Категории раздела
Совет информирует [376]
Новости, события [202]
Новости / уведомления об обнародовании [24]
Конкурсные торги [80]
Місцеві вибори-2015 [2]
Распоряжения поселкового головы [0]
Наш опрос
Как Вы нашли наш сайт?
Всего ответов: 220
Погода
Ссылки

Форма входа
Главная » Статьи » Совет информирует

Мангушская ОГНИ информирует

 Умови переходу «єдинника» з однієї групи в іншу

       Суб’єкти господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, поділяються на шість груп, для кожної з яких установлено свої критерії, зокрема, щодо не перевищення встановленого обсягу доходу (п.291.4  ст.291 Податкового кодексу Украъни, далі -  ПКУ). Тому в окремих випадках перехід із однієї  групи в іншу є не правом, а обов’язком платників єдиного податку, що відносяться до першої, другої, третьої  та четвертої груп (п.293.8  ст. 293 ПКУ).
           Що стосується переходу із групи в групу за власним бажанням, то за умови дотримання платником єдиного податку вимог, установлених ПКУ для  обраної ним групи, такий платник може самостійно прийняти рішення  щодо переходу, подавши заяву до органу податковоъ служби не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного кварталу.
           Кількість переходів «єдинника» з однієї групи в іншу  нормами ПКУ не визначено. Але оскільки такий перехід  здійснюється лише з початку кварталу, то він можливий не більше чотирьох разів на рік, звісно, якщо «єдинник» відповідає критеріям, установленим для групи, до якої він переходить.
Таким чином, платник єдиного податку має право з будь – якого кварталу перейти в іншу групу за умови дотримання всіх критеріїв, установлених  для цієї групи.


 

Категория: Совет информирует | Добавил: Tata (2014 Май 20)
Просмотров: 68 | Рейтинг: 0.0/0
Вторник, 2018 Май 22, 12:08
Приветствую Вас Гость
Поиск
Курсы валют,услуги

Праздники
Праздники Украины
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0