Категории раздела
Совет информирует [373]
Новости, события [202]
Новости / уведомления об обнародовании [24]
Конкурсные торги [80]
Місцеві вибори-2015 [2]
Распоряжения поселкового головы [0]
Наш опрос
Как Вы нашли наш сайт?
Всего ответов: 218
Погода
Ссылки

Форма входа
Главная » Статьи » Совет информирует

Мангушская ОГНИ информирует

Міндоходів Донеччини: до сплати податків залучено 10,5 тис. громадян з тіньовими джерелами доходів

 Протягом січня-березня 2014 року за підсумками відпрацювання балансу трудових ресурсів до сплати податків і обов'язкових внесків було залучено  10,5 тис. громадян. В результаті до бюджету  додатково надійшло 4,3 млн. грн. податків і 6,8 млн.грн. єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (далі - ЄСВ).

 Вказану суму надходжень складають податки, зокрема по напрямах:

 майже з 9 тис. громадянами були оформлені трудові угоди, до бюджету надійшло 3,1 млн. грн. податку на доходи з фізичних осіб і 6,8 млн.грн. ЄСВ;

 більш 1 тис. громадян зареєструвалося приватними підприємцями, за рахунок чого до бюджету надійшло 0,26 млн. грн. податків;

 700 громадян надали декларації про одержані доходи, додатково надійшло до бюджету 0,95 млн. грн. податку на доходи  фізичних осіб.

 Такий позитивний результат отримано завдяки аналітичній роботі, яка проводиться фахівцями ГУ Міндоходов у Донецькій області спільно з ГУ ПФУ у Донецькій області і ГУ праці і соціальної політики ДОДА. Щорічно формується перелік громадян, які офіційно не одержують ніяких доходів або інших соціальних виплат, а отже, можна припустити, що вказані особи мають тіньове джерело доходів і ухиляються від сплати податків і обов'язкових платежів.

 За наслідками контрольно-перевірочної роботи було виявлено 1,1 тис. громадян, праця яких використовувалася без належного оформлення трудових відносин і ховалася від держави, легалізована заробітна платня в сумі 883 тис.грн.

 «Фахівцями ГУ Міндоходов в Донецькій області розроблений комплекс заходів відносно працедавців, що виплачують заробітну платню нижче або на рівні мінімальної. Це дозволить вивести зарплату з "тіні", збільшити надходження до бюджету і сприяти соціальній захищеності громадян регіону» - зазначила начальник ГУ Міндоходів у Донецькій області Вікторія Луценко.


 

Категория: Совет информирует | Добавил: Tata (2014 Апр 29)
Просмотров: 83 | Рейтинг: 0.0/0
Среда, 2018 Апр 25, 00:48
Приветствую Вас Гость
Поиск
Курсы валют,услуги

Праздники
Праздники Украины
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0