просмотров: 100 | Рейтинг: 0.0/0
Четверг, 2018 Май 24, 04:37
Приветствую Вас Гость
Поиск
Курсы валют,услуги

Праздники
Праздники Украины
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0