Категории раздела
Совет информирует [374]
Новости, события [202]
Новости / уведомления об обнародовании [24]
Конкурсные торги [80]
Місцеві вибори-2015 [2]
Распоряжения поселкового головы [0]
Наш опрос
Как Вы нашли наш сайт?
Всего ответов: 218
Погода
Ссылки

Форма входа
Главная » Статьи » Совет информирует

Мангушская ОГНИ информирует

До закінчення кампанії декларування залишилося 3дні!

Мангуська ОДПІ нагадує, що до закінчення кампанії декларування доходів громадян, отриманих протягом 2013 року, залишилося 5 днів. Податкова декларація про майновий стан і доходи подається громадянами до органів доходів і зборів за місцем реєстрації.

Громадянин зобов’язаний подати до 1 травня 2014 року податкову декларацію,  якщо протягом звітного 2013 року отримував зокрема від осіб, які не є податковими агентами (тобто осіб, які не утримували податок), іноземні доходи, доходи від здійснення операцій з інвестиційними активами,  надання майна в оренду фізичним особам, отримання спадщини або подарунків, інші доходи, які не були оподатковані протягом року за  місцем  їх виплати, а також дохід у вигляді заробітної плати чи суми винагород від декількох податкових агентів і при цьому  загальна сума доходу перевищила 120 розмірів мінімальної заробітної плати (137 тис. 640 грн.).

Шановні громадяни, не зволікайте, вчасно декларуйте свої доходи! Проявіть себе справжніми патріотами своєї батьківщини та порядними громадянами. Часу залишилося зовсім мало!


 

Категория: Совет информирует | Добавил: Tata (2014 Апр 29)
Просмотров: 133 | Рейтинг: 0.0/0
Суббота, 2018 Апр 21, 22:52
Приветствую Вас Гость
Поиск
Курсы валют,услуги

Праздники
Праздники Украины
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0